טרידיון גייסה 9 מיליון דולר בהובלת קרן JVP

טרידיון גייסה 9 מיליון דולר בהובלת קרן JVP

 

הגיוס ישמש לתמיכה בביקוש הגובר לרשתות מבוססות ענן ושרותי WAN וצמיחת החברה בשווקים הארגוניים הגלובליים

 

סאן פרנסיסקו, פתח תקווה, 4 באפריל  2019, (BUSINESS WIRE):

 

טרידיון (Teridion) הישראלית, המספקת פתרון WAN מבוסס ענן הראשון והיחידי בתעשייה, המספק ביצועים, אמינות ויציבות לספקי תקשורת מובילים, הודיעה היום על השלמת סבב גיוס של 9 מליון דולר, בהובלת קרן JVP, ויתר המשקיעים הקודמים , קרן Magma Venture, וקרן סינגטל innov8. הגיוס הנוכחי מתווסף לגיוס B  של החברה, אשר מביא את סך הגיוסים בטרידיון לסכום כולל של 35 מיליון דולר.

 

טרידיון מספקת את "טרידיון לארגונים" (Teridion for Enterprise), פתרון WAN מבוסס ענן הראשון והיחיד בתעשייה המספק ביצועים, אמינות ויציבות השווים לרמות השירות המובטחות (SLA) שמספקות חברות שרותי ענן וספקיות תקשורת מובילות בעולם, ונותן יתרונות נוספים כמו התקנה מהירה ופשוטה, גמישות ברוחב הפס, וכיסוי כלל עולמי. הפתרון של טרידיון מבוסס על Teridion Curated Routing ,  גישה חדשנית לניתוב המסתמכת על למידה עמוקה (deep learning) המספקת ניתוב היררכי ומרכזי לרשתות הארגוניות ומשפר מהותית את הביצועים של רשת הWAN, אפליקציות ענן ושרותי ענן בשימוש הארגונים.

 

"רשתות ארגוניות מתפתחות ומשתנות דרמטית כל העת," אומר גדי פורת, שותף בקרן JVP. "עבור ארגונים, האינטרנט הוא הרשת הארגונית המקומית (LAN) החדשה וטרידיון היא החלוצה שמביאה את מהפיכת הענן החדשה המאפשרת לארגונים לגשת בביטחון לבניה חדשה של רשת ה WAN הארגונית שלהם ולהאיץ את העברת היישמים לענן. אלגוריתם הניתוב הייחודי של טרידיון מספק ביצועים מובילים, אמינות גבוה, פריסה בינלאומית ומחירים תחרותיים, הממחישים את הכוח והיכולות של שרותי ענן גם בתחום הרשתות. אנחנו רואים בהשקעה שלנו הזדמנות משמעותית, ושמחים ללוות את טרידיון בדרכה החדשנית בעולם הרשתות הארגוניות ושרתי ענן".

 

"במהלך שלוש השנים האחרונות, הוכחנו שהטכנולוגיה שלנו והמודל העסקי שלנו עובדים היטב, דרך המוצר שלנו לחברות SaaS. ההשקעה הנוכחית מאפשרת לנו להביא את השרות הייחודי שלנו גם לשוק הארגוני", אומר מנכ"ל החברה סער גילאי. "מאז השקת המוצר שלנו לארגונים, בנובמבר שנה שעברה, אנחנו מקבלים פניות רבות מלקוחות, ערוצי מכירה, ושותפים טכנולוגיים, ובהתאם אנחנו נכנסים בנוכחות מוגברת לשוק עם צוות מכירות גדול יותר ופעילות שיווק מקיפה. בנוסף, בימים אלה אנחנו מרחיבים את צוות הפיתוח שלנו בפתח תקוה".

 

כיום, ארגונים מעבירים יישומים עסקיים קריטיים מהארגון אל הענן, ומבססים את ביצועי רשתות ה WAN, לשיפור עלויות, ולהטמעת הדור הבא של שרותי sd-wan שלהם. הפתרון של טרידיון לארגונים, מאפשר להם להשיג תעבורה מואצת ואמינה ליישומי תוכנה כשירות ענן (SaaS), אמינות רשת גבוהה, ביצועים משופרים לחישובים שנעשים בענן, ותקשורת מהירה בין סניפי החברה, וכל זאת באמצעות חיבור אינטרנט סטנדרטי בעלות נמוכה.

 

אודות JVP

 

קרן JVP, היא קרן בינלאומית מובילה העומדת בחזית החדשנות הטכנולוגית הגלובלית. מאז היווסדה ב 1993, ע"י יו"ר הקרן ד"ר אראל מרגלית, גייסה סך כולל של מעל   1.4 מיליארד דולר, והשקיעה במעל 130 חברות. במהלך השנים הובילה JVP עשרות אקזיטים והנפקות בנסד"ק, מהמובילים שהצמיחה תעשיית ההון סיכון הישראלית דורגה ע"י חברת המחקר  Preqin  כאחת משש קרנות ההון סיכון המובילות בעולם על ביצועים עקביים.  JVP משקיעה בחברות בשלבים מוקדמים וכן בחברות בוגרות בתחומי Cyber-Security, AI, Big Data, Fintech, Storage, Mobile  ועוד. הקרן מפעילה מרכזי מצויינות מובילים בישראל; ברובע המדיה בירושלים ובמרכז הסייבר בבאר שבע וכן בניו יורק. מרכזי החדשנות של JVP מהווים מודל לחיקוי ואבן שואבת לבניית שיתופי פעולה אסטרטגיים מול סקטורים רבים וענקיות טכנולוגיה מרחבי העולם כולו.

 

אודות Magma ventures

 

מגמה ונצ‘רס פרטנרס היא קרן הון סיכון מובילה המתמקדת בהזדמנויות השקעה ישראליות, המנוהלת על פני חמש קרנות. הקרן היא אחת מקרנות ההון סיכון המוצלחות ביותר בעולם, עם תוצאות ביצועים יוצאי דופן.

 

מאז הקמתה ב-1999, השקיעה קרן מאגמה לאורך השנים במגוון רחב של חברות בתחומים של טכנולוגיית התקשורת והמידע ביניהם מסחר אלקטרוני, מובייל, מחשוב ענן, ניו מדיה, SaaS, User Generated Content, וסייבר סקיוריטי.

 

מייסדי הקרן הם יהל זילקה ומודי רוזן ושותפים בה שרגא כץ וצבי לימון. בין האקזיטים המשמעותיים של הקרן: Waze  שנרכשה על ידי Google, Onavo שנרכשה על ידי Facebook, DesignArt שנרכשה על ידי Qualcomm, Argus שנרכשה על ידי Continental, Cloudendure שנרכשה על ידי Amazon ו Corephotonics שנרכשה על ידי סאמסונג

 

אודות Singtel Innov8

 

קרן הון סיכון של סינגטל, קבוצת טכנולוגית תקשורת המובילה באסיה. הקרן סינגטל Innov8 מנהלת עצמאית את קבלת החלטות, אישורים וסבבי גיוס. היקף הקרן 250 מליון דולר, עם נוכחות בסינגפור, בעמק הסיליקון, בתל אביב ובשווקים אחרים.  Innov8 ממקדת את השקעותיה בטכנולוגיות ובפתרונות שמובילים לשינויים קוונטיים ביכולות הרשת, בהתקני הדור הבא, בשירותי תוכן דיגיטליים כדי לשפר את חווית הלקוח. היא פועלת בשיתוף פעולה הדוק עם קהילת היזמים, מפתחים, סוכנויות ממשלתיות, מו"פ וספקי הון כדי להביא טכנולוגיות ופתרונות מתקדמים לשווקים שונים בהם פועלת קבוצת סינגטל.

 

אודות טרידיון

 

התלות של חברות באינטרנט כאמצעי הרישות העיקרי הולכת וגדלה. האינטרנט מאפשר גישה ליישומים הנמצאים ברשת. אולם האינטרנט לא נועד לספק את השירותים האלה ברמת הביצועים שהמשתמשים מצפים. טרידיון מאפשרת אינטרנט מהיר ואמין יותר עם Teridion Curated Routing המשפר באופן דרמטי את ביצועי האינטרנט בין פי 2 לפי 20, בכל מקום בעולם. Teridion for Enterprise משלב את הביצועים, האמינות ורמות השירות של טכנולוגיות WAN ותיקות כגון MPLS עם הזריזות ויכולת ההתרחבות הגמישה של הענן.
טרידיון נהנית מתמיכתם של משקיעי הון סיכון מובילים, בהם ג‘רוזלם ונצ‘ר פרטנרס (JVP), מאגמה ונצ‘ר פרטנרס ו-Singtel Innov8. ספקים מובילים של תכנה כשירות ענן (SaaS), בהם Atlassian, Box, Egnyte, Merrill  ורבים אחרים נמנים על לקוחות החברה ומסתמכים על השירות של טרידיון. הנהלת טרידיון יושבת בסאן פרנסיסקו ומרכז הפיתוח והתפעול יושבים בסניף הישראלי בפתח תקווה.

 

למידע נוסף, בקרו ב-www.teridion.com  או כתבו ל-info@teridion.com.

טרידיון הוא סימן מסחרי רשום של טרידיון בארה"ב ובמדינות אחרות. כל הזכויות שמורות. שמות אחרים של חברות ומוצרים בהודעה זאת עשויים להיות סימנים מסחריים רשומים של בעליהם, בהתאמה.

 

Contacts:

Dan Spalding                                                         

dspalding@teridion.com                          

(408) 960-9297                                                          

 

Pnina Ben-Ami

pnina@jvpvc.com

+97226409076

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire