שארג'ה מעניקה 1.1 מיליון דולר ל-Amel International הלבנוני על הומניטריות יוצאת דופן מאז 1979

שארג‘ה מעניקה 1.1 מיליון דולר ל-Amel International הלבנוני על הומניטריות יוצאת דופן מאז 1979

 

הארגון ללא כוונת רווח העצמאי רשם יותר מ-100,000 מקבלי סיוע בשנה שעברה, כולל 50 אחוז נשים וילדים

 

שארג‘ה, איחוד האמירויות, 3 במאי 2019, (BUSINESS WIRE):

Amel Association International, ארגון לא ממשלתי לבנוני לא כיתתי עצמאי, קיבל 1.1 מיליון דולר מהאמירות של שארג‘ה, כהכרה על הפעילות יוצאת הדופן שלו בהגנה על זכויות האזרח והענקת השכלה, הגנה על ילדים והזדמנויות פרנסה לאנשים שנפגעו ממלחמת האזרחים בלבנון שפרצה ב-1975.

המענק הוענק לארגון הלבנוני במהלך פרס שארג‘ה הבינ"ל לתמיכה בפליטים (SIARA). הוא מיועד לחזק מאוד את הפעילות של הארגון הלא ממשלתי, שפועל ללא לאות מאז 1979 כדי להעניק סיוע חירום וגם סיוע בשיקום לנזקקים. בשנה שעברה מספר מקבלי הסיוע של הארגון עלה על 100,000, כולל 50,000 נשים וילדים.

SIARA נוסד ב-2017 על ידי קרן הלב הרחב (TBHF), ארגון הומניטרי גלובלי שבסיסו בשארג‘ה בשותפות עם נציבות האו"ם לפליטים, כדי להדגיש אנשים או גופים שמיישמים יוזמות חלוציות ומשפיעות שהייתה להן השפעה חיובית ומוחשית על פליטים באסיה ואזור המזרח התיכון וצפון אפריקה.

הפרס נוסד תחת חסותו של השייח ד"ר סולטן בין מוחמד אל קסימי, חבר המועצה העליונה של איחוד האמירויות ושליט שארג‘ה, ושייחה ג‘אוואהר בינת מוחמד אל קסימי, אשתו של השליט, היו"ר של קרן הלב הרחב ותומכת בולטת בילדים פליטים של נציבות האו"ם לפליטים, שממשיכים לתמוך בפעילויות פילנתרופיות של אנשים וארגונים ברחבי העולם.

בשנים האחרונות Amel הראה מנהיגות יוצאת דופן בהצעת עזרה הומניטרית לפליטים סוריים שמחפשים מקלט בלבנון, והרחיב את פעילותו לכמה מדינות כולל צרפת, שווייץ וארה"ב.

המייסד של Amel, ד"ר כאמל מוהנה, קיבל את המועמדות הרביעית שלו לפרס נובל לשלום השנה.

המטרה של SIARA היא להניע ארגונים ואנשים להתחיל להפעיל תוכניות ויוזמות פיתוח בקנה מידה גדול לטווח ארוך לשיפור החיים של פליטים ואנשים פגיעים, ספציפית במדינות באסיה ובאזור המזרח התיכון וצפון אפריקה שסובלים מאסונות, עימותים ועוני.

אנשי קשר

Fadia Daouk
National Network Communications
00971526172111
f.daouk@nncpr.com

צפו בהודעה הזאת במקור בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת:


http://www.businesswire.com/news/home/20190503000000/en

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire