אנדרסן גלובל נכנסת לקטאר

אנדרסן גלובל נכנסת לקטאר

סן פרנסיסקו, 26 במרץ 2019, (BUSINESS WIRE):

אנדרסן גלובל הודיעה היום על הסכם לשיתוף פעולה בקטאר עם Al-Khalifa Law, חברת עורכי דין שבסיסה בדוחא. שיתוף הפעולה הוא הראשון של אנדרסן גלובל בקטאר וחלק מהצמיחה המתמשכת של הארגון במזרח התיכון.

Al-Khalifa Law הוקמה לפני עשרים שנה וביססה את עצמה כחברה מהמעלה הראשונה באזור. לצוות של Al-Khalifa Law יש ניסיון עמוק ומגוון במתן שירותים במגוון רחב של מגזרים עסקיים, כגון חוזים מסחריים, מיסים, העסקה, נדלן וקמעונאות, קניין רוחני, יישוב מחלוקות וליטיגציה ובוררות.

"שיתוף פעולה עם אנדרסן גלובל, שמביאה איתה תרבות של אחריות, שקיפות ומתן שירותים הטובים בענף, היה החלטה מובנת מאליה עבורנו", אמר חמזה עבדלהאדי, מנהל כללי של המשרד ב-Al-Khalifa Law. "נוכל להמשיך לספק שירותים איכותיים בשוק ולהביא איגוד ראשון במעלה ויעיל של מומחים מרחבי העולם ישירות ללקוחות שלנו".

"לחמזה והצוות שלו יש רקורד מרשים של ניסיון במתן שירותים מיוחדים לחברות בינ"ל בעשרים השנים האחרונות", אמר מרק וורסאץ, היו"ר של אנדרסן גלובל והמנכ"ל של Andersen Tax LLC. "קטאר הופכת למקום יותר ויותר חשוב במזרח התיכון והמשמעות שלה תמשיך לגדול אפילו יותר כשוק לשירותים משפטיים ושירותי מס. האזור ממשיך לגוון את הכלכלה ויש יותר ויותר השקעות חוצות גבולות, ושיתוף פעולה עם Al-Khalifa יאפשר לנו להמשיך לספק שירותים הטובים בענף במזרח התיכון".

Andersen Global היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC, יש עכשיו יותר מ-4,000 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-134 מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וחֶברות שיתופי הפעולה שלה.

אנשי קשר

Megan Tsuei
Andersen Tax
415-764-2700

צפו בהודעה הזאת במקור בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת:
http://www.businesswire.com/news/home/20190326005019/en

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire