פורסאן קרמיקה היא כבר יצרנית הקרמיקה מספר שלוש בממלכת ערב הסעודית

 

פורסאן קרמיקה היא כבר יצרנית הקרמיקה מספר שלוש בממלכת ערב הסעודית

סנט הלייר, ג'רזי, 5 בספטמבר 2016, (GLOBE NEWSWIRE):

ד"ר חאטר מסעד, המנכ"ל של Al Forsan Global Industrial Complex מהירת הצמיחה ("פורסאן קרמיקה" - Forsan Ceramics) בממלכת ערב הסעודית, חוזה היום שמעמדה של התחלת ייצור לפני פחות משנתיים פורסאן תהיה יצרנית הקרמיקה והחרסינה מספר שלוש בממלכה כשתגביר לייצור מלא לפני תחילת 2017.

פורסאן קרמיקה, שבסיסה בעיר הכלכלית המלך עבדאללה על חוף הים האדום של ממלכת ערב הסעודית, הוקמה רק ב-2011 והיא תוצאה של השקעה בסך 186 מיליון דולר עם שותפים סעודיים מקומיים.

מתקני הייצור כוללים שלושה מפעלי ייצור גדולים וחדישים של אריחים וכלים סניטריים עם כושר ייצור שנתי של 12 מיליון מ"ר אריחי קרמיקה ו-8 מיליון מ"ר אריחי חרסינה – שביחד מספיקים לכסות 4,000 מגרשי כדורגל – וגם 1.45 מיליון כלים סניטריים.

ד"ר חאטר מסעד אמר על התחזית החדשה לפורסאן קרמיקה: "היעד שלנו הוא לענות על הביקוש הגדול שמגיע ממדינה כל כך דינמית למוצרי הקרמיקה והחרסינה שלנו וכשנעשה זאת נייצר אז במלוא כושר הייצור.

"זה גם אומר, שאם אנחנו עדיין לא היצרנית מספר שלוש בממלכה אז נהיה בקרוב, וזה הישג גדול עבור עסק שהתחיל לייצר רק לפני פחות משנתיים".

בראש החברה עומד צוות של אנשי מקצוע מאוד מוערכים בענף שעבדו ביחד בייצור והפצה של קרמיקה בעשרים השנים האחרונות. הניסיון שלהם יחד עם ההשקעה בציוד מתקדם מבטיחים יעילות ייצור מירבית, שתספק ללקוחות מוצרים באיכות מעולה במחירים תחרותיים מבחינה בינ"ל. 

למידע נוסף
אדריאן פלוק - aflook@ctfcomms.com

הערות לעורכים

ד"ר חאטר מסעד


ד"ר חאטר מסעד, המנהל הכללי של פורסאן קרמיקה, הוא אזרח שוויצרי עם תואר ד"ר בגיאופיזיקה ותואר שני במתמטיקה. הייחוס העסקי שלו כולל את הקמת RAK Ceramics בתחילת שנות התשעים, שבעשרים השנים הבאות הוא הפך ליצרנית הקרמיקה הגדולה ביותר בעולם.

 

 

 

פורסאן קרמיקה


פורסאן קרמיקה היא מותג של חברת הגג Star Industrial Holdings. Al Forsan Global Industrial Complex נמצאת בעיר הכלכלית המלך עבדאללה והיא נהנית מיתרון תחרותי על פני יצרני קרמיקה וחרסינה מקומיים ובינ"ל רבים. החברה, שנוסדה רק ב-2011, הצליחה להשקיע בציוד הכי חדיש וליישם את הטכניקות והטכנולוגיות הטובות ביותר בענף יחד עם חומרי הגלם האיכותיים ביותר.

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE