אריקסון בוחרת בקלידוס עבור מובילת תקשורת מצרית

אריקסון בוחרת בקלידוס עבור מובילת תקשורת מצרית

פלזנטון, קליפורניה (Marketwire – נוי תקשורת) 21 בספטמבר 2011 – Callidus Software Inc. (NASDAQ: CALD), המובילה בניהול ביצועי מכירות SPM)(, הודיעה היום שאריקסון, הספקית המובילה בעולם של טכנולוגיות ושירותים לחברות תקשורת, בחרה בערכת ה-SPM הארגוני של קלידוס לניהול הביצועים של אנשי המכירות הפנימיים וערוצי השיווק השותפים של חברת תקשורת מצרית מובילה. ההסכם נחתם ברבעון השלישי של 2011.

אריקסון תתקין את הרכיבים הבאים של ה-SPM של קלידוס: TrueComp® Manager, כלי דיווח וניתוח וניהול ערוצי שיווק.

אודות Callidus Software®

Callidus Software ((NASDAQ: CALD היא מובילת השוק והטכנולוגיה בניהול ביצועי מכירות SPM)). Callidus Cloud, פלטפורמת התוכנה כשירות של קלידוס שזכתה בפרסים היא ערכת תוכנה כשרות מקיפה המיועדת לעזור לעסקים להפיק מכירות יותר יעילות בכל שלב של מחזור החיים של איש המכירות, משיפור הקבלה לעבודה של אנשי מכירות – הבסיס לביצועים טובים במכירות – ועד לשיפור הביצוע של קמפיינים, הדרכה תכופה ופיתוח. הערכה Callidus Cloud  כוללת את תשתית התוכנה כשירות של קלידוס שהיא 100% מרובת לקוחות ועם זמינות גבוהה; המודולים שלה – בחירה אנשי מכירות, יעילות אנשי מכירות וביצועי אנשי מכירות ומודולי הלימוד; SPMConnect לניהול נתונים; כלי דיווח וניתוח. Callidus Software מניעה יותר מ-2.5 מיליון משתמשים ברחבי העולם. למידע נוסף בקרו באתר www.callidussoftware.com.

©1997-2011 Callidus Software Inc.. כל הזכויות שמורות. Callidus Software, הלוגו של Callidus Software, TrueComp Manager, ActekSoft ו-ACom3 הם סימני מסחר, סימני שירות או סימני מסחר רשומים של Callidus Software Inc. בארצות הברית ובמדינות אחרות. כל שמות המותגים, השירותים או המוצרים האחרים הם סימני מסחר או סימני מסחר רשומים של החברות או הבעלים שלהם, בהתאמה.

מידע ליצירת קשר

איש קשר לעיתונות:

Rajendran Nair

Callidus Software Inc.

925-251-2255

pr@callidussoftware.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית MARKET WIRE