FirstBank מחזק את האבטחה של אפליקציית הסלולר שלו באמצעות זיהוי באמצעות טביעת אצבע ו-Entersekt

פתרון אימות רב גורמי מחבר את הנוחות של הביומטריה עם אבטחת אפליקציות מתקדמת

אטלנטה, 2 בנובמבר 2016, (BUSINESS WIRE):

המובילה באבטחה ואימות של אפליקציות סלולר, Entersekt, הודיעה היום ש-FirstBank השיק את אפליקציית הבנקאות הסלולרית iOS המעודכנת שלו עם יכולת ואימות ביומטריים באמצעות טביעת אצבע מתוצרת Entersekt. FirstBank הוא הבנק השני בגודלו בקולורדו והבנק בבעלות פרטית השלישי בגודלו בארה"ב.

FirstBank שילב את מוצר האבטחה של Entersekt, Transakt, כדי לאפשר חוויית אימות חלקה בנגיעה אחת תוך שימוש בזיהוי באמצעות טביעת אצבע. המוצר מחבר ביומטריה של טביעת אצבע עם גורם אימות שני, ומעניק אבטחה נוספת ללקוחות הבנקאות הסלולרית. לקוחות רשומים של FirstBank יכולים להתחבר לאפליקציה באפל אייפון שלהם פשוט על ידי סריקת טביעת אצבע במקום להזין סיסמה.

"ביומטריה היא תחליף נוח לסיסמאות, גורם הידע שכולם אוהבים לשנוא, אבל גורם הבעלות הוא עדיין אלמנט חשוב של כל משטר אימות חזק", אמר Gerhard Oosthuizen, מנהל המידע הראשי של Entersekt, שציין כרטיסי בנקים כדוגמה קלאסית של גורם בעלות. "עם Transakt, המכשיר הסלולרי מזוהה באופן ייחודי באמצעות אישור דיגיטלי שמורידים לאפליקציית הסלולר של הבנק. Transakt בעצם הופך את המכשיר לגורם אימות שני מהימן".

עבור לקוחות הבנקאות הסלולרית, הפיכת הזיהוי באמצעות טביעת אצבע לזמין באייפון שלהם פשוטה. יישום הזיהוי באמצעות טביעת אצבע מזהה מכשירים מתאימים ומדריך את הלקוח בתהליך רישום פשוט. אחרי שהלקוח יסיים את הרישום, הוא גם יסיים את תהליך הזיהוי של המכשיר.

"אנחנו שמחים לשתף פעולה עם Entersekt כדי לספק ללקוחות שירות עם יכולת של זיהוי באמצעות טביעת אצבע", אמר ג'ים רויטר, מנהל תפעול ראשי ב-FirstBank. "הוא יהפוך את הבנקאות הסלולרית ליותר נוחה מבלי לסכן את האבטחה, שהיא בחשיבות עליונה אצלנו. FirstBank משקיע כל הזמן בהתפתחויות הטכנולוגיות הטובות ביותר, כדי שלקוחותינו יוכלו לבצע פעולות בנקאיות מכל מקום ולדעת שהמידע שלהם מוגן". הבנק מתכוון להרחיב את היכולות הביומטריות לאפליקציית האנדרואיד שלו בעתיד הקרוב.

הטכנולוגיה של Entersekt תומכת באימות מבוסס טביעת אצבע באמצעות מכשירי Touch ID של אפל ו-Android Marshmallow, גם בכניסה וגם כדי לאבטח עסקאות רגישות פרטניות, בין אם מקורן במחשב אישי או במכשיר סלולרי. היא זמינה כערכת פיתוח תוכנה או כאפליקציית אבטחה עצמאית שאפשר להוריד מכל חנויות האפליקציות הגדולות. חברות פיננסיות בכל העולם משתמשות בה כדי לאבטח בנקאות מקוונת, בנקאות סלולרית, העברות כספים סלולריות, מסחר אלקטרוני, אינטראקציות עם מוקד שירות, אינטראקציות בתוך הסניף ועוד.

אודות Entersekt

Entersekt היא חדשנית באימות מבוסס דחיפה ואבטחת אפליקציות. הגישה היחידה במינה של החברה רותמת את העוצמה של טכנולוגיית האישור הדיגיטלי באמצעות הנוחות של טלפונים סלולריים כדי לספק לחברות שירותים פיננסיים ולקוחותיהן הגנה מלאה מפני הונאות. מוצרי האבטחה הרשומים בפטנט של Entersekt, שמבוססים על טכנולוגיות פתוחות להשגת זמינות גבוהה, מדרגיות ושילוב פשוט, מגנים על מיליוני מכשירים ועסקאות בכל יום, תוך ציות להנחיות הרגולציה המחמירות ביותר בעולם. ארגונים בכל העולם פונים ל-Entersekt כדי לחזק את קשר האמון שהם חולקים עם לקוחותיהם, ולהסתמך על הקשרים האלה על ידי הצגת שירותים סלולריים ומקוונים חדשים משכנעים וידידותיים למשתמש.

אודות FirstBank

FirstBank מפעיל יותר מ-120 סניפים בקולורדו, אריזונה וקליפורניה. Entersekt הוא ארגון הבנקאות בבעלות מקומית הגדול ביותר בקולורדו, המשרת יותר מ-700,000 לקוחות. מאז שנת 2000, FirstBank תרם יותר מ-55 מיליון דולר ואלפי שעות של מתנדבים לארגוני צדקה. Entersekt ייחודי בכך שרוב המניות שלו בבעלות ההנהלה והעובדים. למידע נוסף על FirstBank, בקרו באתר www.efirstbank.com.

אנשי קשר

Entersekt
Jeanne Maartens, +27 21 815 2800
מנהלת השיווק
jeanne@entersekt.com
או
Kathy Chill, +1 805 895 0599
פיתוח עסקי צפון אמריקה
kathy@entersekt.com
או
FirstBank
Chandra Brin, +1 303 235 1402
יחסי ציבור
chandrabrin@efirstbank.com

 

מקור:  Entersekt

צפו בהודעה לעיתונות הזאת במקור בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת:

http://www.businesswire.com/news/home/20161102005694/en

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire