אנדרסן גלובל מרחיבה את הנוכחות שלה בברזיל

אנדרסן גלובל מרחיבה את הנוכחות שלה בברזיל; מוסיפה חברת שיתוף פעולה בברזיל

סן פרנסיסקו, 2 באפריל 2019, (BUSINESS WIRE):

אנדרסן גלובל הודיעה היום על הסכם לשיתוף פעולה עם Albieri e Associados, חברת עורכי דין ורואי חשבון שבסיסה בסאו פאולו, ברזיל. לאנדרסן גלובל יש עכשיו שישה מקומות בברזיל באמצעות החברות החברות וחברות שיתוף הפעולה שלה.

Albieri e Associados היא חברה לייעוץ עסקי מהמעלה הראשונה בסאו פאולו. צוות אנשי המקצוע שלה מביא עשרות שנים של ניסיון בייעוץ חשבונאי, דיני מיסים ופיננסים, ייעוץ תפעולי, טכנולוגיה ועזרה פארא-משפטית. הלקוחות של החברה באים ממגוון רחב של מגזרים, כולל קמעונאות, רכב, מזון ומשקאות וענף השירותים. לחברה יש 130 אנשי מקצוע בשני משרדים בסאו פאולו.

"אנחנו פועלים לאורך כל שרשרת החשבונאות, מס ופיננסים באופן חלק שמותאם אישית לכל אחד מהלקוחות שלנו", אמר לואיס אלהיירי, המייסד והשותף הראשי של Albieri e Associados. "את הגישה שלנו ששמה את הלקוח במרכז בכל דבר שאנחנו עושים השחזתי אצל ארתור אנדרסן לפני שנים רבות, ועכשיו אני מאוד שמח שהמעגל נסגר ואנחנו משתפים פעולה עם אנדרסן גלובל".

יחד עם חברת שיתוף הפעולה Lotti & Araujo, שיש לה משרדים בסאו פאולו וריו דה ז‘נרו, אנדרסן גלובל תעבוד לצד החברה החברה Andersen Tax, שיש לה משרדים בסאו פאולו וקמפינס.

"צפיתי בלואיס והצוות שלו עושים עסקים באמת מצוינים במשך זמן רב. הם פועלים עם אמות המידה המקצועיות והאישיות הגבוהות ביותר, אבל הם גם מביאים ייעוץ עסקי מאוד מתמחה לצוות שלנו באמריקה הלטינית", אמר לאונרדו מסקיטה, מנהל כללי אזורי של אמריקה הלטינית. "זה פתרון משולב לברזיל, עם פוטנציאל עצום להביא הזדמנויות לשירותים מורחבים אל השוק התאגידי".

"הגישה של Albieri e Associados והיצע השירותים הייחודי משלימים טוב מאוד את שירותי המס שלנו בברזיל ובאזור", אמר מרק וורסאץ, היו"ר של אנדרסן גלובל והמנכ"ל של Andersen Tax LLC. "הפלטפורמה שלנו ממשיכה להתרחב מאוד, וברזיל היא רכיב מפתח באסטרטגיה העסקית שלנו באמריקה הלטינית. אבל אנחנו לא מתכוונים להקריב איכות למען הצמיחה, ועם Albieri e Associados אנחנו זוכים להוסיף איכות מצוינת, חריפות עסקית ולהרחיב את המוצרים הטובים מסוגם שלנו באזור".

Andersen Global היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC, יש עכשיו יותר מ-4,000 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-136 מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וחֶברות שיתוף הפעולה שלה.

אנשי קשר

Megan Tsuei
Andersen Tax
415-764-2700

 

 

צפו בהודעה הזאת במקור בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת:
http://www.businesswire.com/news/home/20190402005003/en

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire