First Eagle Investment Management פותחת משרד בלונדון

דייוויד טאונסנד מצטרף לחברה

לונדון, 13 בספטמבר 2017, (BUSINESS WIRE):

First Eagle Investment Management, LLC שמחה להודיע על פתיחת משרד בלונדון, שישרת לקוחות מוסדיים והיועצים שלהם באירופה, המזרח התיכון ואפריקה (EMEA).

"אנחנו מאמינים שאפשר לשרת את לקוחותינו באזור EMEA באופן הטוב ביותר ממשרד שקרוב אליהם מבחינה ג"ג ואזור זמן", אמר מהדי מחמוד, הנשיא ומנהל העסקים הראשי של First Eagle Investment Management, LLC. "לונדון היא מקום טבעי עבור המשרד בגלל המעמד המוכר שלה כמרכז של מצוינות בשירותים פיננסיים גלובליים ומאגר האנשים המוכשרים בענף ניהול השקעות".

המשרד החדש נמצא במיקום מרכזי בסיטי של לונדון, בכתובת:
125 Old Broad Street, Suite 720, London, EC2N 1AR, United Kingdom
העסקים במשרד ינוהלו באמצעות חברת בת בריטית חדשה, First Eagle Investment Management, Ltd, שתגיש בקשה לרישיון מהרשות הבריטית להתנהלות פיננסית.

דייוויד טאונסנד ינהל את הפעילות המוסדית באזור EMEA

דייוויד טאונסנד, שהצטרף לאחרונה לפירסט איגל כמנהל המוסדיים ב-EMEA, ינהל את המשרד בלונדון ואת כל ההיבטים של העסקים המוסדיים של החברה באזור.

דגלס מאייר, מנהל ההפצה המוסדית של פירסט איגל, אמר: "אנחנו שמחים שדייוויד הצטרף אלינו כדי לחזק את הנוכחות שלנו בחו"ל. הניסיון הנרחב שלו עם משקיעים ויועצים מוסדיים באזור EMEA עושה אותו לאדם המתאים לתפקיד החשוב הזה". מאייר הוסיף: "אנחנו גם חושבים שזה הזמן המתאים להצטרפותו של דייוויד אלינו. המוסדות באזור הזה מראים תיאבון הולך וגדל לפתרון כמו זה שלנו שמשלב בין פוטנציאל לתשואות חזקות והגנה מפני ירידה על פני מחזורי שוק מלאים".

לפני שהצטרף לפירסט איגל, טאונסנד ניהל את העסקים ב-EMEA של Martin Currie Investment Management ואת הקשרים של החברה עם יועצים גלובליים. לפני כן, הוא היה מנהל המכירות המוסדיות בבריטניה ב-AXA Investment Management ומנהל המכירות ב-Scottish Life International Investment Group. טאונסנד התחיל את הקריירה שלו ב-Fidelity Investments International. יש לו תואר ראשון בלימודים אירופאים מודרניים מטרנט פוליטכניון ותואר שני בלימודי אזור המזרח הקרוב והתיכון מבית הספר ללימודי המזרח ואפריקה באוניברסיטה של לונדון.

אודות First Eagle Investment Management

First Eagle Investment Management, LLC היא חברת ניהול השקעות עצמאית עם מטה בניו יורק ונכסים מנוהלים של בערך 110 מיליארד דולר (נכון ל-30/06/2017). החברה, שמחויבת לשמירה שקולה על נכסי הלקוחות, מתמקדת בהשקעות פעילות, יסודיות ואדישות למדדי ייחוס, עם דגש חזק על הגנה מפני ירידה. במהלך ההיסטוריה הארוכה שלנו שהתחילה ב-1864, פירסט איגל עזרה ללקוחותיה להימנע מהפחתת הון קבועה ולהרוויח תשואות אטרקטיביות לאורך מחזורים כלכליים מאוד שונים -- מסורת שיש לה תפקד מרכזי במשימה שלה כיום. יכולות ההשקעה של החברה כוללות אסטרטגיות של מניות, הכנסה קבועה ונכסים מרובים. למידע נוסף, בקרו באתר www.feim.com.

לקרנות השקעות פרטיות שבבעלות The Blackstone Capital Partners ו‑Corsair Capital יש החזקת רוב ב-First Eagle Investment Management.

ההודעה לעיתונות הזאת מתייחסת ל-First Eagle Investment Management, Ltd (“FEIM UK”), שתגיש בקשה לרישיון מהרשות הבריטית להתנהלות פיננסית ("FCA"), אבל רישיון כזה לא הוענק עדיין. עד המועד שבו שיוענק רישיון על ידי FCA, FEIM UK לא יכולה להתחיל או להציע להתחיל בעסקי השקעות מאוסדרים או להסכים לבצע עסקי השקעות מאוסדרים.

ההודעה לעיתונות הזאת מכוונת רק לאנשים שאפשר לחשוב באופן סביר שהם מסוג שמותר לאדם לא מורשה למסור להם חומר קידום מכירות פיננסי בהתאם לחוק השירותים והשווקים הפיננסיים 2000 צו (קידום מכירות פיננסי) 2005, כפי שתוקן ("FPO"), כדי לתת מידע מקדמי על FEIM UK. אנשים כאלה עשויים לכלול: (א) אנשים מחוץ לבריטניה, (ב) אנשים שיש להם ניסיון מקצועי בעניינים שקשורים להשקעות, (ג) תאגידים, שותפויות, ארגונים לא מאוגדים ונאמנויות עתירי נכסים במסגרת סעיף 49 של FPO. ההודעה לעיתונות הזאת מכוונת רק לאנשים כאלה, ולאנשים מכל תיאור אחר אסור לפעול לפיה או להסתמך עליה.

First Eagle Investment Management, Ltd היא חברה בע"מ שמאוגדת באנגליה וויילס (מספר 10464101) והכתובת הרשומה שלה היא
27 Old Gloucester Street, London, WC1N 3AX, United Kingdom.

אנשי קשר

בשם First Eagle Investment Management, LLC
Hedda Nadler, +1-212-759-4440
hedda@mountandnadler.com

 

מקור: First Eagle Investment Management, LLC

 

צפו בהודעה הזאת במקור בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת:

http://www.businesswire.com/news/home/20170913005235/en

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire