סטאר קומפניז מודיעה על המינוי של סטיב בלייקי לנשיא ומנהל עסקים ראשי של סטאר אינשורנס הולדינגס, צ'רלס דנג'לו פורש

ניו יורק, 20 בדצמבר 2017, (BUSINESS WIRE):

סטאר קומפניז הודיעה היום על המינוי של סטיב בלייקי  לנשיא ומנהל עסקים ראשי של סטאר אינשורנס הולדינגס.

"אנחנו שמחים להציג את סטיב כנשיא החברה החדש שלנו. עם יותר מ-35 שנות ניסיון, כולל הקמת הנוכחות של סטאר בבריטניה וברחבי אירופה וגם הפיכת סטאר לאחת הספקיות המובילות בעולם של ביטוח אווירי, יש לסטיב כישורים ייחודיים להנהיג את החברה בעתיד", אמר מוריס ר. גרינברג, יו"ר, סטאר קומפניז.

סטיב בלייקי מחליף את צ‘אק דנג‘לו, שהודיע על פרישתו. "אחרי 46 שנים בענף הביטוח, ברצוננו להודות לצ‘אק על תרומתו לחברה ולענף שלנו. הוא מילא תפקיד חשוב בהובלת הצמיחה של סטאר ואנחנו מאחלים לו כל טוב בפרישתו".

אודות סטאר קומפניז

סטאר קומפניז (סטאר) הוא שם השיווק הכלל עולמי של החברות וחברות הבת התפעוליות של Starr International Company, Inc. שעוסקות בביטוח וסיוע בנסיעות ושל עסקי ההשקעות של C.V. Starr & Co., Inc. וחברות הבת שלה. סטאר היא ארגון ביטוח והשקעות מוביל עם נוכחות בחמש יבשות. באמצעות חברות הביטוח התפעוליות שלה, סטאר מספקת מוצרי ביטוחי רכוש ותאונות ובריאות וגם מגוון של כיסויים מיוחדים כולל ביטוח אווירי, ימי, אנרגיה וביטוח תאונות עודף. לכל אחת מחברות הביטוח הבנות הבאות יש דירוג A.M. Best של "A" (מצוין): Starr Indemnity & Liability Company, Starr Surplus Lines Insurance Company, Starr Syndicate Limited at Lloyd‘s of London, Starr International Insurance (Asia) Ltd. ו-Starr Insurance & Reinsurance Limited.

למידע נוסף, בקרו אותנו באתר www.starrcompanies.com

אנשי קשר

Starr Companies
Paula Negro, 212-884-0561
מנהלת התוכן, התקשורת וקשרי מדיה
paula.negro@starrcompanies.com

מקור: Starr Companies

צפו בהודעה הזאת באינטרנט בכתובת:
http://www.businesswire.com/news/home/20171219006237/en

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire