Voices.com מודיעה על השקעת צמיחה של 18 מיליון דולר על ידיMorgan Stanley Expansion Capital

 

הכסף יאיץ את הצמיחה, את מפת הדרכים של המוצרים הטכנולוגיים ואת ההתרחבות הבינ"ל

לונדון, קנדה, 12 ביולי 2017, (BUSINESS WIRE):

Voices.com, זירת המסחר האינטרנטית הגלובלית הגדולה ביותר של קריינות, הודיעה היום על השקעת צמיחה של 18 מיליון דולר מ-Morgan Stanley Expansion Capital, פלטפורמות ההשקעות הפרטיות שמתמקדת בצמיחה שבתוך Morgan Stanley Investment Management. זאת ההשקעה המוסדית הראשונה של החברה מאז הקמתה ב-2005. כספי ההשקעה ישמשו להגדלת הפעילות הגלובלית, הרחבת היצע המוצרים ללקוחות ולמנויים ולשפר עוד את הטכנולוגיות והמערכות הקנייניות המובילות של Voices.com.

Voices.com היא הפלטפורמה האינטרנטית המובילה שמחברת בין קונים גלובליים של מוצרי ושירותי אודיו וקריינות והמבחר הכי גדול באינטרנט של 200,000 שחקני קול שמייצגים יותר מ-100 שפות ודיאלקטים. אתר הדגל שלה, www.voices.com, רושם בערך שני מיליון מבקרים ייחודיים בשנה ואיפשר יותר מ-250,000 עסקאות עד היום. המשתמשים מנצלים את האתר כדי להשלים פרויקטים של אנימציה, תעודה, תוכן עסקי, סרטים, רדיו, משחקי וידאו ופרויקטים אחרים. הלקוחות של Voices.com כוללים חברות Fortune 500, חברות הפקה, פרסום וקריאייטיב מובילות ועסקים קטנים עד בינוניים.

שוק הקריינות האינטרנטי גדל במהירות בתוך תעשייה שנמדדת ביותר מ-4 מיליארד דולר בשנה. ההתפתחויות בטכנולוגיות הקלטה ועריכה דיגיטליות מאפשרות הפקת אודיו באיכות גבוהה מאולפנים מרוחקים, ואנשי המקצוע פונים ל-Voices.com כדי להתחבר עם קונים מסורתיים וחדשים של מוצרי ושירותי קריינות. Voices.com מספקת לקונים גישה מהירה למאגר גלובלי, מגוון ושלא נוצל מספיק בעבר של אמני קריינות, שנבחרים ומסופקים באופן חלק באמצעות הפלטפורמה האינטרנטית מקצה לקצה של החברה. העבודה בדרך כלל מושלמת תוך 24-48 שעות, ומקצרת באופן דרמטי את זמני ההפקה בהשוואה לשיטות ההקלטה ההיסטוריות.

"Voices.com שברה את החסמים המסורתיים של זמן, גיאוגרפיה וגישה כדי להביא את שחקני הקריינות הטובים ביותר ללקוחות שלנו בלי להקריב את איכות המוצר, הודות להתפתחויות טכנולוגיות מהירות ומתמשכות. ההשקעה הזאת מציינת תקופה חדשה עבור החברה ותאפשר לנו לשרת טוב יותר את בעלי העניין שלנו", הסביר המנכ"ל והמייסד השותף של Voices.com דיוויד סיקרלי. "יוצרי תוכן, בין אם הם מפיקי וידאו או מנהלי מותג בחברות גדולות וקטנות, מצפים שיצירת הקריינות תנוע במהירות המחשבה ו-Voices.com מאפשרת זאת. כשאנו מתחילים את שלב הצמיחה הבא שלנו, נישאר ממוקדים כמו לייזר במתן ערך מוסף גם ללקוחות העסקיים וגם לאמני הקריינות שלנו".

"אנחנו נרגשים להתקשר בשותפות הזאת עם Voices.com", הוסיף רוברט בסמן, מנהל השקעות ב-Morgan Stanley Expansion Capital. "באמצעות הפלטפורמה האינטרנטית המובילה שלה, החברה משרתת בסיס לקוחות גדול ומגוון עם צרכים מתפתחים -- משידור ופרסומות רדיו מסורתיים ועד לספרי אודיו ופודקסטים ופורמטים של מדיה דיגיטלית. היצע המוצרים בשירות עצמי ובשירות מלא של החברה שמאפשרות הטכנולוגיות, יחד עם הגישה הרחבה שלה לאמנים, מספקים הצעת ערך משכנעת. אנחנו מצפים לעבודה עם עובדי Voices.com כשימשיכו להגדיל את העסק שלהם".

"המעורבות והניסיון בהשקעות של Morgan Stanley Expansion Capital מתאימים מאוד לחזון שהיה לנו להמשך הצמיחה של Voices.com. התמיכה הנלהבת של האנשים בחזון המשותף שלנו מבטיחה לפתוח עולם שלם של הזדמנויות בפני העסק, העובדים, האמנים והלקוחות שלנו", אומרת המייסדת השותפה וסמנכלית המותגים של Voices.com סטפני סיקרלי.

אודות Voices.com

Voices.com, שהוקמה ב-2005, היא זירת המסחר האינטרנטית הגלובלית הגדולה ביותר של מוצרי ושירותי אודיו וקריינות שכוללת קרוב לחצי מיליון לקוחות עסקיים ושחקני קול. אתר הדגל שלה, www.voices.com, רושם בערך שני מיליון מבקרים ייחודיים בשנה ואיפשר יותר מ-250,000 עסקאות עד היום. מטה החברה נמצא בלונדון, קנדה והיא מעסיקה יותר ממאה אנשים ויש לה לקוחות ואמני קול ב-139 מדינות. למידע נוסף, בקרו באתר www.voices.com או תעקבו אחרי Voices.com ב-Facebook, Twitter ו-LinkedIn.

אודות Morgan Stanley Expansion Capital

Morgan Stanley Expansion Capital היא פלטפורמות ההשקעות הפרטיות שמתמקדת בצמיחה שבתוך Morgan Stanley Investment Management. Morgan Stanley Expansion Capital מתמקדת בהשקעות במניות צמיחה ובאשראי במגזרי הטכנולוגיה, שירותי בריאות, צרכנות, מדיה דיגיטלית ומגזרים עתירי צמיחה אחרים. במשך יותר משלושה עשורים, Morgan Stanley Expansion Capital חיפשה בהצלחה הזדמנויות של השקעות צמיחה והשלימה השקעות ביותר מ-190 חברות תוך ניצול המותג הגלובלי והרשת של מורגן סטנלי.

אנשי קשר

For Voices.com
Katie Byrne, 617-426-2222
Kbyrne@v2comms.com

 

מקור: Voices.com

צפו בהודעה הזאת במקור בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת:
http://www.businesswire.com/news/home/20170712005062/en

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire