בומברדייה מטוסים מסחריים משפרת את התמיכה בלקוחות באפריקה והמזרח התיכון

בומברדייה מטוסים מסחריים משפרת את התמיכה בלקוחות באפריקה והמזרח התיכון על ידי שינוי המקום של צוות התמיכה האזורי שלה במטוסי סדרה Q

טורונטו, 23 באפריל 2019 (GLOBE NEWSWIRE):

בומברדייה מטוסים מסחריים הודיעה היום שתשנה את המקום של צוות התמיכה האזורי שלה במטוסי סדרה Q משדה התעופה הבינ"ל לנסריה ל-Airways Park, קרוב לשדה התעופה הבינ"ל או. אר. טמבו. המהלך הזה יביא את צוות התמיכה האזורי במטוסי סדרה Q לאותו מקום של הלקוחה הוותיקה של בומברדייה, South African Express Airways. תוכנית מטוסי סדרה CRJ תמשיך לספק תמיכה לאזור מהמקום הנוכחי שלה ביוהנסבורג, דרום אפריקה.

צוות התמיכה האזורי משרת ציים של בערך 170 מטוסי טורבו-פרופ Dash 8/ סדרה Q ובערך 70 מטוסים אזוריים סדרה CRJ באפריקה והמזרח התיכון. שינוי המקום של הצוות שתומך בצי מטוסי סדרה Q יאפשר זמני תגובה מהירים יותר של אנשי הצוות כשהם צריכים לנסוע כדי לתמוך בלקוחות ומפעילים ברחבי האזור.

בומברדייה מטוסים מסחריים רשמה הזמנות סופיות ליותר מ-1,300 מטוסי Dash 8/ סדרה Q ו-1,900 מטוסי סדרה CRJ, והצי ברחבי העולם נתמך על ידי צוותים באפריקה והמזרח התיכון, יחד עם צוותים שנמצאים בקנדה (המטה), אוסטרליה, גרמניה, הודו ויפן.

"אנחנו נהנים מקשרים של 25 שנים עם בומברדייה מההקמה של South African Express ועד היום. אנחנו שמחים לכן שבומברדייה ממקמת את צוות התמיכה האזורי שלה במטוסי סדרה Q כדי שיעבוד קרוב יותר עם הצוות שלנו ב-Airways Park, ועם הלקוחות האחרים שלה שפועלים משדה התעופה הבינ"ל או. אר. טמבו", אמר סיזה מזימלה, מנהל עסקים ראשי, South African Express Airways. "אנחנו בטוחים שהקירבה לצוות שלנו ולמרכז שלנו תחזק את הפעילות שלנו ונרוויח מהמומחיות של בומברדייה בפועלנו למטב עוד את היעילות של הצי שלנו ולשפר את החוויה של הנוסעים שלנו".

" שינוי המקום של צוות התמיכה האזורי שלנו במטוסי סדרה  Qבאפריקה והמזרח התיכון הוא עוד צעד בפעילות המתמשכת שלנו לשפר את הנגישות שלנו והתמיכה שלנו בלקוחות ומפעילים באזור", אמר טוד יאנג, סגן נשיא ומנהל כללי, מנהל תוכנית המטוסים סדרה Q, בומברדייה מטוסים מסחריים. "שדה התעופה הבינ"ל או. אר. טמבו משמש כשדה התעופה העיקרי לנוסעים מדרום אפריקה ואליה, כך שהוא מתאים לאסטרטגיה שלנו למקם את צוותי התמיכה אזוריים שלנו במקום שבו הם יכולים באופן הטוב ביותר להציע תמיכה בזמן לפני, במשך ואחרי הכניסה לשירות של המטוס".

"צוותי התמיכה האזוריים שלנו מספקים פתרון בעיות בתגובה מהירה, מומחיות הנדסית ותוכניות מותאמות אישית שיתאימו לתוכניות העסקיות של לקוחותינו", אמר שרל קומטואה, מנהל תוכנית מטוסי סדרה CRJ, בומברדייה מטוסים מסחריים. "אנשי צוותי התמיכה האזוריים משמשים גם כצינור לחיבור לקוחותינו לרשת הגלובלית הנרחבת של מרכזי שירות, מתקני שירותים מורשים, מחסני חלקים ומתקני הדרכה שלנו"

אודות בומברדייה

עם יותר מ-68,000 עובדים בארבעה מגזרים עסקיים, בומברדייה היא מובילה גלובלית בתעשיית התחבורה, שיוצרת מטוסים ורכבות חדשניים שמשנים את השוק. המוצרים והשירותים שלנו מעניקים חוויות נסיעה מהמעלה הראשונה שקובעות אמות מידה חדשות בנוחיות של הנוסעים, יעילות אנרגטית, אמינות ובטיחות.

לבומברדייה, שהמטה שלה במונטריאול, קנדה, יש אתרי ייצור והנדסה ב-28 מדינות במגזרי התחבורה, מטוסי מנהלים, מטוסים מסחריים ומבני תעופה ושירותים הנדסיים. המניות של בומברדייה נסחרות בבורסה לניירות ערך של טורונטו (BBD). בשנת הכספים שהסתיימה ב-31 בדצמבר 2018 בומברדייה רשמה הכנסות של 16.2 מיליארד דולר. חדשות ומידע זמינים בכתובת bombardier.com או תעקבו אחרינו בטוויטר @Bombardier

הערות לעורכים

למידע נוסף על מטוסי Dash 8/ סדרה Q וסדרה CRJ, בקרו בבקשה באתר news.commercialaircraft.bombardier.com

תעקבו בטוויטר אחרי @BBD_Aircraft כדי לקבל את החדשות והעדכונים האחרונים מבומברדייה מטוסים מסחריים.

כדי לקבל את ההודעות לעיתונות שלנו, בקרו בבקשה בחלק RSS Feed  של האתר של בומברדייה.

בומברדייה, סדרה CRJ, Dash 8 וסדרה Q הם שמות מסחר של בומברדייה בע"מ או חברות הבת שלה.

למידע נוסף


Nathalie Scott
Bombardier Commercial Aircraft
+1-416-375-3030
nathalie.scott@aero.bombardier.com
www.bombardier.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE