פאטון בין עשרת ספקי פתרונות התקשורת המאוחדת המובילים ב-2017

 פאטון מציעה קבוצה ייחודית של יכולות ומיומנויות שעוזרות לחברות להגשים את חלומות התקשורת המאוחדת שלהן

גייתרסבורג, מרילנד, 17 באוקטובר 2017 (GLOBE NEWSWIRE):

Patton Electronics פאטון אלקטרוניקס, יצרנית אמריקנית של פתרונות מאפשרים בתקשורת מאוחדת, ענן והאינטרנט של הדברים לרשתות של חברות תקשורת, ארגונים ותעשייה -- צוינה בין עשרת ספקי פתרונות התקשורת המאוחדת המובילים לפי כתב העת InsightsSuccess.

פאטון עושה כמה דברים לא רגילים שאף יצרן אחר של ציוד לרשתות לא עושה כדי לאפשר יישומים של תקשורת מאוחדת.

פאטון מציעה קבוצה ייחודית של יכולות ומיומנויות שעוזרות לחברות להגשים את חלומות התקשורת המאוחדת שלהן. שתי דוגמאות:

מה שפאטון עושה בתחום התקשורת המאוחדת זה לא כמו מה שעשו בעסקי הטכנולוגיה בשלושים השנים האחרונות.

המומחיות של פאטון הייתה תמיד לחבר מערכות TDM וסריאליות ישנות עם טכנולוגיות קול, נתונים ומולטימדיה מבוססות IP מהדור החדש. פאטון, שהוקמה ב-1984, ייצרה כל דבר, מחלקים בגודל מיקרו שחיברו "את זה עם זה" ועד לציוד תקשורת באמינות של רשת ציבורית שמחבר מנויים לספקי שירות.

בעתיד, שימו לב לעוד פתרונות חדשניים מתוצרת פאטון שמאפשרים תקשורת אחידה והאינטרנט של הדברים ועונים על דרישות מהעולם האמיתי של לקוחות: שערי VoIP חדשים, מכשירי eSBC ומכשירי IAD משולבים שמאפשרים IP במערכות רשתות קיימות כדי שעסקים קטנים ובינוניים יוכלו לעבור לפתרונות הכל-IP מהדור החדש -- במסגרת האפשרויות הכספיות ובקצב שלהם. שימו לב גם להתפתחויות שוטפות של פתרונות אתרנט וחשמל על גבי אתרנט שחוסכים ללקוחות כסף על ידי ניצול ציוד הנחושת הקיים לקישוריות IP שמגיעה רחוק.

פרסים אחרים

בשנה שעברה כתב העת INTERNET TELEPHONY (IT) העניק לפאטון את פרס מוצרי פתרונות התקשורת של השנה 2016 עבור בקר גבולות ההפעלות הארגוני (eSBC) SmartNode 5540 עם 2, 4 או 8 ממשקי טלפוניה FXS אנלוגיים משולבים.

בנוסף, כתב העת Cable Spotlight העניק את פרס מוצר השנה 2016 למרחיב האתרנט חשמל על גבי אתרנט (PoE) CopperLink 1101 של פאטון.

איש קשר של פאטון: גלנדון פלאורס | +1 301 975 1000 | press@patton.com

איש קשר של InsightsSuccess: דייוויד מרטין | +1 614 602 1741 | david@insightssuccess.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE