TA Associates מודיעה על השקעה משמעותית ב-Radixx International

TA Associates מודיעה על השקעה משמעותית ב-Radixx International

בוסטון, 19 בספטמבר 2016, (BUSINESS WIRE):

TA Associates, חברה מובילה בהשקעות פרטיות גלובלית בחברות צמיחה, הודיעה היום על השלמת השקעה משמעותית ב-Radixx International, Inc., ספקית מובילה בענף שמספקת לחברות תעופה תוכנת הפצת נסיעות ומערכת שירותים לנוסעים להזמנות, הפצה ומסחור.

רדיקס מציעה מערכת שירותים לנוסעים (PSS) בפלטפורמת תוכנה כשירות מבוססת ענן שמיועדת לעזור לחברות תעופה להגדיל את הרווחיות ולמקסם את היצרניות באמצעות הרחבת ההפצה של מוצרים ושירותים. חבילת המוצרים של החברה כוללת טכנולוגיה מודרנית וגמישה שמאפשרת לחברות תעופה למכור לנוסעים בעלי כרטיסים בכל נקודות המגע – באינטרנט, דרך מוקדים טלפוניים ובנמלי התעופה – ובאמצעות ערוצים מרובים, כולל ישירות לצרכנים, דרך סוכני נסיעות ומפעילי תיירות ובאמצעות מערכות הפצה גלובליות. הפתרון של רדיקס מעניק לחברות התעופה כמה יכולות כגון קביעה דינמית של כללי ומחירי תעריפים, הפצת מלאי, הצעת מכירות משניות בנמלי תעופה, ניהול הצ'ק-אין של הנוסעים ואפשרות לכל סוגי ושיטות התשלום כמעט בהרבה מטבעות. לחברה יש גם מוצר "נוסע מתמיד" עצמאי מבוסס אינטרנט שמיועד לספק לחברות התעופה תוכניות יעילות לניהול נאמנות. רדיקס משרתת יותר מארבעים לקוחות בשש יבשות ביותר מעשרים מדינות. החברה הוקמה ב-1993 והמטה שלה נמצא באורלנדו, פלורידה.

"אנחנו מאמינים שרדיקס ממוצבת טוב מאוד בשוק ה-PSS ונמצאת בתנופה גדולה, במיוחד במדינות מתפתחות", אמרה אליזבט דה סיינט-איניאן, מנהלת ב-TA Associates שתצטרף למועצת המנהלים של רדיקס. "רדיקס מספקת פלטפורמה מודרנית, גמישה ומדרגית שיכולה לגדול עם הלקוחות, ולענות על הצרכים הטכנולוגיים המורכבים של חברות תעופה בכל גודל, מחברות מוזלות קטנות ועד לחברות גדולות עם כל השירותים. אנחנו שמחים להשלים את ההשקעה הקניינית הזאת ברדיקס ולהשתמש במשאבים שלנו כדי לעזור לחברה להמשיך ולצמוח".

"אנחנו רואים בהשקעה שמבצעת חברה מנוסה כמו TA Associates אבן דרך חשובה בהתפתחות של רדיקס, שמצביעה לא רק על הצלחתנו עד היום, אלא גם על הסיכויים לצמיחה רבה בהמשך", אמר רוני פרי, מנכ"ל ויו"ר Radixx International, Inc.. "אנחנו מאמינים שפתרון ה-PSS הארגוני הגמיש והדינמי שלנו מציע יתרונות תחרותיים בולטים בהשוואה למערכות הוותיקות, ובטוחים שהוא ימשיך להיות אטרקטיבי מאוד לחברות תעופה חדשניות. אנחנו מקבלים בברכה את TA כמשקיע המוסדי הראשון שלנו ומצפים לשיתוף פעולה הדוק בבניית ערך מוסף משמעותי ברדיקס".

לפי Technavio, שוק חברות התעופה המוזלות העולמי צפוי להמשיך לגדול במהירות, עם שיעור צמיחה שנתי מורכב של 10.4% בין 2015 ו-2019. לפי אזורים, שיעור הצמיחה החזוי באסיה פסיפיק הוא 20%, באמריקות 5% ובאירופה, המזרח התיכון, ואפריקה 0.9%. על בסיס מושבי חברות תעופה, קיבולת השוק צפויה לגדול מ-1.496 מיליון מושבים ב-2014 ל-2.456 מיליון ב-2019.

"הדה-רגולציה הגלובלית בענף וירידת התעריפים כתוצאה מכך הן קריטיות לגידול המהיר בטיסות במדינות מפותחות ומתפתחות, ומאפשרות גישה לטיסות לקבוצות שלא היו מיוצגות מספיק בעבר", אמר קורט ר. ג'אגרס, מנהל כללי ב-TA Associates שגם הוא יצטרף למועצת המנהלים של רדיקס. "רדיקס משרתת חברות תעופה בכל גודל באמצעות טכנולוגיה מודרנית שמאפשרת מכירה לבעלי וחסרי כרטיסים, ומאפשרת לחברות התעופה להפעיל מודלים עסקיים רווחיים. לאור החוזק של מעמדה בשוק, אנחנו בטוחים שרדיקס תמשיך להרוויח מהגידול המהיר בטיסות".

חברת גודווין סיפקה שירותי ייעוץ משפטי ל-TA Associates. Seyfarth Shaw שימשה כיועצת המשפטית של רדיקס.

אודות Radixx International

Radixx International, Inc., שהמטה שלה באורלנדו, פלורידה, מספקת עכשיו את הדור החמישי של מערכת השירותים לנוסעים מבוססת הענן שלה. היא תוכננה מההתחלה כפלטפורמת מסחור למכירת כל דבר עבור חברות תעופה, ו-Radixx International היא ספקית מובילה של פתרונות הפצה לחברות תעופה מהדור הבא. Radixx Air היא מערכת ארגונית שלמה שדואגת לצרכים של חברות תעופה היברידיות, מוזלות ומסורתיות, כולל תמיכה בהסכמי קישוריות (interlining), קוד שיירינג והפצה באמצעות מערכות הפצה גלובליות. הפתרון המשולב במלואו מבוסס הענן של רדיקס, שהוקמה ב-1993 ומארחת עכשיו חברות תעופה בשש יבשות, תומך בכל המודלים העסקיים של חברות התעופה. למידע נוסף בקרו באתר www.radixx.com.

אודות TA Associates

TA Associates היא אחת מחברות ההשקעות הפרטיות הגלובליות בחברות צמיחה הכי גדולות ומנוסות. החברה השקיעה ביותר מ-460 חברות ברחבי העולם וגייסה הון של 24 מיליארד דולר. עם משרדים בבוסטון, מנלו פארק, לונדון, מומבאי והונג קונג, TA Associates מובילה רכישות ומימון מחדש של החזקות מיעוט של חברות צמיחה רווחיות בענפי הצריכה, שירותים עסקיים, שירותים פיננסיים, שירותי בריאות וטכנולוגיה. מידע נוסף על TA Associates אפשר למצוא באתר www.ta.com.

אנשי קשר

TA Associates
Marcia O’Carroll, 617-574-6796
mocarroll@ta.com
או
BackBay Communications
Philip Nunes, 617-391-0792
phil.nunes@backbaycommunications.com

מקור: TA Associates

צפו בהודעה לעיתונות הזאת במקור בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת:

http://www.businesswire.com/news/home/20160919005620/en/TA-Associates-Announces-Significant-Investment-Radixx-International

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE