אנדרסן גלובל ממשיכה להתרחב בקנדה

אנדרסן גלובל ממשיכה להתרחב בקנדה

סן פרנסיסקו, 17 במאי 2018, (BUSINESS WIRE) :

אנדרסן גלובל ממשיכה להתרחב בקנדה כשהשותפים ואנשי המקצוע ב-W.L. Dueck & Co. LLP הצטרפו לצוות הקיים של אנדרסן טקס בקנדה. לאנדרסן גלובל יש עכשיו חברה חברה במונטריאול והיא תוסיף חברה חברה עם נוכחות בוונקובר, קלגרי, ריצ‘מונד ואדמונטון כש-W.L. Dueck & Co. LLP, שבראשה השותפים המייסדים וורן דואק וסטיבן פלין, תתחיל לפעול רשמית בשם אנדרסן.

"אנחנו נרגשים למסד את הקשר שלנו עם אנדרסן ולשלב את הצוות שלנו בקנדה, שיאפשר לנו לספק שירותי מס חוצי גבולות אמריקנים וקנדיים רחבים יותר", אמר וורן. "אנחנו מחויבים להעניק שירות לקוחות הטוב מסוגו ולהרחיב את ההגעה שלנו ברחבי המדינה והעולם כשאנו פועלים לבנות על הבסיס הקיים בקנדה עם העמיתים שלנו במונטריאול".

כאנדרסן טקס, החברה תמשיך לספק שירותי מס חוצי גבולות לאנשים עשירים, כולל גילוי מרצון על פעילות בחו"ל, ועיזבונות ונאמנויות. לעסקים אנדרסן טקס מספקת שירותי מס להשקעות קנדיות בארה"ב, השקעות אמריקניות בקנדה ורכישות ומיזוגים חוצי גבולות. החברה גם מספקת שירותי הכנת דוחות מס אמריקניים פדרליים ומדינתיים וקנדיים ליחידים ולעסקים.

היו"ר הגלובלי והמנכ"ל של Andersen Tax LLC  מרק וורסאץ אמר: "המשך ההתרחבות בצפון אמריקה והגדלת הנוכחות בכמה מרכזים כלכליים בקנדה מפגינה את המחויבות שלנו להציע שירותים חוצי גבולות חלקים. בנוסף, וורן והצוות שלו מגלמים את התכונות שאנחנו מעריכים באנדרסן כמו שקיפות ואחריות, ואני נרגש שהם מאמצים רשמית את השם אנדרסן".

Andersen Global היא התאגדות בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC, יש עכשיו יותר מ-2,500 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-95 מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וחֶברות שיתופי הפעולה שלה.

אנשי קשר

Andersen Tax
Shereen Ameri, 650-289-5742

מקור: Andersen Tax

צפו בהודעה הזאת במקור בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת:


http://www.businesswire.com/news/home/20180517005293/en

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire