מג'יקג'ק ווקלטק מוכרת יותר מ-365,000 מכשירי magicJack PLUS בשלושים יום

ווסט פאלם ביץ', פלורידה, ונתניה, ישראל, 16 בדצמבר 2011 (GLOBE NEWSWIRE –נוי תקשורת):

מג'יקג'ק ווקלטק בע"מ ,(Nasdaq:CALL) המומחים לקול שהמציאו את הקול על גבי פרוטוקול אינטרנט  (VOIP) ומכרו יותר משמונה מיליון מכשירי magicJacks®, הודיעה היום שהחברה מכרה יותר מ-365,000 מכשירי magicJack PLUS בשלושים הימים האחרונים והיא מעריכה שהמכירות ברבעון הרביעי של 2011 יסתכמו ב-55 עד 60 מיליון דולר. בגלל חששות לגבי מחירים ודילול, מג'יקג'ק ווקלטק ביטלה את הצעת המכר עם חיתום הצפויה.

 

דן בוריסלאו, מנכ"ל החברה וחבר במועצת המנהלים, אמר: "מרגש לראות את החברה שלנו מוכרת את המספר הרב ביותר של מכשירי magicJack שמכרנו אי פעם בפרק זמן של 30 יום. כעת ברור שהמכירות של החברה ברבעון הזה הן הטובות ביותר אי פעם. רוב המכירות האלה יהפכו להכנסות והכנסה בתקופות עתידיות משום שאנו מכירים ברוב רובן של המכירות האלה כהכנסות על פני מסגרת זמן של 12 חודשים או יותר. בנוסף, החברה מצפה עכשיו שיהיו בחודש הבא במאזן שלה 50 מיליון דולר במזומנים ובשווי ערך מזומנים, הסכום הגבוה ביותר בתולדותיה. כשהמזומנים ושווי הערך גדלים כל כך מהר, החברה החליטה להפסיק את הצעת המכר של מניותיה, אחרי שקבעה שדילול במחירי השוק הנוכחיים לא שווה תועלת כלשהי שהיא עשויה להפיק מגיוס הון. אני גם מצפה לכך שכל בעלי המניות שלנו יקבלו מספר כפול של מניות ממה יש להם עכשיו החל מהשבוע הבא. לבסוף, אנו מצפים לחידוש התוכנית שלנו לרכישה חוזרת של מניות כשמחיר המניה כל כך אטרקטיבי".

 

הודעה לעיתונות זאת מכילה מידע הצופה פני עתיד כפי שמונח זה מוגדר ב-Private Securities Litigation Reform Act של 1995, כולל אמירות המתייחסות להצעה המוצעת או למניות הרגילות המתוארות בה. באפשרותך לזהות אמירות אלה באמצעות השימוש במילים "עשויה", "מתכננת", "מצפה", "צופה", "ממשיכה", "מעריכה", "חוזה", "מתכוונת", "כנראה", "קרוב לוודאי" וביטויים שדומים והשימוש בלשון עתיד. מידע צופה פני עתיד זה כולל סיכונים ואי-ודאויות שיכולים לגרום לכך שהתוצאות בפועל יהיו שונות משמעותית מאלה החזויות או הצפויות. סיכונים ואי ודאויות האלה כוללים, אך לא רק, שינויים בשוקי ההון והמניות, התנאים הכלכליים והעסקיים הכלליים, כולל חולשה לא צפויה בשווקים של החברה, ההשפעות של אי שקט גיאופוליטי ועיצומים אזוריים מתמשכים, תחרות, שינויים בטכנולוגיה ובשיטות שיווק, שינוי בעסקי החברה כתוצאה מתחרות מוגברת; היכולת של החברה להציג ולשווק מוצרים, שירותים ויישומים חדשניים; שיעור תחלופת הלקוחות של החברה ושיעור הקבלה בקרב לקוחות החברה; שינויים בתנאים הרגולטוריים; הזמינות והעלות הקשורות בהפעלת הרשת שלנו; חבות פוטנציאלית הנובעת מהתדיינות משפטית תלויה ועומדת או עתידית, או משינויים בחוקים, תקנות ומדיניות; מידת ההגנה המשפטית שתינתן למוצרים של החברה; שינוי בהרכב או ארגון מחדש של החברה או של החברות הבנות שלה וההשלמה המוצלחת של פעילות רכישות, מכירות ומיזמים משותפים; והגורמים השונים האחרים הנדונים בסעיף "גורמי סיכון" של טופסי K-6 ו-20-F שהחברה הגישה לרשות האמריקנית לניירות ערך. החברה מזהירה את הקוראים לא לבטוח בביטחון מופרז בכל מידע צופה פני עתיד כזה, שנכון רק ליום שבו נוצר. החברה לא נוטלת על עצמה כל התחייבות לעדכן כל מידע צופה פני עתיד כדי לשקף אירועים או נסיבות אחרי היום שבו מידע זה נוצר.

 אודות מג'יקג'ק ווקלטק בע"מ

 

היעד של מג'יקג'ק ווקלטק בע"מ (Nasdaq:CALL), הממציאה של VOIP כולל טלפון התוכנה, ו-magicJack, הוא להפוך לספקית הבינלאומית המובילה של קול גלובלי על גבי פלטפורמות רבות ולהציע בנוחות ללקוחות הקצה שלה מוצרים ושירותים אחרים בעלי ערך. החברה מכרה יותר משמונה מיליון יחידות של magicJack עטור הפרסים והנוח לשימוש מאז שהמכשיר הושק ב-2008, ולרשותה עומדים 30 פטנטים, חלקם מהזמן שהחברה המציאה את VOIP. החברה מאמינה שהיא ה-CLEC (חברת תקשורת מקומית תחרותית) בעלת טווח ההגעה הגדול ביותר בארצות הברית מבחינת אזורי החיוג הזמינים ואישור במספר מדינות, ולרשת יש מעט זמן השבתה או בכלל לא.

 

הלוגו של מג'יקג'ק ווקלטק בע"מ נמצא בכתובת

http://www.globenewswire.com/newsroom/prs/?pkgid=10116

 

איש קשר:

Michael Tribolet

קשרי משקיעים

201.301.5604

mt@magicjack.com

 

 

  *** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBENEWSWIRE