נתוני שלב 2 של סול-ג'ל על TWIN ו-VERED יוצגו במפגש השנתי 2018 של האקדמיה האמריקנית לדרמטולוגיה

נתוני שלב 2 של סול-ג‘ל על TWIN ו-VERED יוצגו במפגש השנתי 2018 של האקדמיה האמריקנית לדרמטולוגיה

נס ציונה, ישראל, 15 בפברואר 2018, (GLOBE NEWSWIRE) :

סול-ג‘ל טכנולוגיות בע"מ ("סול-ג‘ל") (NASDAQ:SLGL), חברת דרמטולוגיה בשלב הקליני שמתמקדת בזיהוי, פיתוח ומסחור מוצרי תרופות ממותגות וגנריות לטיפול מקומי במחלות עור, הודיעה היום שיוצגו נתונים מהניסוי הקליני שלב 2 שלה ב-TWIN לטיפול באקנה וגם מהניסוי שלב 2 שלה ב-VERED לטיפול ברוזציאה תת סוג 2 במפגש השנתי 2018 של האקדמיה האמריקנית לדרמטולוגיה (AAD) שיהיה ב-16-20 בפברואר בסן דייגו, קליפורניה.

הניסוי שלב 2 ב-TWIN היה ניסוי קליני שש-זרועי, אקראי, עם סמיות כפולה ומבוקר פלצבו שגייס 726 נבדקים ב-36 אתרים בארצות הברית. בניסוי העריכו את היעילות, הסבילות והבטיחות של שני ריכוזים של TWIN, TWIN גבוה ו-TWIN נמוך, שמכילים ריכוז יותר גבוה או נמוך של טרטינואין כמוס וריכוז זהה של בנזואיל פרוקסיד כמוס. כל אחד משני הרכיבים הפעילים ב-TWIN, טרטינואין ובנזואיל פרוקסיד, הם טיפולים בחומר יחיד בשימוש נרחב לאקנה שבעבר לא ניתנו ביחד באופן נוח. בניסוי גם העריכו את הרכיבים הפעילים הנפרדים של TWIN; את שני הריכוזים, הגבוה והנמוך של טרטינואין כמוס ושל בנזואיל פרוקסיד כמוס שניתנו כחומר יחיד. בניסוי הזה, TWIN הראתה שיפור מובהק מבחינה סטטיסטית בכל נקודות הקצה של היעילות הראשונית והמשנית שהוגדרו מראש, בהשוואה לנשא. TWIN גם הראתה תוצאות יעילות חיובית בהשוואה לרכיבים הפעילים שלה. TWIN הפגינה סבילות עורית מצוינת ללא אירועים שליליים חמורים שקשורים לטיפול.

שלב 2 של VERED היה מחקר רב מרכזי, תלת-זרועי, אקראי, עם סמיות כפולה ומבוקר פלצבו שנועד להעריך את היעילות, הסבילות והבטיחות של שני ריכוזים של VERED,   VERED 1% (בנזואיל פרוקסיד כמוס 1%) ו-VERED 5% (בנזואיל פרוקסיד כמוס 5%). בסך בכל גויסו 92 נבדקים לניסוי בעשרה אתרים בארצות הברית. הנבדקים חולקו באופן אקראי לשלוש זרועות נפרדות: VERED 1%, VERED 5% ונשא וכל קבוצה קיבלה מנה פעם ביום. VERED הראתה שיפור מובהק מבחינה סטטיסטית ב-IGA בנקודת הקצה של היעילות הראשונית שהוגדרה מראש ובשינוי באחוזים במספר הפצעים הדלקתיים בשבוע ה-12, בהשוואה לנשא. גם הסבילות של VERED הייתה טובה בניסוי.

המועד והמקום המתוכננים של המצגות על הנתונים הם כלהלן:

ניסוי יעילות TWIN שלב 2

מצגת בעל פה 1: מושב אקנה ורוזציאה

מקום: חדר A1

מועד: שבת, 17 בפברואר, 9:200 שעון החוף המערבי

שם המצגת: Cutting Edge Acne Treatments

המחברת המציגה: ד"ר הילרי בולדווין

 

מצגת בעל פה 2: נושאים בוערים

מקום: חדר D6

מועד: יום שני, 19 בפברואר, 9:300 שעון החוף המערבי

שם המצגת: Acne: What’s New?

המחברת המציגה: ד"ר הילרי בולדווין

ניסוי יעילות VERED שלב 2

מצגת בעל פה: מושב אקנה ורוזציאה

מקום: חדר A1

מועד: שבת, 17 בפברואר, 10:35 שעון החוף המערבי

שם המצגת: Treating Rosacea: What have we learned?

המחברת המציגה: ד"ר לינדה סטיין-גולד

אודות אקנה וולגריס

אקנה וולגריס היא מחלת עור רב סיבתית נפוצה שלפי האקדמיה האמריקנית לדרמטולוגיה פוגעת בערך ב-40 עד 50 מיליון אנשים בארצות הברית. המחלה מופיעה בתכיפות הרבה ביותר בילדות ובגיל ההתבגרות (פוגעת ב-80% עד 85% מכל המתבגרים) אבל יכולה להופיע גם במבוגרים. חולי אקנה סובלים מהופעת פצעים באזורי גוף עם ריכוז גבוה של בלוטות שומן, כמו הפנים, החזה, הצוואר והגב. הפצעים האלה יכולים להיות דלקתיים (חטטיות, מוגליות, קשריות) או לא דלקתיים (קומדונים). לאקנה יכולה להיות השפעה עזה על איכות החיים של הסובלים מהמחלה. בנוסף לסיכון הניכר שקיים להותרת צלקות קבועות על הפנים, הופעת פצעים יכולה לגרום ללחץ נפשי, התבודדות וערך עצמי נמוך.

אודות רוזציאה

רוזציאה היא מחלת עור כרונית שמאפייניה אדמומיות בפנים, פצעים דלקתיים, צריבה ועקצוצים. לפי האגודה הכלל ארצית האמריקנית לרוזציאה, בערך 16 מיליון איש בארצות הברית נפגעו מהמחלה. לפי מחקר שהזמנו, בערך 4.8 מיליון איש בארצות הברית חווים תסמינים של תת סוג 2. המאפיינים של רוזציאה תת סוג 2 הם חטטיות אדמנתיות בצורת כיפה, מוגליות עליות קטנות במרכז הפנים, אודם ובצקת בפנים, והתעבות/ גידול יתר של העור. רוזציאה תת סוג 2 דומה לאקנה, פרט לכך שאין קומדונים, והחולים עשויים לדווח תחושות נלוות של צריבה ועקצוצים.

אודות סול-ג‘ל טכנולוגיות

אנחנו חברת דרמטולוגיה בשלב הקליני שמתמקדת בזיהוי, פיתוח ומסחור מוצרי תרופות ממותגות וגנריות לטיפול מקומי במחלות עור. צנרת המוצרים הפוטנציאלים הנוכחית שלנו כוללת מוצרים פוטנציאלים ממותגים בשלבים מאוחרים שמנצלים את פלטפורמת טכנולוגיית המיקרו כימוס על בסיס סיליקה הקנייניות שלנו, וכמה מוצרים פוטנציאלים גנריים בהתוויות רבות.

למידע נוסף התקשרו בבקשה עם:
 
איש קשר של סול-ג‘ל:
גלעד ממלוק
סמנכ"ל כספים
+972-8-9313433
 
אשת קשר למשקיעים:
פטרישה ל. בנק
Westwicke Partners
+1-415-513-1284
patti.bank@westwicke.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE