שדות התעופה של דובאי שיתפו פעולה עם XDubai בפעלול יחיד במינו שמגלם את הרוח השאפתנית של דובאי

 

שדות התעופה של דובאי שיתפו פעולה עם XDubai בפעלול יחיד במינו שמגלם את הרוח השאפתנית של דובאי

הפעלול מציג לראווה את החזון של המותג המחודש של DXB: דחיפת גבולות ויצירת חוויות חדשות

דובאי, איחוד האמירויות, 19 בפברואר 2019 (GLOBE NEWSWIRE):

שדות התעופה של דובאי שיתפו פעולה עם מותג ספורט האקסטרים XDubai כדי להביא פעלול מדהים יחיד מסוגו של הספורטאי וצונח הצניחות החופשיות מהאמירות מוחמד באקר, כחלק מהמותג החדש DXB שמטרתו למצב את שדה התעופה הבינ"ל העמוס ביותר בעולם כיעד חשוב לתרבות, אירוח ובידור.

ההצגה לראווה של הפעלול, שצולמה בסרט קצר על ידי שדות התעופה של דובאי ו-XDubai, מייד אחרי החשיפה לאחרונה של המותג המחודש, לוכדת את סוופ הצניחה החופשית מתחת למבנה קבוע שמאמינים שהוא הארוך ביותר בעולם.

כפי שמראה הסרט, צנחן הצניחות החופשיות מוחמד באקר קופץ ממסוק עם מצנח שעליו מצויר המותג החדש DXB, ודואה דרך שמי דובאי לפני שהוא מבצע את אחד מהסוופים של צניחות חופשיות הארוכים ביותר בעולם -- 112 מטר -- מתחת לגשר דרך שייח זאיד. כשמרכז העיר דובאי משמש רקע מדהים, הסרט גם מציג פעלולים שונים שמבצעים שישה ספורטאים של XDubai ביניהם הפעלולן מהוליווד דמיאן וולטרס, גולש הוויקבורד ג‘.ב. אוניל, ספורטאיות הפרקור לין ג‘ונג וקיי וויליס, רוכב ה-BMX אולה סלשורד ונהגת מירוצי המכשולים ברברה קומפני. צלילת צוקים מדהימה מגשר דרך שייח זאיד לתוך תעלת דובאי בוצעה גם על ידי מורילו גלווז, ששכרה שדות XDubai במיוחד בשביל האירוע.

בהתייחסה לתצוגת הפעלולים, אניטה מהרה, סגנית נשיא - שיווק ותקשורת תאגידית, שדות התעופה של דובאי, אמרה: "המטרה שלנו עם הכיוון המחודש שלנו ב-DXB היא ליצור את הטובה היותר שבחוויות עבור לקוחותינו המוערכים - כזאת שמחברת תרבויות שונות ולוכדת את הרוח האמיתית של דובאי. השותפות שלנו עם XDubai והפעלול הזה עולים בקנה אחד עם הכיוון הזה, ומסמלים את רוח ההרפתקה והשאפתנות של דובאי, וגם את החזון שלנו לדחוף גבולות וליצור חוויות חדשות מלהיבות".

הפעלול הוצג באירוע רשמי בנוכחות השייח מוחמד בין ראשיד אל מקטום, סגן נשיא וראש ממשלת איחוד האמירויות, ושליט דובאי, השייח אחמד בין סעיד אל מקטום, יו"ר שדות התעופה של דובאי, פול גריפיתס, מנהל העסקים הראשי של שדות התעופה של דובאי וגם אחמ"ים והתקשורת העולמית.

מוחמד ג‘אוואד, המנהל הכללי של XDubai אמר: "מאז הקמתנו, XDubai לא רק נתנה השראה לאנשים ברחבי העולם לאתגר את המגבלות שלהם, אלא גם הפנתה את הזרקור אל בסיס הבית שלנו דובאי. גם שדות התעופה של דובאי וגם XDubai הם תוצר של השאיפות של האמירות - להראות לעולם מה בדיוק אפשרי באמצעות חדשנות, שיתוף פעולה ונחישות - והשותפות הזאת להציג לראווה פעם נוספת את המותג החדש DXB עשתה בדיוק את זה".

המותג DXB המחודש מגלם את הערכים הייחודיים של עיר מולדתו, דובאי, ומדגים אירוח שאין כמוהו, תרבות של דמיון מלא חיים, פתיחות לרעיונות חדשים ופסיפס מהפנט של חוויות מלהיבות ומלאות השראה.

לכן, הזהות החזותית החדשה של DXB היא בצורת שני חיצים שנפגשים ויוצרים X תלת מימדי ב-DXB - מייצגים את "הרווח שבין" נחיתה והמראה, וכל ההזדמנויות המרגשות שזמינות לנוסע המבחין.

צפו בסרט של הפעלול כאן

הערות לעורכים

מידע ליצירת קשר:
Hannah Burden Hamer
Manager - Corporate Communication | CO Communication & Reputation
T: +9714-5044394  
P.O. Box: 2525, Dubai, UAE
E:  Hannah.BurdenHamer@dubaiairports.ae
W: dubaiairports.ae

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE