SolarWinds ופרולוג'יק יציגו ניהול מחשוב היברידי מקצה לקצה בבינת אקספו 2017

 קורק, אירלנד, 10 במאי 2017, (GLOBE NEWSWIRE):

 SolarWinds, ספקית מובילה של תוכנות ניהול מחשוב עוצמתיות ונגישות כלכלית, ו-Prologic®, מובילה בהפצת מוצרים עם ערך מוסף בישראל, הודיעו היום על השתתפותן המשותפת ב-Bynet® Expo, 16 במאי 2017 בתל אביב. באירוע  לאון אדאטו, SolarWinds Head Geek, יציג את "חדשנות אוהדת: המפתח שלכם לניהול מחשוב היברידי" בין 14:30 ל-14:55.

בינת אקספו הוא האירוע הגדול ביותר של ענף המחשוב והתקשורת בישראל, שמושך יותר מ-4,500 מקבלי החלטות ומובילים בקהילת המחשוב מהמגזר הממשלתי ומהמגזר הפרטי מכל העולם. הנושא של הכנס השנה הוא "השינוי הדיגיטלי" והדוברים יציגו מצגות על מגוון רחב של נושאים, ביניהם מחשוב, תקשורת, תשתיות, ניידות והענן.

"בינת אקספו הוא ההזדמנות המושלמת להציג את פלטפורמת ניהול המחשוב ההיברידי SolarWinds® בפני השוק הישראלי", אמר ליאור לוי, מנהל עסקים ראשי, פרולוג‘יק. "תיק הפתרונות של SolarWinds הופך לסטנדרט בסביבות המחשוב בישראל, ורכיב מפתח באופן שבו ארגונים מנהלים את התשתיות שלהם. בנינו קהילה של בעלי ידע טכני בישראל על ידי שימוש בטכנולוגיה של SolarWinds".

הצטרפו למצגת "חדשנות אוהדת: המפתח שלכם לניהול מחשוב היברידי"

עם יותר משלושים שנות ניסיון בניהול רשתות ומערכות, אדאטו ידבר על איך אנשי מחשוב יכולים לנהל ולנטר בהצלחה סביבות של מחשוב היברידי ב-16 במאי בין 14:30 ל-14:55 באולם K. אדאטו הוא SolarWinds Head Geek ומטיף טכנולוגי ב-SolarWinds, Cisco® Certified Network Associate (CCNA), MCSE ו-SolarWinds Certified Professional®.

"הענן ומחשוב היברידי הם מציאות בארגונים רבים", אמר לאון אדאטו, Head Geek, SolarWinds. "המחקרים שלנו מראים שבעוד שארגונים נכנסים רחוק יותר לתוך הענן, האתגר מספר אחד שיוצר המחשוב ההיברידי הוא חוסר ראות לגבי הביצועים של תשתיות מבוססות ענן והגדלת המורכבות של הניהול. במצגת האינטראקטיבית שלי, "חדשנות אוהדת: המפתח שלכם לניהול מחשוב היברידי" אדבר על איך אנשי מחשוב יכולים להצטייד במיומנויות, הכלים והמשאבים המתאימים שנחוצים בעידן המחשוב ההיברידי של היום".

בקרו את SolarWinds ואת פרולוג‘יק בביתן 21

אדאטו, יחד עם המהנדסים ושותפת ההפצה של SolarWinds פרולוג‘יק, יהיו זמינים בביתן 21 כדי לספק הדגמות של חבילת פתרונות הניטור והניהול של רשתות, שרתים ויישומים של SolarWinds. הנוכחים יוכלו לבחון את המוצרים של SolarWinds, כולל היכולות הכי חדישות של ניהול מחשוב היברידי מקצה לקצה שמתאפשרות באמצעות עדכונים חשובים של הפלטפורמה המודולרית והמדרגית שלה SolarWinds Orion®, שכוללת מוצרים כגון:

למידע נוסף על מוצרי ניהול המחשוב של SolarWinds, כולל גרסאות הערכה חינם ל-30 יום שאפשר להוריד בקרו באתר של  SolarWinds או התקשרו + 353 21 500 2900.

משאבים נוספים

התקשרו עם SolarWinds

אודות SolarWinds

SolarWinds מספקת תוכנות ניהול מחשוב עוצמתיות ונגישות כלכלית ללקוחות בכל העולם, מחברות Fortune 500® ועד לעסקים קטנים, ספקי שירותים מנוהלים (MSPs), גופים ממשלתיים ומוסדות חינוך. אנחנו מחויבים להתמקד אך ורק באנשי מחשוב, MSP ו-DevOps, וחותרים לסלק את המורכבות שלקוחותינו הוכרחו לקבל מיצרנים של תוכנות ארגוניות מסורתיות. בלי קשר היכן נכס המחשוב או המשתמש נמצאים, SolarWinds מספקת מוצרים שקל למצוא, לקנות, להשתמש, לתחזק ולמדרג ומספקת את הכוח לטפל בתחומים חשובים של התשתית באתר ועד לענן. ההתמקדות הזאת והמחויבות למצוינות בניהול ביצועים של מחשוב היברידי מקצה לקצה ביססו את SolarWinds כמובילה הכלל עולמית בתוכנות לניהול רשתות ופתרונות ל-MSP, ומביאות לצמיחה דומה במלוא התחום של תוכנות לניהול מחשוב. הפתרונות שלנו מושרשים בקשר העמוק שלנו עם המשתמשים שלנו, שמתקשרים ביניהם בקהילה המקוונת שלנו THWACK כדי לפתור בעיות, לשתף טכנולוגיות ופרקטיקות מיטביות, ולהשתתף באופן ישיר בתהליך פיתוח המוצרים שלנו. חפשו מידע נוסף היום בכתובת www.solarwinds.com.

שמות המסחר SolarWinds, SolarWinds & Design, Orion ו-THWACK הם הרכוש הבלעדי של SolarWinds Worldwide, LLC או החברות הקשורות שלה, רשומים במשרד הפטנטים ושמות המסחר של ארה"ב, ועשויים להיות רשומים או בתהליכי רישום במדינות אחרות. כל סימני המסחר, סימני השירות והסמלילים האחרים של SolarWinds עשויים להיות סימני מסחר לפי החוק המקובל או שהם רשומים או בתהליכי רישום. כל סימני המסחר האחרים המוזכרים בזאת משמשי למטרות זיהוי בלבד והם סימני מסחר של (ועשויים להיות סימני מסחר רשומים של) החברות שלהם, בהתאמה.

© 2017 SolarWinds Worldwide, LLC. כל הזכויות שמורות.

 

אודות פרולוג‘יק

פרולוג‘יק היא ספקית ישראלית מובילה של שירותי מחשוב מתקדמים. החברה מספקת פתרונות ושירותי מחשוב מקצה לקצה, ומתמחה בפיתוח תשתיות ויישומי תוכנה; מסדי נתונים ובינה עסקית; פתרונות של קישוריות ואינטגרציה; ניהול סיכונים ואבטחה. החברה מייצגת יצרני תוכנה בינ"ל ומקומיים בישראל, ומציעה ללקוחותיה פתרונות ארגוניים מקצה לקצה מוכנים לפי הזמנה מהתכנון ועד הפיתוח, ההדרכה והיישום והתמיכה באתר.

 

אנשי קשר למדיה:
 
יעקב אברמוביץ
סטרטגוס תקשורת
טל. 52-89706520

yaacov@strategos.co.il

 

 
Katherine O’Keeffe         
SolarWinds
Phone: +353 21 500 2954
pr@solarwinds.com

 

 

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE