אנדרסן גלובל ממנה שותף שעוסק במשפט ציבורי למתאם המשפטי באיחוד האירופי ולחבר נספח במועצת המנהלים האירופית.

אנדרסן גלובל ממנה שותף שעוסק במשפט ציבורי למתאם המשפטי באיחוד האירופי ולחבר נספח במועצת המנהלים האירופית.

סן פרנסיסקו, 24 בינואר 2019, (BUSINESS WIRE):

אנדרסן גלובל הודיעה היום על המינוי של José Vicente Morote למתאם המשפטי באירופה ולחבר מועצה נספח במועצת המנהלים האזורית האירופית. חוסה ויסנטה הוא שותף ב-Andersen Tax & Legal בספרד ומנהל הפרקטיקה של המשפט הציבורי והרגולטורי במדריד וולנסיה.

המועצה האזורית, שכוללת שותפי מיסים ועריכת דין מהחֲברות החָבֶרות וחברות שיתוף הפעולה של אנדרסן גלובל בראשות השותפים המנהלים המשותפים של אזור אירופה, אנדראה דה וקי ופאולו מונדיה, פועלת בהתמדה עם היו"ר של אנדרסן גלובל והמנכ"ל של Andersen Tax LLC מרק וורסאץ לקידום האסטרטגיה של הזדמנויות צמיחה ופעילות באזור. מועצת המנהלים האירופית הוקמה בספטמבר 2018.

"חוסה ויסנטה הוא מוביל מחשבה מוכר בתחום המשפט הציבורי, והתמיכה הפעילה והרבה שלו בתחומי השירותים המשפטיים שלנו הייתה רבת ערך", אמר אנדראה דה וקי. "המומחיות והחריפות שלו הן תוספת מבורכת לתיאום תחומי השירותים המשפטיים שלנו. אנחנו מצפים לעבודה איתו במעורבות עם גופים ציבוריים ונושאים קשורים".

פאולו מונדיה הוסיף: "המועצה האזורית שלנו משמשת כאבן היסוד להצלחה שלנו ברחבי אירופה עם קרוב ל-24 מדינות מיוצגות, 200 שותפים ויותר מאלף אנשי מקצוע בסך הכל ובערך 400 עורכי דין שמספקים שירותי מס ושירותים משפטיים. חוסה ויסנטה שותף לחזון וערכי הליבה שלנו, והרקע ההשכלתי שלו ישמש אותנו היטב".

לפני שהצטרף ל-Andersen Tax & Legal בספרד, מורוטה עבד כשותף ב-Olleros Abogados, שותף מנהל של LexUrban Abogados & Urbanistas, חלק של LexCorporate Abogados, והיה דיקן הפקולטה למשפטים ב-Universidad Católica de Valencia, San Vicente Mártir. הוא יועץ לגופים ציבוריים בענייני משפט מינהלי מאז 1995 ויש לו דוקטורט במשפטים מהאוניברסיטה של בולוניה.

בארבע השנים האחרונות, אנדרסן גלובל הגדילה את נוכחותה במרכזים כלכליים חשובים רבים ברחבי אירופה, בכללם בריטניה, גרמניה, פורטוגל, צרפת, ספרד, איטליה, הונגריה, טורקיה, אירלנד, אוסטריה, פולין, יוון, קפריסין, לוקסמבורג, סלובקיה, הולנד ושווייץ, באמצעות החברות החברות וחברות שיתוף הפעולה שלה.

Andersen Global היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC, יש עכשיו יותר מ-4,000 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-129 מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וחֶברות שיתופי הפעולה שלה.

אנשי קשר

Megan Tsuei
Andersen Tax
415-764-2700

מקור: Andersen Tax

צפו בהודעה הזאת במקור בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת:
http://www.businesswire.com/news/home/20190124005002/en

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire