National Energy Services Reunited Corp. מודיעה על השלמת שילוב העסק שלה עם Gulf Energy SAOC ו-National Petroleum Services

National Energy Services Reunited Corp. מודיעה על השלמת שילוב העסק שלה עם Gulf Energy SAOC ו-National Petroleum Services

יוסטון, 7 ביוני 2018 (GLOBE NEWSWIRE):

National Energy Services Reunited Corp. ("NESR") (NASDAQ:NESR) (NASDAQ:NESRW), הודיעה היום על השלמת שילוב העסק שלה עם Gulf Energy SAOC ("GES") ו-National Petroleum Services ("NPS") ב-6 ביוני 2018. החברה המשולבת יוצרת ספקית מובילה בענף של שירותי ופתרונות אנרגיה משולבים באזור המזרח התיכון וצפון אפריקה ("MENA"). בעקבות סגירת העסקה, המניות הרגילות וכתבי האופציה של NESR ימשיכו להיסחר בבורסת המניות NASDAQ Capital Market בסימול "NESR " ו-"NESRW", בהתאמה.

"אנחנו שמחים להודיע ש-National Energy Services Reunited Corp. מוכנה ולהוטה עכשיו לספק את האיכות הגבוהה של השירותים שלנו ללקוחותינו הנכבדים באזור MENA", אמר שריף פודה, יו"ר מועצת המנהלים ומנכ"ל NESR. "כשהתחלנו את המסע הזה, היה לנו חזון ליצור חברת שירותים לאומית אמיתית ששורשיה באזור MENA. עם הסגירה של הרכישות האלה, אני מאמין שהשגנו את מטרתנו והכשרנו את הקרקע לאסטרטגיית הצמיחה העתידית שלנו. יעדי המפתח שלנו הם ליצור הזדמנויות תעסוקה, להגדיל משמעותית את הייצור המקומי ולקבל הכרה כאחד מנותני השירותים הטובים ביותר באזור. ברצוני להודות גם לבעלי המניות שלנו שתמכו בעסקאות האלה, ואני מצפה לעבוד עם הצוות הנהדר שלנו של עובדי NPS ו-GES כדי להגשים את החזון שלנו".

העסקה אושרה על ידי מועצת המנהלים של NESR ועל ידי בעלי המניות באסיפה מיוחדת במקום אסיפה שנתית ב-18 במאי 2018. במחיר של $10.00 למניה, יהיה ל-NESR שווי שוק מצרפי אחרי שילוב העסקים והשלמת פדיונות של בערך 1.1 מיליארד דולר. בעקבות שילוב העסקים, בעלי המניות לשעבר של GES ו-NPS הם ביחד הבעלים של חלק משמעותי של החברה המשולבת, שמהווה בערך 46% משווי השוק פרו פורמה. בעלי המניות הגדולים הם SCF Partners יחד עם Viburnum Funds, The Olayan Group ו-Waha Capital PJSC.

אודות National Energy Services Reunited Corp.

NESR היא ספקית מובילה של שירותי נפט וגז באזור MENA. NESR הוקמה כחברה ייעודית לרכישות, או SPAC, שמתמקדת בהשקעה בתחום של שירותי נפט וגז גלובליים במאי 2017. בנובמבר 2017 NESR הודיעה על הרכישה של שתיים מחברות השירותים לשדות נפט הכי בולטות  באזור MENA: GES ו-NPS. עסקאות אלה הושלמו ביוני 2018.

אודות SCF Partners

SCF Partners ("SCF") שהוקמה ב-1989 מספקת עזרה בהון עצמי וצמיחה אסטרטגית לבניית חברות שירותי וציוד אנרגיה מובילות שפועלות ברחבי העולם. מטה החברה נמצא ביוסטון, טקסס, ויש לה משרדים נוספים בקלגרי, סינגפור ואברדין. SCF אחראית כעת על הניהול של בערך 2 מיליארד דולר ובנתה יותר מ-70 חברות שירותי פלטפורמות, בהשלימה יותר מ-300 רכישות צמיחה באמצעות שותפויות עם יזמי שירותי וציוד אנרגיה.

אודות Viburnum Funds

Viburnum Funds Pty Ltd. ("Viburnum") היא מנהלת אוסטרלית של השקעות עם בעלות פעילה ודרגת שכנוע גבוהה שמנהלת השקעות פרטיות וציבוריות. אסטרטגיית ההשקעות הפרטיות שלה מתמקדת בהשקעות בהון הגדלה והחלפה בחברות שירותי משאבים בינוניות שפועלות באסיה ואוסטרלאסיה. Viburnum הוקמה ב-2007 והמטה שלה נמצא בפרת, אוסטרליה עם משרדים בסינגפור ומלבורן.

אודות Olayan Group

The Olayan Group ("הקבוצה"), עסק רב לאומי פרטי, היא משקיעה בינ"ל וקונצרן מסחרי ותעשייתי מגוון עם פעילות במזרח התיכון. עם משרדים בערב הסעודית, אירופה וארה"ב, צוות ההשקעות הבינ"ל של הקבוצה מתמקד בהשקעות פרטיות וציבוריות, נדלן, ניירות ערך עם הכנסה קבועה ונכסים מיוחדים אחרים. הצד המסחרי של הקבוצה כולל יותר מ-40 חברות ומרוכז בערב הסעודית, שם הקבוצה הוקמה ב-1947. הן עוסקות בהפצה, ייצור ושירותים. רבות מהחברות האלה פועלות בשותפות עם חברות רב לאומיות או אזוריות מובילות. לחלק יש פעילות במדינות מפרץ אחריות ובמזרח התיכון היותר רחב.

אודות Waha Capital

Waha Capital ("Waha") היא חברת השקעה שרשומה באבו דאבי ומציעה לבעלי מניות ומשקיעים צד שלישי חשיפה להזדמנויות עתירות פוטנציאל בסוגי נכסים מגוונים. החברה מנהלת נכסים בכמה מגזרים, ביניהם החכרת מטוסים, שירותי בריאות, שירותים פיננסיים, פינטק, אנרגיה, תשתיות, נדלן תעשייתי ושוקי ההון. באמצעות יחידת השקעות הקרן שלה, Waha יצרה רקורד השקעות חזק, בהשקיעה הון במגזרים שמציגים נתוני ביקוש בסיסיים איתנים ושממשלות באזור המזרח התיכון וצפון אפריקה נתנו להם עדיפות. החברה גם בנתה יכולת חזקה בניהול תיקי אשראי ומניות גלובליים ואזוריים, שחיזקו את הגיוון והנזילות של המאזן של Waha. הביצועים המצוינים של השקעות הקרן של החברה ותיקי שוקי ההון הניחו את היסודות להשקה של עסק ניהול נכסים שמיועד למשקיעים צד שלישי. Waha, שהוקמה ב-1997, מרוויחה מרשימה של בעלי מניות מקומיים בולטים, בראשות הוד מעלתו סאלם רשיד אל נועיימי.

מידע צופה פני עתיד

תקשורת זאת כוללת אמירות המהוות "מידע צופה פני עתיד" למטרות חוק ניירות הערך הפדרלי. מידע צופה פני עתיד כולל, אבל לא רק, אמירות שמתייחסות לתחזיות או אפיונים אחרים של אירועים או נסיבות עתידיים, כולל הנחות יסוד כלשהן. המילים "צופה", "מאמינה", "ממשיכה", "יכולה", "מעריכה", "מצפה", "מתכוונת", "עשויה", "מתכננת", "אפשרי", "פוטנציאלי", וביטויים דומים ושימוש בלשון עתיד מזהה מידע צופה פני עתיד, אבל היעדר המילים האלה אין משמעו שאמירה היא לא צופה פני עתיד. מידע צופה פני עתיד עשוי לכלול, לדוגמה, אמירות על היתרונות של העסקה המתוארת בתקשורת זאת; הביצועים הפיננסיים ומבנה ההון העתידיים של NESR אחרי העסקה; ושינויים באסטרטגיה, הפעילות העתידית, המצב הפיננסי, ההכנסות וההפסדים המוערכים, העלויות הצפויות, הסיכויים, התוכניות ויעדי הניהול של NESR. מידע צופה פני עתיד זה מבוסס על מידע שזמין נכון לתאריך של תקשורת זאת, וציפיות, תחזיות והנחות עכשוויות, וכרוכים בו מספר שיקולי דעת, סיכונים ואי ודאויות. בהתאם, אין להסתמך על מידע צופה פני עתיד כמייצג את הדעות של NESR נכון לכל תאריך לאחר מכן, ו-NESR לא נוטלת שום התחייבות לעדכן מידע צופה פני עתיד כדי לשקף אירועים או נסיבות אחרי התאריך שנאמר, בין אם בגלל מידע חדש, אירועים עתידיים או מסיבה אחרת, פרט למה שעשוי להידרש לפי חוקי ניירות הערך שחלים. אין לבטוח בביטחון מופרז במידע צופה פני עתיד זה. בגלל מספר סיכונים ואי ודאויות ידועים ולא ידועים, התוצאות או הביצועים בפועל של NESR עשויים להיות שונים באופן מהותי מאלה המובעים במידע צופה פני עתיד או משתמעים ממנו. כמה גורמים שיכולים לגרום לכך שהתוצאות בפועל יהיו שונות כוללים את היכולת של NESR לשמור על הרישום של המניות הרגילות וכתבי האופציות שלה ב-NASDAQ Capital Market אחרי איחוד העסקים, היכולת של NESR לזהות את התועלת הצפויה מהעסקה, שעשויה להיות מושפעת על ידי, בין היתר, מחיר הנפט, הגז הטבעי ונוזלי הגז הטבעי, תחרות והיכולת של NESR לצמוח ולנהל את הצמיחה באופן רווחי בעקבות שילוב העסקים, שינוי בחוקים או התקנות הרלבנטיים, האפשרות ש-NESR תושפע לרעה מגורמים כלכליים, עסקיים ו/או תחרותיים אחרים, וסיכונים ואי ודאויות אחרים שמצוינים בדוחות הפומביים ש-NESR מגישה לרשות האמריקנית לניירות ערך.

בשאלות לגבי NESR, התקשרו בבקשה עם:

Dhiraj Dudeja
National Energy Services Reunited Corp.
832-925-3777
info@nesrco.com

או

Joseph Caminiti or Steve Calk
Alpha IR Group
312-445-2870
 NESR@alpha-ir.com

 

 

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE