אנדרסן גלובל מוסיפה חברת שיתוף פעולה ברומניה

אנדרסן גלובל מוסיפה חברת שיתוף פעולה ברומניה

סן פרנסיסקו, 19 במרץ 2019, (BUSINESS WIRE):

אנדרסן גלובל הודיעה היום על הסכם לשיתוף פעולה עם Țuca Zbârcea & Asociații, חברת עורכי דין עם משרדים בבוקרשט וקלוז‘-נפוקה וזרוע המיסים שלה, Țuca Zbârcea & Asociații Tax. זה ההסכם לשיתוף פעולה הראשון ברומניה, שממשיך את ההתרחבות של אנדרסן גלובל במזרח אירופה.

Țuca Zbârcea & Asociații היא חברת עורכי דין עצמאית שמספקת את מלוא השירותים עם יותר מ-110 עורכי דין, כולל 28 שותפים במשרד שלה בבוקרשט. היא מפעילה גם משרד משני בקלוז‘-נפוקה, ויש לה כיסוי כלל ארצי המבוסס על משרדי עורכי דין קורספודנטים בערים החשובות. החברה נוקטת בגישה רב תחומית בעיסוק בעריכת דין כולל חטיבות מתמחות ייעודיות - מיסים, חדלות פירעון וקניין רוחני. בנוסף, Țuca Zbârcea & Asociații הקימה דסקי חוץ - דסק סין, דסק ישראל, דסק מולדבי - כדי לתת מענה לצרכים הגדלים של משקיעים זרים שמבקשים להיכנס לשוק הרומני.

תחומי העיסוק של החברה כוללים: חברות ומסחרי, מיזוגים ורכישות, יישוב מחלוקות (כולל מנהלי לא משפטי), שירותים משפטיים רגולטוריים, דיני עבודה, בנקאות ופיננסים, שוקי הון וניירות ערך, תחרות וסיוע של המדינה, הגנה על נתונים, אנרגיה ומשאבי טבע, דיני סביבה והיתרים, נדלן, שירותי בריאות ודיני תרופות, תקשורת אלקטרונית ומחשוב, קניין רוחני, ביטוח ופנסיות פרטיות, מדיה ופרסום, ספנות ותחבורה וכדומה.

חטיבת המיסים שלה, Ţuca Zbârcea & Asociaţii Tax, כוללת יועצי מס עם הסמכה מלאה שיכולים לטפל בכל היבט של ייעוץ מס וציות שנוגע לתחומים שונים, כגון תכנון עסקאות ובדיקות נאותות, מיזמים משותפים, מימון, נדלן ומבנים מורכבים אחרים, ביקורות מס ויישוב מחלוקות.

"אנחנו מאוד גאים להפוך לחברת שיתוף פעולה של אנדרסן גלובל ברומניה. שיתוף הפעולה עם אנדרסן גלובל יקנה לנו גישה ללקוחות בינ"ל, פרויקטים חוצי גבולות וידע, ובכך יחזק את המעמד שלנו בשוק המשפט העסקי ברומניה", אמר גבריאל זברצ‘יאה, שותף מנהל באנדרסן גלובל.

"אני בטוח ששיתוף הפעולה הזה בתחומי המשפט והמיסים יביא יותר ערך ללקוחותינו בסביבה עסקים שנעשית יותר ויותר מורכבת", הוסיף אלכסנדרו כריסטאה, שותף מיסים ב-Ţuca Zbârcea & Asociaţii Tax.

"Țuca Zbârcea & Asociații גלובל היא אחת מחברות עורכי הדין האיכותית ביותר ברומניה, עם צוות יוצא מהכלל ושירות הטוב מסוגו. הם ברמה העליונה במשפט בכמעט כל הקטגוריות ואנחנו יכולים להבין מדוע החברה צמחה באופן כל כך משמעותי מאז שנוסדה ב-2005", אמר מרק וורסאץ, היו"ר של אנדרסן גלובל והמנכ"ל של Andersen Tax LLC. "אנחנו גאים להכניס אותם למשפחת אנדרסן גלובל".

Andersen Global היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC, יש עכשיו יותר מ-4,000 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-133 מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וחֶברות שיתופי הפעולה שלה.

אנשי קשר

Megan Tsuei
Andersen Tax
415-764-2700

 

מקור: Andersen Tax

צפו בהודעה הזאת במקור בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת:
http://www.businesswire.com/news/home/20190319005079/en

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire