במחקר חדש של אברדין גרופ נמצא שהביצועים של לקוחות CallidusCloud עולים על אלה של מקביליהם

לקוחות CallidusCloud מדווחים על גידול מהיר יותר בהכנסות, גודל עסקאות ממוצע גדול יותר והשגה טובה יותר של המכסות בהשוואה למשיבים אחרים

פלזנטון, קליפורניה 16/1/2012

 -(Callidus Software Inc. (NASDAQ:CALD, המובילה ביעילות מכירות ומחשוב ענן, הודיעה היום על הממצאים של מחקר חדש שנערך על ידי אברדין גרופ, הספקית המובילה של מחקרים מבוססי עובדות שעוזרת לארגונים ולאנשים לקבל החלטות עסקיות טובות יותר. המחקר, "ניהול ביצועי המכירות 2012: לקוחות CallidusCloud™ מפיקים את הפרקטיקות והתוצאות הטובות ביותר בענף", דצמבר 2011, מבוסס על סקר שנערך בספטמבר ואוקטובר 2011 כדי ללמוד על פרקטיקות ניהול ביצועי המכירות בארגוני מכירות מובילים.

במחקר הזה, שהפיק פיטר אוסטרואו, סגן נשיא ומנהל הקבוצה, יעילות המכירות, אברדין גרופ, נמצא שהביצועים של משתמשי CallidusCloud עלו על אלה של כל החברות האחרות בהשגת המכסה של כלל הצוות, אחוז נציגי המכירות שהשיגו את המכסה, והאחוז של נציגי המכירות בשנת העבודה הראשונה שלהם שהשיגו את המכסה – שלושה ממדדי הביצועים הקריטיים ביותר הקשורים למכסות. בין הממצאים החשובים:

 לקריאת עותק חינם של הדוח

"המחקר הזה מאשר באופן בלתי תלוי, זאת השנה השנייה ברציפות, את היתרונות התחרותיים ללא תחרות שלקוחותינו מפיקים מפתרונות יעילות המכירות שלנו", אמרה לורנה היינייק, סגנית נשיא בכירה, שיווק, CallidusCloud. "הדינאמיקה של שוק ביצועי המכירות משתנה. הולכת וגוברת המודעות שניהול ביצועי מכירות זה יותר מרק עמלות. כדי לקבל צוותי מכירות עתירי ביצועים, החברות חייבות להשקיע בפתרונות ענן וסלולר חדשניים שעוזרים להם למצוא את איש המכירות המתאים, להעלות אותו במהירות למלוא התפוקה, וכל הזמן להפיק ביצוע מכירות מעולה כדי להגדיל את גודל העסקאות הכולל, שיעור החדירה אצל הלקוח ושיעורי הזכייה. במחקר הזה נמצא שביצועי הלקוחות שלנו טובים יותר בכל אחד מאלה. הדוח הוא עדות חזקה על הערך שאין שני לו של הפלטפורמה CallidusCloud ומאשר שאנחנו צריכים להיות הדבר הראשון שעליו חושבים בכל חברה שמעריכה אסטרטגיה אמינה של ביצועי מכירות".

CallidusCloud מספקת חבילת תוכנה כשירות מקיפה שמיועדת לעזור לעסקים להפיק מכירות יעילות יותר בכל שלב של מחזור החיים של איש המכירות, כולל קבלת ההחלטות הנכונות בקבלת אנשי מכירות לעבודה, הפיכת תהליך המכירה לקל יותר, הנעת ביצוע המכירות באמצעות תמריצים ותגמולים ממוקדים ובניית תרבות עבודה מבוססת ידע עם הדרכה ופיתוח בתדירות גבוהה. הפלטפורמה CallidusCloud היא תשתית תוכנה כשירות מרובת לקוחות שזכתה בפרסים הכוללת את ענן הקבלה לעבודה, ענן הסיוע במכירות, ענן ביצועי המכירות, ענן הלימוד ופלטפורמת תוכנה כשירות הטובה בקטגוריה לדיווח וניתוח.

הצטרפו למהפכת המכירות והתנסו בעצמכם ב-CallidusCloud בכנס המשתמשים השנתי שלנו: C3 2012. כדי לדעת יותר הקליקו כאן.

אודות  Callidus Software

Callidus Software Inc. (CALD (NASDAQ: היא מובילת השוק והטכנולוגיה ביעילות מכירות ומחשוב ענן. הלקוחות שלנו זוכים ביתרון תחרותי באמצעות מיקסום הנצילות של עלות המכירות ושיפורים ביעילות המכירות. יישומי התוכנית כשירות (SaaS) מרובי הלקוחות שזכו בפרסים של CallidusCloud קובעים את אמות המידה בניהול הביצועים של אנשי המכירות וערוצי השיווק השותפים של חברות. הביצועים של למעלה מ-2.5 מיליון משתמשים מסתמכים על הפתרונות שלנו כדי להניע את הביצועים שלהם. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.calliduscloud.com.

 ©2012 Callidus Software Inc.. כל הזכויות שמורות. Callidus, Callidus Software, הלוגו של Callidus Software, CallidusCloud, הלוגו של CallidusCloud, TrueComp® Manager, ActekSoft, ACom3, ForceLogix, Salesforce Assessments, iCentera, Webcom, Litmos, הלוגו של Litmos, LeadFormix ו-Rapid Intake הם סימני מסחר, סימני שירות או סימני מסחר רשומים של Callidus Software Inc. והחברות המסונפות שלה בארצות הברית ובמדינות אחרות. כל שמות המותגים, השירותים או המוצרים האחרים הם סימני מסחר או סימני מסחר רשומים של החברות או הבעלים שלהם, בהתאמה.

מידע ליצירת קשר

איש קשר לעיתונות: 
Rajendran Nair 
CallidusCloud 
925-251-2255 
pr@callidussoftware.com  


*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית MARKET WIRE