ארגון התיירות הערבי ו-Elite Capital & Co. חותמים על פרוטוקול למימון פרויקטי תיירות ערביים

 

ארגון התיירות הערבי ו-Elite Capital & Co. חותמים על פרוטוקול למימון פרויקטי תיירות ערביים

ג‘דה, ערב הסעודית, 28 במרץ 2018 (GLOBE NEWSWIRE):

מחלקת יחסי הציבור של Elite Capital & Co. Limited הודיעה היום על חתימת מזכר לשיתוף פעולה בממלכת ערב הסעודית למימון פרויקטי תיירות ופרויקטים שקשורים לתיירות בין ארגון התיירות הערבי של הליגה הערבית ו-Elite Capital & Co. - אנגליה.

המטרה של פרוטוקול שיתוף הפעולה היא לתמוך במשרדי התיירות במדינות ערב במימון פרויקטי תיירות ממשלתיים בנוסף לאפשרות של מימון פרויקטים פרטיים באותו תחום על ידי Elite Capital & Co., לאור הרצון העז של ארגון התיירות הערבי לתמוך במדינות החברות ולפתח את ענף התיירות הערבי.

לפי הפרוטוקול, חברת המימון תממן פרויקטי תיירות ממשלתיים על ידי העמדת אמצעי אשראי בתנאים נוחים לפי המודל של "מימון וביצוע" למדינות החברות, על ידי שימוש בשיטות מימון מודרניות וחדשניות שלא משפיעות על דירוג האשראי של מדינות ערב ומשרדי האוצר שלהן.

את ארגון התיירות הערבי ייצג בחתימה על הפרוטוקול ד"ר בנדר אל-פוהייד, נשיא הארגון, ואת Elite Capital & Co. ייצג היו"ר שלה, איש העסקים הכווייתי ד"ר פייסל חזאל.

תמונה שנלווית להודעה זאת זמינה בכתובת http://www.globenewswire.com/NewsRoom/AttachmentNg/e6b3b187-58bc-4eb7-8eee-9b9f5e30c362

- פרטי התקשרות -

Elite Capital & Co. Limited
33 St. James Square
London, SW1Y4JS
United Kingdom

טלפון: +44 (0) 203 709 5060
פקס: +44 (0) 203 709 5061
קוד SWIFT:  ELCTGB21

אתר
ec.uk.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE