Meggitt Training Systems תציג פתרונות אש חיה ווירטואליים ב-IDEX 2019 באיחוד האמירויות

Meggitt Training Systems תציג פתרונות אש חיה ווירטואליים ב-IDEX 2019 באיחוד האמירויות

סובאני, ג‘ורג‘יה, 30 בינואר 2019, (BUSINESS WIRE):

 Meggitt Training Systems, הספקית המובילה של מוצרי ושירותי אימונים בנשק משולבים אש חיה ווירטואליים לצבאות ואכיפת חוק, תציג מגוון רחב של פתרונות בשני ביתנים בתערוכת וכנס הביטחון הבינ"ל הדו-שנתיים באבו דאבי, איחוד האמירויות, 17-21 בפברואר 2019.

"Meggitt Training Systems מציעה לבסיס הלקוחות שלנו ברחבי העולם את הצירוף האידיאלי של מומחיות צבאית ואכיפת חוק בתוך החברה בשילוב עם תמיכה מקומית בכל תיק המוצרים שלנו", אמרה אנדריאה צ‘ופ, סגנית נשיא לאסטרטגיה, מכירות ושיווק של Meggitt Training Systems. "כוחות צבא במזרח התיכון ובמקומות אחרים צריכים את הפתרונות הווירטואליים, אש חיה ומשולבים הכי מתקדמים כדי להתכונן לאיומים עולים ומתפתחים".

בביתן של  International Golden Group(מספר 04-C20) מגיט תציג את מערכת התרגול באמצעות סימולציה FATS® 100MIL. FATS 100MIL, שנבחרה כמערכת הרשמית על ידי צבא היבשה של ארה"ב (EST II) וחיל הנחתים (ISMT), וגם בריטניה ואוסטרליה, היא הרחבה גדולה של יכולות האימון בנשק, ומציגה תכונות מהפכניות כמו מנוע משחקים מתקדם לצלפות תלת מימדית, דיאגנוסטיקה מתקדמת עם הדרכה אוטומטית חכמה ואימון קולקטיבי. המערכת מספקת מערך מרשים של פונקציות למדריך ולחניך, מספקת ניתוח של החזקה איתנה של הנשק ומיקום היריות, כלי הדרכה שמדגישים אוטומטית את התוצאות של החניך לשם חיזוק או תיקון ויכולות גרפיות משופרות, והכל מסתכם בפלטפורמת אימונים אופפת שמקיפה את הכל. את FATS 100MIL ישלימו ב-IDEX מבחר של נשקי BlueFire® אלחוטיים ו-BlueRail® יסיבים, כולל רובה AK-47 (קלצ‘ניקוב), קרבין M4, גלוק G17, טייזר X26P ומרגמה 81 מ"מ.

בביתן האמריקני (מספר 02-B31), מגיט תציג את תיק מוצרי האש החיה הגדול שלה. אלה כוללים מטרה מסתובבת צצה כפולה (TSIT), מפעיל של מטרה מסובבת 360°/ צצה שמסוגל להציג צלליות של עמית וטורף, בתוספת טכנולוגיית LOMA (מיקום של פגיעות והחטאות). תוצג גם XWT ProImage®, מערכת קומפקטית של מקרן וידאו ומצלמה שמתחברת לנושא המטרות XWT של מגיט ונוסעת במורד המיטווח לכל מרחק על המסילה. המערכת, שמחוברת אלחוטית ליחידת בקרת מסלולים "10 שמורכבת על עמדת הירי, מקרינה משחקים אינטראקטיביים, סרטי וידאו דיגיטליים ותמונות שהיורה יכול להעלות על מטרות מנייר לבן או קרטון. הנוכחים באירוע יוכלו לראות דגם של לוכד כדורי גומי מגורענים GranTrap™ של מגיט שמשתמש במצע רך כדי לעצור כדורים באים במידה רבה מאוד שלמים. זה מצמצם רעשי פגיעה ואבק עופרת באוויר וגם מסיט התזות לאחור וריקושטים.

כדי לדבר עם נציג של מגיט במהלך IDEX 2019, בקרו באחד הביתנים לעיל או תקבעו פגישה בכתובת https://meggitttrainingsystems.com/about/request-a-meeting-with-meggitt-training-systems/.

אודות Meggitt Training Systems

Meggitt Training Systems, יצרנית הטכנולוגיות  FATS® ו-Caswell, היא חטיבה של Meggitt PLC, הספקית המובילה הגלובלית של מערכות אימונים משולבות אש חיה ונשק וירטואלי. בעקבות הרכישה של מערכות האימונים הווירטואליים FATS® ומטווחי ושירותי האש החיה של Caswell International, Meggitt Training Systems ממשיכה להגדיל את היכולות שלה על בסיס המורשת של שתי מובילות התעשייה האלה. מעל 13,600 מטווחי אש חיה ו-5,100 מערכות וירטואליות של מגיט פרוסים ברחבי העולם, ומספקים אימוני שיקול דעת, מודעות למצב וצלפות לכוחות המזוינים, לארגוני אכיפת חוק וביטחון.

 

Meggitt Training Systems מעסיקה יותר מ-400 אנשים במטה שלה באטלנטה ובמתקנים באורלנדו, קנדה, בריטניה, הולנד, איחוד האמירויות הערביות, אוסטרליה וסינגפור. החברה מסוגלת לשלוח אנשי שירות לכל מקום בעולם לשם הדרכת מדריכים, התקנת מערכות ותחזוקה. www.meggitttrainingsystems.com

אודות Meggitt PLC

Meggitt PLC, שהמטה שלה נמצא בבריטניה, היא קבוצה בינלאומית הפועלת בצפון אמריקה, באירופה ובאסיה. מגיט, שידועה כמומחית בהנדסה בסביבה קיצונית, היא מובילה עולמית בתעשיית התעופה והחלל, הביטחון והאנרגיה. מגיט מעסיקה קרוב ל-11,000 אנשים ביותר מ-50 מתקני ייצור ומשרדים אזוריים ברחבי העולם.

 

אנשי קשר

Michelle Henderson
Meggitt Training Systems
Tel: +1 678 288 1090
michelle.henderson@meggitt.com
www.MeggittTrainingSystems.com

 

מקור:  Meggitt Training Systems

צפו בהודעה הזאת באינטרנט בכתובת:

http://www.businesswire.com/cgi-bin/mmg.cgi?eid=51926341&lang=en

 

 

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire