שבוע החדשנות של YPO מפגיש חדשנים גלובליים לניסיון הישראלי בחדשנות

שבוע החדשנות של YPO מפגיש חדשנים גלובליים לניסיון הישראלי בחדשנות

אירוע ייחודי בישראל יציג תובנות פורצות דרך ממובילי המחשבה הכי חדשניים בתחום

תל אביב, 3 במאי 2018, (GLOBE NEWSWIRE) :

כחלק משבוע החדשנות של YPO השנתי השלישי, YPO יארח את InnovNation -- הניסיון הישראלי בחדשנות 2018 בתל אביב, ישראל, שיתמקד באופן שבו מנהיגים מתמודדים עם ההזדמנויות והאתגרים של ישראל תוך הדגשת רוח החדשנות של המדינה.

שבוע החדשנות של YPO הוא סדרה של יותר מ-50 אירועים שמתקיימים ביותר מ-30 מדינות ברחבי העולם מה-7 עד ה-11 במאי 2018, בהשתתפות חדשנים גלובליים דינמיים שיתכנסו כדי לשתף אסטרטגיות עסקיות הטובות מסוגן וגם תובנות עכשוויות ורלבנטיות שמזינות חדשנות ומעצבות את עתיד העסקים בעולם בעשורים הבאים.

ב-InnovNation - הניסיון הישראלי בחדשנות 2018, הנושא המוביל יהיה חדשנות ושיבוש, שיתמקד במבט של 360 מעלות על מערך מגוון של הזדמנויות עסקיות חדשניות בישראל. המשתתפים יתנסו בטכנולוגיות והפיתוחים הכי חדישים בתוכנה, כולל סיבובים מהירים במכון המחקר מספר 1 מחוץ לארצות הברית - מכון ויצמן למדע - וגם תובנות ייחודיות על חדשנות בניידות, מזון, חברה, הומניטריות, אנרגיה נקייה/ ירוקה, מים, ביוטק, רפואה ועוד.

באירוע המנהיגים גם יקבלו הזדמנות להתנסות במרכזי חדשנות חדשים במסדרון ההזנקים שדרות רוטשילד, שבו רבים מהפיתוחים הכי מתקדמים בתל אביב נעשים ומוכלים בין בנייני "באוהאוס" שמפורסמים בכל העולם.

"ישראל ידועה בתור "אומת הסטארט אפ", והאירוע הזה יספק לחברים הרבה הזדמנויות ייחודיות להסתכל על העתיד מבעד לעיניים של חדשנים, משבשים וממציאים", אומרת יו"ר משותפת של InnovNation וחברת YPO ורד אהרון, המייסדת של Get & Start Over.

האירוע יציג מנהיגים בכירים במימשל, אקדמיה, עסקים וטכנולוגיה, ביניהם:

"InnovNation II הולך בעקבות אירוע הבכורה מספר אחת שלנו בשנה שעברה ומשתתפים בו מנהיגים בכל תחומי השיבוש שייחודיים לישראל כמובילה גלובלית במחקר, יזמות וחדשנות. החברים ייחשפו לפתרונות מעשיים להשקעה בעסק שלהם ובמחר טוב יותר", אמרה חברת YPO ויו"ר משותף של InnovNation נירית הראל, מנכ"לית Impact Manhattan. "כשחקנית גלובלית ביזמות, מו"פ וחדשנות, ישראל היא סביבה מושלמת לתת השראה למנהיגים העסקיים של YPO לעשות את הצעד הבא לקראת העתיד".

שבוע החדשנות של YPO הוא אירוע גלובלי שבו החברות הכי חדשניות בעולם משתפות את ההשראה והתובנות שלהן. שבוע החדשנות של YPO מיועד למנהיגי YPO שאחראים לחזון, אסטרטגיה, מידע וטכנולוגיה ואחראים על יצירת חדשנות - על פני ענפים ומגזרים.

באמצעות אירועים שייחודיים לשבוע החדשנות, שידורי וידיאו דו-כיווניים חיים ואירועים בשידור חי, מנהיגים עסקיים ילמדו איך לא לפגר אחרי מגמות חדשנות בקנה מידה גלובלי, לחדש ולשבש פרקטיקות בענף, לטפח ולפתח רעיונות יוצרי ערך בארגונים ולהשפיע באופן חיובי על קהילות, תעשיות והעולם.

אירועי חדשנות ייחודיים נוספים יתקיימו בין ה-7-11 במאי 2018 בערים חשובות ביניהן סידני, אוסטרליה; לונדון, אנגליה; ניו יורק, ניו יורק, ארה"ב; סנטו דומינגו, הרפובליקה הדומיניקנית; עמק הסיליקון, קליפורניה, ארה"ב.

למידע נוסף, בקרו באתר שבוע החדשנות של YPO.

אודות YPO

 

ארגון המנהיגות הראשון במעלה בעולם של מנכ"לים.

 

YPO הוא הפלטפורמה הגלובלית עבור מנכ"לים להיות מעורבים, ללמוד ולהתפתח. חברי YPO רותמים את הידע, ההשפעה והאמון של המנהיגים העסקיים הכי משפיעים וחדשניים בעולם כדי לתת השראה להשפעה עסקית, אישית, משפחתית וקהילתית.

כיום YPO מעצים יותר מ-25,000 חברים ביותר מ-130 מדינות, שמגוונים מבחינת ענפים וסוגי עסקים. בסך הכל, חברות שמנוהלות על ידי חברי YPO מעסיקות יותר מ-16 מיליון אנשים ברחבי העולם ומפיקות הכנסות שנתיות בסך 6 טריליון דולר.

מנהיגות. לימוד. כל החיים. למידע נוסף, בקרו באתר YPO.org.

ליצירת קשר:

         YPO

Linda Fisk

משרד: +1 972 629 7305 (ארצות ברית)

נייד: +1 972 207 4298

          press@ypo.org

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE