חברת המפ ערוכה לגדל עד 25,000 אקרים של קנבוס תעשייתי השנה

חברת המפ ערוכה לגדל עד 25,000 אקרים של קנבוס תעשייתי השנה

ספרינג הופ, קרוליינה הצפונית, 7 במרץ 2018 (GLOBE NEWSWIRE) :

חברת המפHemp, Inc.  (סימול OTC: HEMP), מובילה גלובלית בתעשיית הקנבוס (המפ) התעשייתי עם מפעל הקנבוס הגדול ביותר בחצי כדור המערבי, הודיעה היום שהחברה ערוכה לגדל עד 25,000 אקרים של קנבוס תעשייתי השנה ובכך להפוך את קרוליינה הצפונית "למוקד של תעשיית הקנבוס התעשייתי". לדברי נציגים של המפ, 25,000 האקרים שתגדל הם יותר ממה שגידלו בכל ארה"ב בשנה שעברה לבדה. השטח הגדול צפוי לשפר את הרווחיות של החקלאים וגם לחזק את כלל הכלכלה על ידי פתיחת זרמי הכנסות חדשים בשוק לקונים ולחקלאים שמחפשים מוצרים איכותיים יותר.

ברוס פרלווין, מנכ"ל המפ (OTC:HEMP) אמר: "קרוליינה הצפונית הופכת במהירות "למוקד של תעשיית הקנבוס התעשייתי" וחברות בכל המדינה תובעות את חלקן בתעשיות הקנבוס והקנאביס ובהזדמנויות החינוכיות העצומות. אנחנו גם רואים יותר חברות שמתמחות בנישות ספציפיות. לדוגמה, Founder’s Hemp, חברה מקרוליינה הצפונית השיקה קו של מוצרי קוסמטיקה שמיועד לצרכנים לא לבנים. בקרוליינה הצפונית גם נמצאת אוניברסיטת הקנבוס היחידה שעוזרת ללומדים להוסיף זרמי הכנסות בני קיימא ורווחיים על ידי מיקסום ההכנסות שלהם מיבול ליחידת שטח".

בגלל ההצלחה האדירה של "Hemp University Master Grow Team"  באוניברסיטת הקנבוס של המפ, הוקמה חטיבה לייעוץ בגידולים כדי לקדם את המשימה של האוניברסיטה לעזור לבעלי אדמות וחקלאים להכליל קנבוס במחזור הגידולים שלהם. חטיבת הייעוץ של אוניברסיטת הקנבוס "Hemp University Grow" מתמקדת בפיתוח של אמצעים לחדרי גידול, חממות, גידול קנבוס בחוץ ופעולות למיצוי קנבידיול (CBD). הקבוצה הנבחרת הזאת של מגדלי קנבוס, שמוכרת בשם Mastery Grow Team, מקבלת את היתרון של סינרגיות תפעוליות רבות ושיתוף משאבים. הסגל המומחה של אוניברסיטת הקנבוס עוזר למגדלים להימנע מטעויות וחוסר איזון יקרים שיכולים להפחית יבולים, איכות ועקביות. הכנס החינוכי השביעי (Growing Hemp for Profit) ייערך ב-10 במרץ 2018.

כדי לקנות כרטיסים לאירוע "Growing Hemp for Profit" של אוניברסיטת הקנבוס ולמידע נוסף על ה-Master Growers והחקלאים, הקואצ‘רים והמאמנים שישתתפו, בקרו כאן. אוניברסיטת הקנבוס גם נמצאת בפייסבוק. תלחצו כאן כדי לבקר את אוניברסיטת הקנבוס בפייסבוק. אוניברסיטת הקנבוס גם מציעה הנחת מקדימים של $150.

כדי לקרוא את ההודעה המלאה, תלחצו כאן.

מידע ליצירת קשר 
Hemp, Inc.
(855) HEMP-OUT
info@hempinc.com
http://www.hempinc.com
לקשרי משקיעים, תשלחו בבקשה תכתובת אל:
For Investor Relations, please send correspondence to:
ir@hempinc.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE