אנדרסן גלובל מרחיבה נוכחות בגרמניה עם התוספת של Thierhoff Müller & Partner

סן פרנסיסקו, 13 בדצמבר 2017, (BUSINESS WIRE) :

אנדרסן גלובל גאה להודיע על נוכחות מורחבת בגרמניה כש-Thierhoff Müller & Partner, חברת ייעוץ מס ועריכת דין עם משרדים בלייפציג ופרנקפורט, מאחדת את הפרקטיקה שלה עם Andersen Tax & Legal בגרמניה. באמצעות החֶבְרות החבֵרות שלה בגרמניה, Andersen Tax & Legal ו-Alegis Steuerberatungsgesellschaft mbH, יש לאנדרסן גלובל עכשיו יותר מ-65 אנשי מקצוע שמתמקדים במתן שירותי ייעוץ מס ועריכת דין ושירותים עסקיים בחמישה מקומות בגרמניה, ביניהם קלן, דיסלדורף ומרציג.

"Thierhoff Müller מוערכת מאוד בעניינים של שינויים מבניים מורכבים. יחד עם הפרקטיקה המשפטית והמיסים הקיימת שלנו, נוכל להגדיל את היצע השירותים שלנו ללקוחותינו", אמר סטפן קראוס, שותף מנהל של Andersen Tax & Legal בגרמניה. "אנחנו מחויבים לספק שירות מצוין ומוסיפים יכולות נוספות במיסים ועריכת דין כגון התאוששות של חברות, נדלן ויחסי עבודה. תהיה לנו תנופה רבה ב-2018".

Thierhoff Müller, שעומדים בראשה השותפים רנאטה מולר ומיכאל תירהוף, תצטרף לצוות הקיים בגרמניה ב-1 בינואר 2018, עם יותר מעשרים עורכי דין, מומחי מס ורואי חשבון. הצוות בלייפציג ופרנקפורט מתמחה בכל ההיבטים של מצבי מצוקה, שינוי מבני של עסקים ועניינים שקשורים לחדלות פירעון, ייעוץ גם לנושים וגם לבעלי חוב וכן לפעול ככונס נכסים.

"ההצטרפות לצוות של אנדרסן נותנת לנו גישה למשאבים הבינ"ל של החברה ומאפשרת לנו לשרת את לקוחותינו טוב יותר", אמרה רנאטה מולר. "היכולות שלנו בגרמניה ומחוצה לה הורחבו, וזה משמש סימן חשוב לשוק".

היו"ר הגלובלי והמנכ"ל של Andersen Tax LLC  מרק וורסאץ אמר: התוספת הזאת היא צעד גדול להגדלת הפרקטיקה שלנו בשוק הגרמני, והיא מגדילה את נוכחותנו בשני מרכזים כלכליים עיקריים במדינה. רנאטה, מיכאל והצוות ב-Thierhoff Müller מגלמים בבירור את ערכי אנדרסן שלנו שהם הענקת שירות ואחריות הטובים בענף, ושבזכותם הם מתאימים באופן טבעי לחברה".

Andersen Global היא התאגדות בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החָבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC, יש עכשיו יותר מ-2,500 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-81 מקומות באמצעות החֲברות החָבֶרות וחֶברות שיתופי הפעולה שלה.

אנשי קשר

Andersen Tax
Megan Tsuei, 415-764-2700

מקור: Andersen Tax

 

צפו בהודעה הזאת במקור בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת:
http://www.businesswire.com/news/home/20171213005140/en

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire