Software רוכשת את זוכת הפרסים Rapid Intake

מרחיבה את יכולת הלמידה מרחוק, מוסיפה 200 לקוחות חדשים,

ומגדילה את ההזדמנויות למכירות צולבות

 

פלזנטון, קליפורניה (Marketwire  – נוי תקשורת ) 9 בספטמבר 2011:

Callidus Software Inc. (NASDAQ: CALD המובילה בניהול ביצועי מכירות SPM, הודיעה היום שרכשה את המובילה בחיבור שיתופי מהיר של חומרים ללימוד מרחוק, Rapid Intake.

 

"לאור הגודל והערך של פתרונות יעילות המכירות שקלידוס מספקת עכשיו לארגונים גלובליים, התוספת של יכולת מובילה בלימוד מרחוק באמצעות מכשירים ניידים היא גורם מבדל חשוב בשוק שלנו. אנשי מכירות עתירי ביצועים משתמשים בהדרכה ולימוד בתדירות גבוהה. 2.5 מיליון ויותר אנשי המכירות שהם המשתמשים שלנו צריכים לגשת ללימוד על מוצרים ותהליכים באמצעות כל מכשיר, בכל זמן, בכל מקום כדי למטב את ביצועי העבודה שלהם. יש ביקוש רב ללימוד. הוא מתבצע כחלק אינטגראלי מיום העבודה וכבר אינו פעילות שמנוהלת ומאורגנת בנפרד. הלימוד הפך לחלק מהעסק החברתי, והגבולות העסקיים והאקדמיים המסורתיים כבר לא מפריעים לו. פלטפורמות קלות לשימוש שזכו בפרסים כמו Rapid Intake נמצאות במרכזו של המהלך הזה. הרכישה ביחד עם הפתרון לניהול לימוד Litmos משמעם שהלקוחות שלנו יכולים עכשיו למצוא במקום אחד לימוד מרחוק באמצעות תוכנה כשירות (SaaS) וכלים ללימוד באמצעות מכשירים ניידים (mLearning)", אמר לזלי סטרץ', נשיא ומנכ"ל, Callidus Software.

 

"הרכישה מוסיפה יותר ממאתיים לקוחות עם תוכניות שנתיות, ומגדילה את מספר הלקוחות של קלידוס שיש להם סוג כלשהו של תוכנית שנתית ליותר מ-700. ל-Rapid Intake יש גם יותר מ-800 לקוחות לא קבועים. עם גידול של יותר מ-30% בעסקי הליבה שלנו -- SPM באמצעות תוכנה כשירות -- במחצית הראשונה של 2012, הלקוחות הנוספים האלה מהווים עבור החברה הזדמנות משמעותית למכירות צולבות".

 

באמצעות הרכישה, קלידוס מרחיבה את מעמדה כמובילה בשוק הלימוד באמצעות מכשירים ניידים מהיר הצמיחה, מחזקת את הצעת הערך של ערכת הליבה שלה לניהול ביצועי המכירות באמצעות תוכנה כשירות ומגדילה את ההזדמנויות למכירות צולבות לבסיס הלקוחות הגדל שלה, שמונה כבר 2.5 מיליון.

 

"הארגון ללמידה מרחוק צופה בעתיד גידול משמעותי בשימוש בפלטפורמות ניידות ללימוד בכל הארגון", העיר דייויד הולקום, נשיא ומנכ"ל, הארגון ללמידה מרחוק וכתב העת לפתרונות למידה. "הרכישה של Rapid Intake, ומערכת Studio שלהם לכתיבת חומרים ללימוד באמצעות מכשירי ניידים, מציבים את קלידוס בעמדה מצוינת להרוויח מהגידול הזה, ומה שיותר חשוב, להשפיע באופן חיובי על התפוצה של לימוד באמצעות מכשירי ניידים בארגונים".

"ב-Rapid Intake פיתחנו פתרון למידה מרחוק ייחודי שמספק פיתוח פתוח של למידה מרחוק: פתרון שיתופי קל לשימוש שכל חבר צוות, מומחה לנושא לימוד או בעל עניין בפרויקט יכול לגשת אליו מכל מקום בעולם", אמר גארין הס, מנכ"ל Rapid Intake. "אנו נלהבים להצטרף למשפחת הפתרונות באמצעות תוכנה כשירות של קלידוס.

המחויבות של קלידוס לתוכנה כשירות וחדשנות במכשירים ניידים יחד עם הכיסוי העולמי שלה יאפשרו לנו להיות אפילו יותר יעילים במימוש החזון שלנו והגדלת בסיס הלקוחות המרוצים הגדל שלנו".

 

Rapid Intake הוא הפתרון הקל ביותר לשימוש ללימוד מרחוק ובאמצעות מכשירים ניידים המאפשר למעצבים ולמומחים בנושאי לימוד ללכוד, לתכנן, לפתח, לסקור, לנסות ולפרסם באופן שיתופי קורסים מבוססי פלאש ו-HTML5. משתמשים חדשים ובעלי תכנים עובדים ביחד, ומשתמשים בתבניות כדי ליצור תכני קורסים במהירות ובקלות. התוכן של Rapid Intake זמין לכל מחשב או מכשיר נייד (אייפון, אייפד, בלקברי 7, אנדרואיד 2.2 ומעלה). כל הפלט תואם SCORM.

התנאים הכספיים של העסקה לא פורסמו.

אודות Callidus Software®

Callidus Software ((NASDAQ: CALD היא מובילת השוק והטכנולוגיה בניהול ביצועי מכירות (SPM). Callidus Cloud, פלטפורמת התוכנה כשירות של קלידוס שזכתה בפרסים היא ערכת תוכנה כשרות מקיפה המיועדת לעזור לעסקים להפיק מכירות יותר יעילות בכל שלב של מחזור החיים של איש המכירות, משיפור הקבלה לעבודה של אנשי מכירות – הבסיס לביצועים טובים במכירות – ועד לשיפור הביצוע של קמפיינים, הדרכה תכופה ופיתוח. הערכה Callidus Cloud  כוללת את תשתית התוכנה כשירות של קלידוס שהיא 100% מרובת לקוחות ועם זמינות גבוהה; המודולים שלה – בחירה אנשי מכירות, יעילות אנשי מכירות וביצועי אנשי מכירות ומודולי הלימוד; SPMConnect לניהול נתונים; כלי דיווח וניתוח. Callidus Software מניעה יותר מ-2.5 מיליון משתמשים ברחבי העולם. למידע נוסף בקרו באתר www.callidussoftware.com.

©1997-2011 Callidus Software Inc.. כל הזכויות שמורות. Callidus Software, הלוגו של Callidus Software, TrueComp Manager, ActekSoft ו-ACom3 הם סימני מסחר, סימני שירות או סימני מסחר רשומים של Callidus Software Inc. בארצות הברית ובמדינות אחרות. כל שמות המותגים, השירותים או המוצרים האחרים הם סימני מסחר או סימני מסחר רשומים של החברות או הבעלים שלהם, בהתאמה.

 

איש קשר:

Rajendran Nair

Callidus Software Inc.

925-251-2255

pr@callidussoftware.com

 

** ההודעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינ"ל  MARKETWIRE