אנדרסן גלובל מודיעה על מועצת מנהלים חדשה לאירופה

אנדרסן גלובל מודיעה על מועצת מנהלים חדשה לאירופה

סן פרנסיסקו, 14 בספטמבר 2018,(BUSINESS WIRE):

אנדרסן גלובל מינתה את החברים במועצת המנהלים האזורית האירופית שלה. מועצת המנהלים האזורית הזאת תייעץ לארגון הגלובלי בעניינים שקריטיים ליבשת כדי להבטיח שהקבוצה פועלת באופן חלק במדינות השונות של האזור, בתחומי העיסוק ובענפים וגם בניהול של פרוטוקולים משותפים.

מועצת המנהלים האזורית האירופית, בראשות השותפים המנהלים המשותפים של אזור אירופה, אנדראה דה וקי ופאולו מונדיה, תפתח את האסטרטגיה עבור האזור וגם תשתתף ביישום שלה. המועצה כוללת 14 שותפי מיסים ועריכת דין בכירים מהחֲברות החָבֶרות של אנדרסן גלובל וחמישה מחברות שיתוף פעולה, שיפעלו באופן קרוב עם היו"ר של אנדרסן גלובל והמנכ"ל של Andersen Tax LLC מרק וורסאץ כדי לשקול ולהנחות לגבי הכיוון והפעילות באירופה.

ההודעה על מועצת המנהלים האזורית האירופית היום בישיבה הראשונה שלה בפורטוגל היא אות להתרחבות הגדולה של אנדרסן גלובל ברחבי אירופה בארבע השנים אחרונות, אחרי שהוסיפה נוכחות בכמה מרכזים כלכליים חשובים, בכללם בריטניה, גרמניה, פורטוגל, צרפת, ספרד, איטליה, הונגריה, טורקיה, אירלנד, אוסטריה, פולין, יוון, קפריסין, לוקסמבורג, סלובקיה, הולנד ושווייץ, באמצעות החברות החברות וחברות שיתוף הפעולה שלה.

"אנחנו גאים בצמיחה של אנדרסן גלובל באירופה וחווינו גידול בלקוחות שדורשים שירותים חוצי גבולות. עכשיו הזמן ליישם קבוצת מימשל משותפת שתפגיש את כל החברים באזור שלנו באופן מתואם", אמר אנדראה דה וקי. "במרץ 2017 היו לאנדרסן גלובל 57 מקומות בכל העולם והיום יש לנו יותר מ-110. בשנה האחרונה הוספנו נוכחות חדשה באירופה בשווקים משמעותיים כמו בריטניה. אבל הדבר הכי חשוב לגבי הצמיחה הזאת הוא שכולנו שותפים לאותו חזון וערכי ליבה בלי קשר למקום".

פאולו מונדיה הוסיף: "אנחנו באמת מאמינים שיצירת סביבה תומכת ומתגמלת שגם עוזרת לכל אחד מהחברים של החברה לעבוד באופן קרוב עם משרדים אחרים, וגם להשתתף בתוכניות הדרכה משותפות, תעזור להחלפת ידע בין המדינות השונות. מועצת המנהלים האזורית האירופית תתמוך בהחלטה הנחושה הזאת".

לחברים במועצת המנהלים האזורית האירופית החדשה יש מוניטין רב כמובילים בשווקים והענפים שלהם. החברים הם:

בנוסף, השותפים האלה מחברות שיתופי הפעולה יתרמו למועצה כמשתתפים נספחים:

"ניהול השתתפותי שקוף ומוביל שמייצג את טובת השותפים שלנו חשוב לנו מאוד", אמר מרק וורסאץ. "אנחנו מעריכים את רוחב הניסיון של כל אחד מחברי המועצה האלה כשאנו מבקשים לא רק ליצור חברה גלובלית מהמעלה הראשונה עם שירות שהוא באופן מוחלט הטוב ביותר מסוגו, אלא גם להתפתח ולעצב חברה גלובלית שתקבע את אמות המידה האלה לדורות".

אנדרסן גלובל היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC, יש עכשיו יותר מ-3,500 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-112 מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וחֶברות שיתופי הפעולה שלה.

אנשי קשר

Andersen Tax
Megan Tsuei, 415-764-2700

מקור: Andersen Tax

צפו בהודעה הזאת במקור בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת:
http://www.businesswire.com/news/home/20180914005065/en

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire