פטריק מקולי מצטרף למנקיינד כמנהל מסחרי ראשי

ולנסיה, קליפורניה, 12 ביולי 2017, (GLOBE NEWSWIRE):

חברת מנקיינד (Nasdaq:MNKD) (TASE:MNKD) הודיעה היום שפטריק מקולי, דוקטור למשפטים, בעל תואר שני במינהל עסקים, הצטרף לחברה כמנהל המסחרי הראשי שלה עם מלוא האחריות לניהול הפעילות המסחרית של מנקיינד על בסיס גלובלי, בתוקף מיידי. מר מקולי יהיה כפוף ישירות למייקל קסטניה, ד"ר לרוקחות, מנהל העסקים הראשי, ויהיה חבר בהנהלה הבכירה של החברה. מר מקולי ממלא את תפקיד המנהל המסחרי הראשי שהחזיק בו קודם ד"ר קסטניה.

מר מקולי מצטרף למנקיינד עם יותר מ-25 שנות ניסיון בתעשיית הביו-פארמה. הוא עבד בשתים עשרה השנים האחרונות ב-Astellas Pharma בסדרה של תפקידי ניהול בכירים במכירות וציות עם אחריות הולכת וגדלה. לפני Astellas, מר מקולי היה חבר בצוות המסחור בארה"ב ומילא תפקיד ניהול במכירות ב-Yamanouchi Pharma לפני המיזוג של Yamanouchi ו‑Fujisawa Pharma שיצר את Astellas ב-2005. לפני Astellas/Yamanouchi מר מקולי עבד שלוש עשרה שנים ב-DuPont Pharmaceuticals ושנה אחת ב-Bristol-Myers Squibb, שרכשה את DuPont Pharmaceuticals ב-2001. ב-DuPont and Bristol-Myers Squibb, מר מקולי מילא סדרה של תפקידי ניהול בתחומי המכירות, חוזים ומחירים, ובתחומים קליניים. במהלכי הקריירה השונים שלו, מר מקולי פיתח מומחיות מסחרית עמוקה כששירת ספקי שירותי בריאות שמספקים טיפול ראשוני ועל ידי מומחים. הוא קיבל תואר שני במינהל עסקים מבית הספר למינהל קלוג באוניברסיטת נורתווסטרן, תואר דוקטור למשפטים מהקולג‘ למשפטים של דרום טקסס ותואר ראשון בכלכלה מאוניברסיטת נוטרדאם.

"פאט הוא תוספת יוצאת דופן להנהלה הבכירה שלנו והוא יהיה נכס עצום עבורנו כשאנו הופכים את מנקיינד לחברה ברמה עולמית", אמר ד"ר קסטניה, מנהל העסקים הראשי של מנקיינד. "אני מצפה שפאט יעזור לנו להאיץ את הצמיחה של Afrezza והמוצרים שבפיתוח שיגיעו, וימצב את החברה שלנו לרשום תוצאות חזקות בשנים שלפנינו".

מר מקולי אמר: "העתיד של מנקיינד ללא ספק מזהיר ואני שמח להיות חלק מהחברה. Afrezza היא מוצר חדשני עם תכונות שלדעתי יכולות להביא תועלת לחולים שנאבקים בסוכרת בתחום הגדול הזה שלצערנו יש בו צרכים רפואיים שלא נענו".

אודות חברת מנקיינד

חברת מנקיינד (Nasdaq:MNKD) (TASE:MNKD) מתמקדת בגילוי ופיתוח ומסחור של מוצרים טיפוליים עבור חולים עם מחלות כמו סוכרת. מנקיינד מחזיקה אתר בכתובת www.mannkindcorp.com שבו מנקיינד מפרסמת באופן סדיר עותקים של ההודעות לעיתונות שלה וגם מידע נוסף על מנקיינד. מי שמעוניין יכול להירשם כמנוי באתר של מנקיינד להתראות דואל שנשלחות אוטומטית כשמנקיינד מפרסמת הודעות לעיתונות, מגישה את הדוחות שלה לרשות האמריקנית לניירות ערך או מפרסמת מידע מסוים אחר באתר.

מידע צופה פני עתיד

הודעה לעיתונות זאת כוללת מידע צופה פני עתיד שכרוכים בו סיכונים ואי ודאויות, כולל אמירות לגבי הפוטנציאל המסחרי של Afrezza. מילים כגון "מאמינה", "צופה", "מתכננת", "מתכוונת", "יעד", "פוטנציאלי" וביטויים דומים ושימוש בלשון עתיד מיועדים לזהות מידע צופה פני עתיד. מידע צופה פני עתיד זה מבוסס על הציפיות הנוכחיות של מנקיינד. התוצאות בפועל והעיתוי של אירועים יכולים להיות שונים באופן מהותי מאלה שחזויים במידע צופה פני עתיד כזה כתוצאה מהסיכונים ואי הוודאויות האלה, שכוללים אך לא רק את סיכונים המפורטים בדיווחים של מנקיינד לרשות האמריקני לניירות ערך, כולל הדוח השנתי על גבי טופס 10-K על השנה שהסתיימה ב-31 בדצמבר 2016 ודוחות תקופתיים לאחר מכן על גבי טופס 10-Q ודוחות שוטפים על גבי טופס 8-K. אתם מוזהרים לא לבטוח בביטחון מופרז במידע הצופה פני עתיד הזה, שמתייחס רק ליום הפרסום של ההודעה הזאת. כל המידע הצופה פני עתיד מסויג בשלמותו על ידי הודעת אזהרה זאת, ומנקיינד לא מתחייבת לשנות או לעדכן מידע צופה פני עתיד כלשהו כדי לשקף אירועים או נסיבות אחרי התאריך של הודעה זאת.

אשת הקשר של החברה:

רוז אלינאיה

מנהלת כספים ראשית בפועל

661-775-5300

ralinaya@mannkindcorp.com

 

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE