מג'יקג'ק ווקלטק השיגה בהצלחה צו ממשרד הפטנטים של ארה"ב המעניק בדיקה מחדש של הפטנט של Personal Voice Freedom

נתניה, ישראל, ווסט פאלם ביץ', פלורידה, 28 באוקטובר 2011- -- GLOBE NEWSWIRE) נוי תקשורת) -

מג'יקג'ק ווקלטק בע"מ (המומחים לקול),  והחברה שהמציאה את הקול על גבי פרוטוקול אינטרנט  (VOIP)  ומכרה יותר משמונה מיליון מכשיריmagicJacks® , שמחה להודיע שב-20 באוקטובר 2011, בתגובה לבקשתה לבדיקה מחדש, משרד הפטנטים של ארה"ב הורה על בדיקה מחדש של הפטנט האמריקני מספר 7,336,654 – הפטנט ש-Personal Voice Freedom LLC טוענת לגביו נגד החברה והגופים הקשורים אליה בתביעה שתלויה ועומדת עכשיו בבית המשפט הפדראלי המחוזי של המחוז הדרומי של פלורידה. בעתירה לבדיקה החוזרת, החברה מבקשת שמשרד הפטנטים יבחן מחדש את הפטנט הזה לאור ידע שקודם לכן משרד הפטנטים לא שקל לפני הענקת הפטנט. יחד עם הענקת הבדיקה מחדש, משרד הפטנטים הוציא צו הדוחה את כל הטענות של הפטנט לאור הידע הקודם החדש שהוגש.

החברה הגישה לבית המשפט הפדרלי המחוזי בקשה לעיכוב התביעה התלויה ועומדת לאור הבדיקה מחדש של הפטנט, אבל בית המשפט עדיין לא פסק לגבי הבקשה.

אודות מג'יקג'ק ווקלטק בע"מ

היעד של מג'יקג'ק ווקלטק בע"מ (Nasdaq:CALL), הממציאה של VOIP כולל טלפון התוכנה ו-magicJack, הוא להפוך לספקית הבינלאומית המובילה של קול גלובלי על גבי פלטפורמות רבות. החברה מכרה יותר משמונה מיליון יחידות של magicJack עטור הפרסים והנוח לשימוש מאז ההשקה ב-2008, ולרשותה עומדים 30 פטנטים, חלקם מהזמן שווקלטק המציאה את VOIP. ווקלטק היא ה-CLEC (חברת תקשורת מקומית תחרותית) בעלת טווח ההגעה הגדול ביותר בארצות הברית מבחינת אזורי החיוג הזמינים ואישור במספר מדינות, ולרשת יש היסטוריה של 99.99% זמן פעולה תקין.

 
לוגו של מג'יקג'ק ווקלטק בע"מ נמצא בכתובת 
http://www.globenewswire.com/newsroom/prs/?pkgid=10116 
 
 
איש קשר:
Michael Tribolet
קשרי משקיעים
201.301.5604
mt@magicjack.com

 

 

***ההודעה מופצת ברחבי העולם מטעם חברת התקשורת הבינלאומית GLOBENEWSWIRE