בומברדיה ממנה את רפאל חדד כסגן נשיא שיוביל את המכירות של מטוסים מסחריים במזרח התיכון ואפריקה

טורונטו, אונטריו (נוי תקשורת-Marketwire)

 - Bombardier Aerospace הודיעה היום (8/12) על קידומו של רפאל חדד לתפקיד סגן נשיא למכירות במזרח התיכון ואפריקה, בומברדיה מטוסים מסחריים. עם יותר מ-15 שנות ניסיון בבומברדיה, מר חדד, שקודם לכן שימש כמנהל בכיר למכירות במזרח התיכון וצפון אפריקה, ימשיך להיות כפוף לצ'ט פולר, סגן נשיא בכיר מסחרי, בומברדיה מטוסים מסחריים.

"המזרח התיכון ואפריקה הם שוקי מפתח כשבומברדיה מטוסים מסחריים ממצבת את המוצרים והשירותים שלה ברשת כלל עולמית מתרחבת", אמר מר פולר. "בזכות הרקורד המוצלח של רפאל במכירות אסטרטגיות ושיווק של משפחת מוצרי המטוסים של בומברדיה, יחד עם הקשרים הטובים שלו עם חברות התעופה באזור, הוא הבחירה האידיאלית להוביל את האזור המורחב הזה".

"בומברדיה צופה שלמרות ההתחלה מבסיס קטן, המזרח התיכון ואפריקה יתפסו קרוב לאלף מסירות במגזר השוק של 20 עד 149 מושבים בעשרים השנים הבאות", אמר מר חדד. "תיק המוצרים שלנו הכולל את Q400 NextGen הממוטב, CRJ NextGen ומטוסי ה-CSeries החדשים לגמרי מתאים מאוד לתת מענה לדרישות באזור ולכבוד הוא לי להוביל את יוזמות המכירות שלנו במטוסים מסחריים, תוך חיזוק הקשרים שלנו עם הלקוחות באזור".

מר חדד והצוות שלו זכו לשבחים לאחרונה על הבחירה של אטלסג'ט במטוסי CSeries להפעלה בטורקיה והמזרח התיכון ועל השמת המטוס CRJ1000 NextGen בחברת בריטאייר (אייר פראנס) באירופה, וגם על הובלת רבים מהקמפיינים המוצלחים של בומברדיה למכירת מטוסי הטורבו-פרופ Q-Series, מטוסי ה-CRJ Series ומטוסי ה-CSeries באזור אירופה, המזרח התיכון וצפון אפריקה. הוא מונה לתפקיד המנהל הבכיר למכירות במזרח התיכון וצפון אפריקה של בומברדיה מטוסים מסחריים בפברואר 2011.

לפני הצטרפותו לבומברדיה, מר חדד עבד בניהול הנדסי בחברה בינלאומית. יש לו תואר ראשון בהנדסת אווירונאוטיקה וחלל מהאוניברסיטה של קנזס (ארה"ב) ותואר שני בכלכלה מהאוניברסיטה של אוטווה, קנדה והוא רהוט באנגלית, צרפתית וערבית.

אודות בומברדיה מטוסים מסחריים

בומברדיה מטוסים מסחריים, יחידה עסקית של בומברדיה בע"מ, היא מובילה עולמית בתכנון וייצור מטוסי נוסעים עם עד 145 מושבים. המשימה שלה היא לספק תחום שלם של מטוסים מסחריים הממוטבים ליעילות הטובה ביותר בקטגוריה עם שירות לקוחות ברמה הגבוהה ביותר. תיק המוצרים כולל את המטוס Q400 NextGen, משפחת מטוסי הסילון האזוריים CRJ NextGen ומטוסי הסילון CSeries, שהם המטוסים לטווח ארוך עם מעבר אחד החדשים והמתקדמים ביותר בעולם לפלח השוק של 100 עד 149 מושבים.

 אודות בומברדיה

בומברדיה, יצרנית עולמית מובילה של פתרונות תחבורה חדשניים, ממטוסים מסחריים ומטוסי מנהלים סילוניים ועד לציוד, מערכות ושירותים לרכבות, היא חברה גלובלית שמרכזה בקנדה. ההכנסות שלה בשנת הכספים שהסתיימה ב-31 בינואר 2011 היו 17.7 מיליארד דולר, ומניותיה נסחרות בבורסה של טורונטו (BBD). בומברדיה נמנית על החברות המרכיבות את מדד היציבות העולמי של דאו ג'ונס ואת מדד היציבות הצפון אמריקני של דאו ג'ונס. חדשות ומידע אפשר למצוא בכתובת www.bombardier.com או עקבו אחרינו בטוויטר @Bombardier.

הערות לעורכים

תמונה של מר חדד נמצאת בחלק ההודעות לעיתונות בכתובת: www.bombardier.com.

לתמונות נוספות, וידיאו ומידע מוצרים על המטוסים Cserie, CRJ NextGen, ו-Q400 NextGen בקרו באתרים www.cseries.com, www.crjnextgen.com, ו-www.q400nextgen.com.

עקבו אחרי @Bombardier_Aero בטוויטר כדי לקבל חדשות ועדכונים מ-Bombardier Aerospace.

בומברדיה מטוסים מסחריים השיקה מרכז חדשות שמאפשר גישה קלה ואינטואיטיבית להודעות לעיתונות, וידיאו תמונות ומדיה חברתית. אתר מרכז החדשות של בומברדיה מטוסים מסחריים (http://Press.CommercialAircraft.Bombardier.com) כולל הזנה לציוצים האחרונים מ-@Bombardier_Aero, קישורים לערוץ היוטיוב שלנו ולשטף התמונות בפליקר, הודעות לעיתונות עדכניות וגם דפי מידע על מוצרים, חומר רקע וסקירות על מטוסי CSeries של בומברדיה, משפחת מטוסי הסילון האזוריים CRJ והטורבו-פרופ Q400. אתר מרכז החדשות זמין בצרפתית בכתובת http://Presse.AvionsCommerciaux.Bombardier.com.

בומברדיה, CRJ, CRJ1000, Cseries, NextGen, Q300, Q400 ו-Q-Series הם סימני מסחר של Bombardier Inc. או חברות הבת שלה.

 

ליצירת קשר:

John Arnone

Bombardier Aerospace

משרד: +1-416-375-3030

נייד: +1-416-820-8994

www.bombardier.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית MARKET WIRE