Rimini Street מרחיבה את כיסוי הפלטפורמה הטכנולוגית בה היא תומכת כיום

 

Rimini Street מרחיבה את כיסוי הפלטפורמה הטכנולוגית בה היא תומכת כיום, ומוסיפה שירותי תמיכה עבור בסיסי נתונים של IBM, מיקרוסופט ו־SAP (Sybase)

 

החברה הכריזה על זמינותה המיידית של התמיכה עבור בסיסי הנתונים IBM DB2, Microsoft SQL Server ו־ASE, IQ, SQL Anywhere ו־Advantage Server של SAP

 

 

לאס וגאס, 20 ביוני, 2017, (Business Wire):

 

. Rimini Street, Inc, הספקית המובילה של שירותי תמיכה עצמאית עבור מוצרי Oracle ו־SAP, הכריזה על זמינותה המיידית של תמיכה עבור שש פלטפורמות בסיסי נתונים, ביניהן IBM DB2, Microsoft SQL Server ו־SAP ASE, SAP IQ, SAP SQL Anywhere ו-SAP Advantage Server (המהוות יחדיו את משפחת מוצרי בסיסי הנתונים לשעבר של SAP Sybase). השירות החדש של Rimini Street כולל תמיכה עבור רכיבי ספק קשורים, כגון: IBM DB2 Tools עבור Linux, UNIX ו־Windows; Microsoft SQL Server Management Studio; ו־SAP Replication Server.

 

ניסיון תמיכה מוכח בבסיסי נתונים

כיום, Rimini Street מספקת תמיכה למאות לקוחות בעלי בסיסי נתונים, ולאלפי בסיסי נתונים ברחבי העולם.

Rimini Street מעניקה שירות ללקוחות בעלי ארכיטקטורות בסיס נתונים, החל מבסיסי נתונים יחידים ועד סביבות גדולות ומורכבות, הכוללות אלפי בסיסי נתונים. מודל התמיכה עבור בסיס הנתונים של IBM, מיקרוסופט ו־SAP כולל את אותן תכונות חדשניות של תכנית התמיכה, שאותה מעניקה Rimini Street לבעלי רישיונות עבור בסיסי הנתונים של Oracle ו־SAP HANA, המעניקים חיסכון של למעלה מ-50 אחוזים, בהשוואה לדמי התמיכה השנתיים המחוייבים כיום על ידי ספקיות התוכנה.

 

שירותי התמיכה של Rimini Street עבור כל פלטפורמות בסיסי הנתונים כוללים:

 

 

"הבחירה בתמיכה של Rimini Street עבור יישומי מערכת SAP עם בסיס הנתונים שלנו מסוג Microsoft SQL Server - כולל ניהול בסיס, תחזוקת התאמות אישיות ושדרוגים גמישים - הייתה ההחלטה הנכונה ביותר מבחינתנו", אמר מרקוס אדם, מנהל מערכות מידע ב־Rodobens, קבוצת חברות ברזילאיות המפעילה מודל עסקי יחיד במינו בעל סינרגיה ונוכחות חזקות, לפתרונות בתחום ענפי הרכב, השירותים הפיננסיים, הנדל"ן והתקשורת התאגידית.

"מוצרי התוכנות העסקיות שלנו איתנים ויציבים מאוד, וימשיכו לענות על הצרכים הבסיסיים שלנו בעתיד הנראה לעין. עם Rimini Street אנו זוכים לשירות משולב ברמת היענות גבוהה מספק יחיד. נוסף על כך, אנו מרוויחים מן החיסכון המשמעותי, בהשוואה למה ששילמנו לספקית התוכנה עד כה".

 

"על פי Gartner Research, Oracle, מיקרוסופט, IBM ו־SAP הן ארבע הספקיות המובילות של תוכנות לבסיסי נתונים בהתבסס על נתח שוק, ושולטות יחד בכ־83% משוק בסיסי הנתונים העולמי.[1] הוספת ששת מוצרי בסיסי הנתונים הנוספים של IBM, מיקרוסופט ו־SAP לתיק הצומח של מוצרי התוכנות העסקיות הנתמכות שלנו, מעניקה למספר רב יותר של בעלי רישיונות של תוכנות עסקיות אפשרות למנף את שירותי התמיכה עטורי הפרסים של Rimini Street, ליהנות ממודל תמיכה איתן, רלוונטי ורספונסיבי יותר, ולשחרר תקציבים מהותיים, שאותם הם יכולים להפנות ליוזמות צמיחה אסטרטגית", אמר שת‘ ראבין, מנכ"ל Rimini Street. "תוספת זו תורמת עוד יותר למימוש תוכניתנו להרחבת תיק המוצרים שלנו, לחיזוק יכולות השירות שלנו ולהגברת טביעת הרגל השירותית שלנו בקרב הלקוחות".

 

אודות Rimini Street

 

Rimini Street הינה המובילה העולמית באספקת שירותי תמיכה עצמאיים לתוכנות ארגוניות. מאז 2005, החברה מגדירה מחדש את תחום שירותי התמיכה לארגונים, בתכנית חדשנית ועטורת פרסים, המאפשרת לבעלי רישיונות של Oracle ו־SAP לחסוך עד 90 אחוזים מעלויות התמיכה הכוללות שלהם.

 

לקוחות Rimini Street יכולים לשמור על גרסת התוכנה שברשותם, ללא צורך בשדרוגים כלשהם, במשך תקופה של 15 שנים לפחות. יותר מ־1,750 חברות גלובליות הנכללות ברשימת Fortune 500, חברות בסדר גודל בינוני וארגונים הפועלים במגזר הציבורי ממגוון רחב של תחומים בחרו ב־Rimini Street כספקית התמיכה העצמאית שלהם.

 

למידע נוסף על Rimini Street: http://www.riministreet.com, עקבו אחרינו בטוויטר @riministreet  ומצאו את Rimini Street ב־Facebook וב־LinkedIn.

 

הצהרות מכוונות עתיד

 

החברה מכריזה על הזמינות הכללית של תמיכה עבור בסיסי הנתונים IBM DB2, Microsoft SQL Server ו־ASE, IQ, SQL Anywhere ו־Advantage Server של SAP. השימוש במילים "מאמינים", "ייתכן", "עשוי", "מתכננים", "מעריכים", "ממשיכים", "צופים", "מתכוונים", "מצפים" ובביטויים דומים מיועד להצביע על הצהרות מכוונות עתיד. הצהרות מכוונות עתיד אלה כפופות לסיכונים ולחוסר ודאות, ומבוססות על הנחות שונות. אם הסיכונים יתממשו או ההנחות תתבררנה כנכונות, ייתכן כי התוצאות בפועל תהיינה שונות מן התוצאות שעליהן רומזות הצהרות מכוונות עתיד אלה. Rimini Street אינה מתחייבת בשום אופן לעדכן הצהרות או מידע מכווני עתיד כלשהם, הנכונים למועד פרסום ההודעה לעיתונות בלבד.

 

© 2017 .Rimini Street, Inc, כל הזכויות שמורות “Rimini Street” היא סימן רשום של .Rimini Street, Inc בארצות הברית ובמדינות אחרות, ו־Rimini Street, הלוגו של Rimini Street והשילובים בין השניים, וסימנים אחרים המסומנים באותיות TM הם סימנים מסחריים של .Rimini Street, Inc. כל יתר הסימנים המסחריים נותרים רכושם של בעליהם בהתאמה. אלא אם צוין אחרת, אין Rimini Street טוענת לקיומם של סינוף, המלצה או קשרים כלשהם בינה ובין בעלי הסימנים המסחריים או חברות אחרות הנזכרות במסמך זה.

 


[1] Gartner Research מציין: "ניתוח נתח שוק: DBMS, כלל עולמי, 2016"

 

 

יצירת קשר:                                                                                 

מישל מקגלוקלין                                                                                               

.Rimini Street, Inc

6579-264 925 1+

mmcglocklin@riministreet.com

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire