1.1 מיליון אנשים נהנו ב-2018 מהפעילות ההומניטרית של קרן הלב הרחב שבסיסה באיחוד האמירויות

1.1 מיליון אנשים נהנו ב-2018 מהפעילות ההומניטרית של קרן הלב הרחב שבסיסה באיחוד האמירויות

שארג‘ה, איחוד האמירויות (BUSINESS WIRE) :

קרן הלב הרחב (TBHF), ארגון הומניטרי בינ"ל מוביל שבסיסו בשארג‘ה, איחוד האמירויות, העניקה עזרה הומניטרית בשווי של 15.8 מיליון דולר (58 מיליון דירהאם של איחוד האמירויות) ל-1,091,000 פליטים, עקורים פנימיים ומעוטי יכולת באופן חמור ב-12 מדינות שנמצאות בסכסוכים ברחבי העולם.

הארגון ההומניטרי ללא כוונת רווח שפועל בניהולה של שייחה ג‘אוואהר בינת מוחמד אל קסימי, התומכת המכובדת של נציבות האו"ם לפליטים והיו"ר של TBHF, משארג‘ה - האמירות השלישית בגודלה באיחוד האמירויות - גייס את הכספים כדי לתמוך ולהתחיל בעשרים פרויקטים בשיתוף פעולה עם נציבות האו"ם לפליטים ורופאים ללא גבולות (Médecins Sans Frontières) בתחומים החיוניים של ביטחון תזונתי, בריאות וחינוך.

פעילות הקרן ב-2018 הקיפה 12 מדינות: בנגלדש, מצרים, עיראק, ירדן, מלזיה, פקיסטן, פלסטין, סוריה, טנזניה, מאוריטניה, סומליה ודרום סודן, והתמקדה לא רק בפריסת סיוע חירום אלא גם בחנה שיקום ופיתוח מחדש של קהילות בטווח הארוך יותר באמצעות שיפור הגישה של אנשים לטיפול רפואי, חינוך וכשירות להעסקה טובים יותר.

מריאם אל המדי, מנהלת TBHF, הרחיבה על האסטרטגיה ההומניטרית ש-TBHF אימצה ב-2018 ותמשיך לבצע בעתיד, ואמרה: "הפעילות שלנו מבוססת על שני עקרונות מפתח. סיוע מיידי, ואחריו בניית הקהילה ושיקום באמצעות חינוך, הכשרה מקצועית ותעסוקה. זה עזר לקבוצות מקופחות לגשת לכלים שנחוצים להם כדי להבטיח את עתידם, ויחזק את הצעידה הגלובלית אל הגשמת אג‘נדה 2030 של האו"ם".

TBHF פרסה את הפרויקטים שלה באמצעות שש קרנות שפועלות במסגרת שלה. ב-2018 קרן המזרח התיכון וצפון אפריקה איפשרה את הפיתוח של הבניין המרכזי של מכון הסרטן הלאומי בקהיר, מצרים. קרן הפליטים והעקורים הפנימיים חיזקה את שירותי הבריאות של 24,000 פליטים סוריים ב"מרפאת הלב הרחב" במחנה זאטרי בירדן ואיפשרה את הבנייה של בית חולים עם 100 מיטות בקוקס באזאר לפליטים רוהינגים.

קרן הילדים הפלסטינים איפשרה את הקמתו של בית הספר התיכון הראשון ל-45,000 ילדים עם לקויי שמיעה בפלסטין. היא גם תמכה בסיוע רפואי דחוף של אונרר"א לילדים.

קרן זקט של TBHF הקימה מרכז קהילתי ל-3000 תלמידים עקורים פנימיים בחאלב כדי לתמוך בפעילות של נציבות האו"ם לפליטים לספק פעילויות הגנה לטווח ארוך. קרן החירום שלה הושיטה סיוע חירום לקהילות פגיעות בדרום סודן, בשיתוף פעולה עם תוכנית המזון העולמית של האו"ם. קרן האמירה תרמה ל-16% מהתרומה הכוללת של TBHF ב-2018 באמצעות כמה פרויקטים וקמפיינים כדי להעלות את המודעות לסרטן.

אנשי קשר

Mousa Nimer
+971 50 222 0561
m.nimer@nncpr.com

 

מקור: The Big Heart Foundation

גלריית מולטימדיה חכמה

(גרפיקה של TBHF)

צפו בהודעה הזאת ובמולטימדיה במקור בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת:


http://www.businesswire.com/news/home/20190324005019/en

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire