להתמודד עם האתגרים שבאבטחת טריליון מכשירים מחוברים בכנס Arm TechCon 2017

 עיקר החדשות:

 

קיימברידג‘, אנגליה, 6 בספטמבר 2017, (BUSINESS WIRE):

ארם פרסמה היום את הרשימה הסופית של הנאומים המרכזיים והמושבים הטכניים ב-Arm TechCon 2017. התוכנית השנה תתמקד בשאלה איך מגזר הטכנולוגיה יכול להתמודד עם פרדיגמות חדשות של שינוי גודל ואבטחה בטכנולוגיות האינטרנט של הדברים ולאפשר בינה מלאכותית באמצעות למידת מכונה וראייה ממוחשבת, בכל תחום המחשוב. Arm TechCon חוזר למרכז הכנסים של סנטה קלרה (24-26 באוקטובר) ויכלול נאומים מרכזיים של מנהלים בארם יחד עם כמה מהקולות הכי מלהיבים באינטרנט של הדברים ובאבטחת סייבר.

בכל שנה Arm TechCon מפגיש אנשים מסביבות המחשוב המובילות בעולם. הכנס של 2017 יהיה הגדול ביותר אי פעם עם מספר שיא של מציגים ונותני חסות. צפויים יותר מ-4,000 משתתפים שיקבלו תובנות מאנשי טכנולוגיה מובילים בסביבה של ארם ומובילי מחשבה בענף.

"הטכנולוגיה גורמת לצמיחה כלכלית ושגשוג ועוזרת לנו עכשיו להתמודד עם כמה מהבעיות הדחופות ביותר של החברה, באמצעות חידושים בתחומים כגון בריאות, חינוך ותשתיות. העולם שלנו נעשה יותר ויותר מחובר, ויש לנו הזדמנות נהדרת ליצור ערך חדש, אבל עלינו לתת מענה לאתגרי הפרטיות והאבטחה שבאים איתה", אמר סיימון סיגרס, מנהל עסקים ראשי, ארם. "ב-Arm TechCon, לא רק נקיים דו-שיח על הטיפול באמון ובפרטיות, אלא גם נזהה צעדים באים ניתנים לפעולה לקראת חשיבה מחודשת בנוגע לגישות תכנון של חומרה ותוכנה וקידום אתוס שמתרכז באדם בענף שלנו".

למשתתפים ב-Arm TechCon 2017 יהיו מערך נרחב של הזדמנויות למידה, עם 60+ שעות של למידה בהנחיית מומחים בשמונה מסלולים בכנס, מצגות סרטים, הדגמות של יותר ממאה ספקים מציגים ורשימת נואמים מרכזיים שכוללת את:

התוכנית הטכנית כוללת מגוון של אתגרים מהעולם האמיתי שניצבים בפני מפתחי תוכנה, מהנדסי חומרה ומנהלים בכירים. מושבי המסלולים מתאימים לרמות הניסיון של מתחילים ושל מומחים. שמונת מסלולי הכנס יתמקדו בדברים האלה:

ההרשמה ל-Arm TechCon 2017 פתוחה עכשיו: למידע נוסף על הנאומים המרכזיים או על מסלולי הכנס, בקרו באתר של Arm TechCon.

התחברו עם Arm TechCon:

אודות ארם

ארם טכנולוגיות נמצאת במרכזה של מהפכת מחשוב וחיבור שמשנה את האופן שבו אנשים חיים ועסקים פועלים. תכנוני המעבדים המתקדמים והיעילים אנרגטית שלנו מאפשרים בינה ביותר ממאה מיליארד שבבי סיליקון ומפעילים באופן מאובטח מוצרים כמו חיישנים, סמארטפונים ומחשבי על. עם יותר מאלף שותפי טכנולוגיה, ביניהם המותגים העסקיים והצרכניים הגדולים ביותר בעולם, ארם מניעה חידושים בכל התחומים שבהם מתרחש מחשוב.

רישום לאנשי מדיה:

אנשי מדיה יכולים להירשם ל-Arm TechCon 2017 כאן.

אנשי קשר

Allison + Partners
Sara Stephens
ArmTechCon@allisonpr.com

 

מקור: Arm

צפו בהודעה הזאת במקור בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת:


http://www.businesswire.com/news/home/20170906005905/en

 

 

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire