סקר YPO Global Pulse: איזה טכנולוגיות משבשות זוכות לתשומת לב והשקעות ממנכ"לים, עכשיו?

 

סקר YPO Global Pulse: איזה טכנולוגיות משבשות זוכות לתשומת לב והשקעות ממנכ"לים, עכשיו?

סקר של עשר טכנולוגיות משבשות מדגיש את אלה שהכי סביר שישפיעו על עסקים והשקעות ב-12 החודשים הבאים

 

דאלאס, 3 באפריל 2018 (GLOBE NEWSWIRE):

YPO, ארגון המנהיגות הראשון בחשיבותו בעולם של מנכ"לים, הודיע היום על התוצאות של סקר מרץ 2018 של YPO Global Pulse, שמגלה שמנכ"לים ברחבי העולם מתמקדים בטכנולוגיות עסקיות ליבתיות, כגון מחשוב ענן, בינה עסקית ואבטחת סייבר, ואילו אימוץ והשקעות בטכנולוגיות עולות כגון בלוקצ‘יין, בינה מלאכותית ומטבעות קריפטו יהיו כנראה מגזריים.

טכנולוגיות משבשות שמושכות את תשומת הלב של מנכ"לים וסביר שגם השקעות, בעולם:

·         מחשוב ענן זוכה לעדיפות חשובה אצל המנכ"לים בעולם -- יותר משני שלישים (68%) מהמנכ"לים מדווחים שמחשוב ענן כנראה ישפיע על העסק שלהם ב-12 החודשים הבאים, ו-62% אומרים שהם כנראה ישקיעו בטכנולוגיות מבוססות ענן.

·         בינה עסקית מקבלת תשומת לב מהמנכ"לים - 65% מהמנכ"לים שנסקרו צופים שהבינה העסקית תשפיע על הארגון שלהם ויותר ממחצית (56%) כנראה ישקיעו בבינה עסקית ב-12 החודשים הבאים.

·         אבטחת סייבר היא טכנולוגיה משבשת שמנכ"לים נתנו לה עדיפות -- לאור הגודל והחומרה של הפריצות המאוד מתוקשרות לנתוני צרכנים לאחרונה, 53% מהמנכ"לים צופים שאבטחת סייבר תשפיע על העסק שלהם ו-47% אומרים שהם כנראה ישקיעו בטכנולוגיית אבטחת סייבר בשנה הקרובה.

"מה שאני שומע ממנהיגים עסקיים של YPO בעולם ממש עכשיו הוא שהשינוי הדיגיטלי נשאר בראש סולם העדיפויות שלהם ב-2018. כמה טכנולוגיות משבשות צפויות לזכות בתשומת לב והשקעות נרחבות השנה, כגון מחשוב ענן, אבטחת סייבר, בינה עסקית ויישומי תשלומים סלולריים", אמר סקוט מורדל, מנכ"ל  YPO. "חברי  YPO מאמצים טכנולוגיות כדי לטפל בדרישות רגולציה, לרתום נתונים עסקיים לשיפור היעילות והגדלת הביצועים הפיננסיים ולענות לדרישת הצרכנים לדרכי אינטראקציה חדשות וחדשניות עם העסק שלהם".

למרות השיבוש הצפוי, יש סבירות נמוכה יותר שהמנכ"לים ישקיעו בטכנולוגיות האלה בשנה הבאה:

השקעה בטכנולוגיות משבשות לפי מגזרי תעשייה ספציפיים

רמת ההיכרות והעניין בטכנולוגיות משבשות רבות נקבעים לפי התעשייה. לדוגמה, למרות שהיו בתקשורת הרבה תשומת לב ודיונים על בלוקצ‘יין ומטבעות קריפטו, רוב המנכ"לים לא חושבים שיש סבירות מיוחדת שהטכנולוגיות האלה ישפיעו על העסק שלהם, ולא סביר שישקיעו בהן. אולם, הבלוקצ‘יין זכה לתשומת לב והשקעות של מנכ"לים במגזר השירותים הפיננסיים.

"הממצאים של YPO Global Pulse מגלים שההשפעה העסקית ואסטרטגיית ההשקעות בטווח הקצר שקשורות לטכנולוגיה מסוימת תלויות בעיקר בענף התעשייה שבו פועלים", ציין סקוט מורדלי, מנכ"ל  YPO. "יהיה מרתק לראות איך עדיפויות והתמקדויות ישתנו במהלך השנה הבאה כשטכנולוגיות משבשות כמו בינה מלאכותית ומציאות מדומה יהפכו ליותר מיינסטרים"

סקר YPO Global Pulse®

סקר YPO Global Pulse מספק תובנות על נקודות המבט של מנכ"לים ברחבי העולם בנושאים שמשפיעים על עסקים, מנהיגות והשפעה. תוצאות סקר Global Pulse של מרץ 2018 מספקות תובנות חשובות על ההבנה, היחס ותוכניות ההשקעה של מנכ"לים ברחבי העולם, בנוגע לעשר טכנולוגיות משבשות שמושכות תשומת לב ממש עכשיו. סקר Global Pulse של מרץ 2018 מספק נקודות מבט מ-842 חברי  YPO, מ-15 אזורים שונים של העולם ומ-28 מגזרי תעשייה. למידע נוסף על המתודולוגיה והתוצאות של הסקר, בקרו באתר www.ypo.org/globalpulse.

אודות YPO

 

ארגון המנהיגות הראשון במעלה בעולם של מנכ"לים.

 

YPO הוא הפלטפורמה הגלובלית עבור מנכ"לים להיות מעורבים, ללמוד ולהתפתח. חברי YPO רותמים את הידע, ההשפעה והאמון של המנהיגים העסקיים הכי משפיעים וחדשניים בעולם כדי לתת השראה להשפעה עסקית, אישית, משפחתית וקהילתית.

כיום YPO מעצים יותר מ-25,000 חברים ביותר מ-130 מדינות, שמגוונים מבחינת ענפים וסוגי עסקים. בסך הכל, חברות שמנוהלות על ידי חברי YPO מעסיקות יותר מ-16 מיליון אנשים ברחבי העולם ומפיקות הכנסות שנתיות בסך 6 טריליון דולר.

מנהיגות. לימוד. כל החיים. למידע נוסף, בקרו באתר YPO.org.

ליצירת קשר:

         YPO

Linda Fisk

משרד: +1 972 629 7305 (ארצות ברית)

נייד: +1 972 207 4298

          press@ypo.org

 

 

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE