הופעת הבכורה של Andersen Tax & Legal בפולין

הופעת הבכורה של Andersen Tax & Legal בפולין

A2Z Tax & Legal תהפוך ל-Andersen Tax & Legal

סן פרנסיסקו, 29 בינואר 2019, (BUSINESS WIRE):

אנדרסן גלובל מחזקת את נוכחותה הגדלה במזרח אירופה עם החדשות ש-A2Z Tax & Legal תאמץ את השם Andersen Tax & Legal ותהיה חברה חברה מלאה של הארגון הבינ"ל. לאנדרסן גלובל יש נוכחות בקרוב ל-20 מדינות באירופה באמצעות החֶבְרות החבֵרות וחֶברות שיתופי הפעולה שלה.

A2Z Tax & Legal, שהמטה שלה בוורשה, כוללת יותר מעשרים עובדים וחמישה שותפים, וסיפקה שירותי מיסים, עריכת דין, תמחור העברות, ייעוץ כולל ייעוץ מע"מ, בדיקת נאותות, ייעוץ מכס, מיזוגים ורכישות, דיני עבודה, משפט מנהלי והערכת שווי. השותפים של A2Z Tax & Legal עבדו עם אנדרסן גלובל במשך שנים והחברה חתמה על הסכם לשיתוף פעולה באביב שעבר.

"כמה שותפים של A2Z Tax & Legal ואני התחלנו את הקריירה  שלנו ב-Arthur Andersen לפני יותר מעשרים שנה. לכן להגדלת פרקטיקת המס ועריכת דין בפולין במסגרת השם אנדרסן יש הרבה משמעות, ואנחנו חשים אחריות לבניית חברה הטובה מסוגה לא רק עבורנו אלא גם עבור הדורות הבאים", אמר מרצין מטיקה, מנהל שותף ב-A2Z Tax & Legal. "כבר יצרנו קשרי עבודה עם הרבה שותפים נוכחיים בתוך החֶבְרות החבֵרות וחֶברות שיתופי הפעולה של אנדרסן גלובל, כולל העמיתים שלנו בקטוביץ מ-KSP Legal & Tax advice, חברת מיסים ועריכת דין שמשתפת פעולה עם אנדרסן גלובל".

"לצוות שלנו יש קשרים עמוקים לשם אנדרסן ולערכים של אנדרסן", אמרה אלכסנדרה קלינובסקה, שותפה ב-A2Z Tax & Legal. "כשאתה מתחיל עם בסיס בסטנדרטים הכי גבוהים גם במומחיות וגם בשירות לקוחות, זה אף פעם לא עוזב את הליבה שלך. ההפיכה לחברה חברה מלאה של אנדרסן גלובל מבטאת את המסירות המתמדת שלנו לערכים האלה ומבטיחה שהלקוחות שלנו יקבלו שירות חלק ברחבי העולם".

"העמיתים שלנו ב-A2Z Tax & Legal הם קבוצה איתנה של אנשי מקצוע שמספקים שירות הטוב מסוגו ומוסיפים ליכולות הקיימות שלנו באזור האירופי", אמר היו"ר של אנדרסן גלובל והמנכ"ל של Andersen Tax LLC מרק וורסאץ.

Andersen Global היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC, יש עכשיו יותר מ-4,000 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-129 מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וחֶברות שיתופי הפעולה שלה.

אנשי קשר

Megan Tsuei
Andersen Tax
415-764-2700

מקור: Andersen Tax

צפו בהודעה הזאת במקור בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת:
http://www.businesswire.com/news/home/20190129005004/en

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire