Herbalife Nutrition וספיישל אולימפיקס מודיעות על שיתוף פעולה בתחום הכושר בהיקף של מיליון דולר

לוס אנג'לס, 26 בספטמבר 2016, (BUSINESS WIRE):

הרבלייף (NYSE: HLF), חברת תזונה גלובלית, הודיעה היום על שיתוף פעולה בהיקף של מיליון דולר עם ספיישל אולימפיקס כדי לתמוך בתוכניות הכושר של הארגון ברחבי העולם, תוך התמקדות בהגברת הפעילות הגופנית ושיפור התזונה ושתיית מים.

החברה תנצל את הצוות הגלובלי שלה הכולל יותר מ-300 מדענים ו-36 בעלי תואר ד"ר שמתמחים בתזונה וביצועי ספורט, ותתרום מומחיות בתזונה ותוכן חינוכי הכולל סרטים וחומרים אחרים למאמנים, ספורטאים, מטפלים וכלל קהילת הספיישל אולימפיקס.

"ספיישל אולימפיקס הם יותר מתחרות ספורט", אמר קייל וושבורן, מנהל הכושר בספיישל אולימפיקס. "אנחנו מקיפים את הספורטאים שלנו בקהילה שתומכת בהם באמצעות ספורט, בריאות ופיתוח כושר".

כחלק ממתן החסות, ד"ר דנה ריאן, מנהלת בכירה של ביצועי ספורט וחינוך בהרבלייף, תצטרף לכוח המשימה הגלובלי לכושר של ספיישל אולימפיקס כדי להביא עוד נקודת מבט ומומחיות לתמיכה בספורטאים, המאמנים, המשפחות והתומכים של ספיישל אולימפיקס. כדי לעזור בהגברת המודעות לחשיבות של התזונה ושמירה על אורח חיים בריא ופעיל, מגוון של מוצרי חלבון של Herbalife Nutrition יישאו את הלוגו של ספיישל אולימפיקס בשווקים נבחרים בעולם. כוח המשימה הגלובלי לכושר הוא ועדה בינ"ל של מומחי כושר וספורטאים שפועלים ביחד כדי לשפר את ביצועי הספורט והבריאות של ספורטאי הספיישל אולימפיקס באמצעות כושר.

"המשימה שלנו היא להביא את התזונה לאנשים ברחבי העולם ולהעניק תמיכה למי שמבקש לאמץ אורח חיים בריא ופעיל", אמר מייקל או. ג'ונסון, יו"ר ומנכ"ל הרבלייף. "הספיישל אולימפיקס והספורטאים המדהימים שלהם הם מקור השראה לקהילת הרבלייף העולמית שלנו, ואנחנו גאים לספק להם משאבי תזונה וכושר".

במשחקי הקיץ העולמיים של הספיישל אולימפיקס 2015 בלוס אנג'לס, החברים והעובדים של Herbalife Nutrition תמכו בנדיבות בערך ב-10% מספורטאי הספיישל אולימפיקס שהתחרו במשחקים העולמיים. בנוסף, Herbalife Nutrition תרמה 280,000 חטיפי תזונה ואת השימוש באמצעים שלה לרישום ואישור אלפי ספורטאים, מאמנים ומתנדבים.

למידע נוסף על ספיישל אולימפיקס, המשחקים העולמיים ואפשרויות להתנדב, בקרו באתר www.specialolympics.org/Sponsors/Herbalife.aspx.

אודות הרבלייף

הרבלייף היא חברת תזונה גלובלית שמשנה את חייהם של אנשים מאז 1980. מוצרי התזונה, פיקוח על המשקל, אנרגיה, כושר וטיפוח שלנו זמינים אך ורק עבור ובאמצעות חברי הרבלייף עצמאיים ייעודיים ביותר מ-90 מדינות. אנחנו מחויבים למאבק בבעיות הכלל עולמיות של תזונה גרועה והשמנה על ידי הצעת מוצרים איכותיים, הדרכה אישית עם חבר הרבלייף וקהילה שמעודדת את הלקוחות לחיות חיים בריאים ופעילים.

אנחנו תומכים ב-Herbalife Family Foundation (HFF) ותוכניות Casa Herbalife שלה כדי לעזור להביא תזונה טובה לילדים נזקקים. אנחנו גם נותנים חסות ליותר מ-190 ספורטאים, נבחרות ואירועים ברמה עולמית ברחבי העולם, ביניהם כריסטיאנו רונלדו, LA Galaxy ואלופים בענפי ספורט רבים אחרים.

לחברה יש יותר מ-8,000 עובדים בכל העולם, והמניות שלה נסחרות בבורסה לניירות ערך של ניו יורק (NYSE: HLF) עם מכירות נטו של 4.5 מיליארד דולר ב-2015. האתר של הרבלייף מכיל כמות גדולה של מידע פיננסי ואחר בכתובת ir.Herbalife.com. החברה מעודדת משקיעים לבקר באתר מעת לעת, כי המידע מתעדכן ומידע חדש מתפרסם. למידע נוסף בקרו באתרים Herbalife.com או IAmHerbalife.com.

אודות ספיישל אולימפיקס

ספיישל אולימפיקס היא תנועה גלובלית שמשחררת את רוח האדם באמצעות העוצמה וההנאה מחוללי השינוי של הספורט, בכל יום ברחבי העולם. אנחנו מעצימים אנשים עם נכויות שכליות להיות חברים מקובלים ומוערכים בקהילה שלהם, וזה מוביל לחברה יותר מכבדת ומכלילה עבור כולם. באמצעות שימוש בספורט כגורם המדרבן ובתוכניות סביב בריאות וחינוך, ספיישל אולימפיקס נלחמת בחוסר פעילות, אי צדק וחוסר סובלנות. תנועת הספיישל אולימפיקס נוסדה ב-1968 על ידי יוניס קנדי שרייבר והתפתחה ליותר מ-4.5 מיליון ספורטאים בקרוב ל-170 מדינות. עם תמיכה של יותר מ-1.4 מיליון מאמנים ומתנדבים, ספיישל אולימפיקס מקיימת 32 ענפי ספורט מסוג אולימפי ויותר מ-108,000 משחקים ותחרויות במשך השנה. בקרו את ספיישל אולימפיקס באתר specialolympics.org/. התקשרו איתנו דרך: Twitter@specialolympics, fb.com/specialolympics, youtube.com/specialolympicshq, instagram.com/specialolympics  ו-specialolympicsblog.wordpress.com.

אנשי קשר

הרבלייף
Jennifer Butler, 213-745 0420
jenb@herbalife.com

 

מקור: Herbalife

צפו בהודעה לעיתונות הזאת במקור בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת:

 http://www.businesswire.com/news/home/20160926000000/en

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE