Mary Kay חושפת מחקר פורץ דרך על ההשפעה של נוגדי חמצון וויטמין C על הבריאות והמראה של העור

Mary Kay חושפת מחקר פורץ דרך על ההשפעה של נוגדי חמצון וויטמין C על הבריאות והמראה של העור

 

Mary Kay מציגה ממצאים משני מחקרים ב-Reunión Anual de Dermatólogos Latinoamericanos ובמפגש השנתי ה-77 של החברה לדרמטולוגיה חוקרת

דאלאס, 8 במאי 2019, (BUSINESS WIRE):

Mary Kay Inc., חברת קוסמטיקה גלובלית ומובילה בחידושים בטיפוח העור, ממשיכה בתמיכה המתמשכת שלה בקהילת הקוסמטיקה והקהילה המדעית על ידי השתתפות בשני כנסים דרמטולוגיים גלובליים באביב הזה. Mary Kay השתתפה ב-Reunión Anual de Dermatólogos Latinoamericanos (RADLA) היוקרתי 4-7 במאי בבואנוס איירס, ארגנטינה, שם הציגה ממצאים שקשורים להשפעות של זיהום על בריאות העור. החברה גם תיתן חסות למפגש השנתי ה-77 של החברה לדרמטולוגיה חוקרת (SID) בשיקאגו, 8-11 במאי, שם תחשוף את המחקר האחרון שלה על האופן שבו חמש תמציות פירות שידוע שהן מכילות ויטמין C פועלות כדי לעזור למראה העור.

בכנס RADLA השנתי ה-37, מומחים מובילים בטיפוח בעור מרחבי העולם התכנסו כדי לחקור נושאים שונים, כולל ההשפעה של תוקפנים סביבתיים חיצוניים על בריאות העור. Mary Kay הציגה מחקר שהתמקד בבעיות עור שנובעות מחלקיקי פליטה של דיזל (DEP) בסביבה. חשיפה ממושכת ל-DEP מגדילה את הרדיקלים החופשיים בתאי עור, וזה יכול בסופו של דבר להשפיע על סימנים מוקדמים של הזדקנות העור, כמו נקודות כהות ועמימות. למרבה המזל, Mary Kay גם הציגה ממצאים על תצמיד נוגד חמצון שיכול לעכב את הסימנים המוקדמים של הזדקנות שקשורים להשפעות המזיקות של DEP. הטכנולוגיה פורצת הדרך הזאת, שנמצאת בקו מוצרי טיפוח העור Mary Kay® TimeWise® Miracle Set 3D, מספקת משטר חזק של רדיקלים חופשיים באמצעות גישה תלת מימדית בלעדית שהוגשה לגביה בקשה לפטנט להזדקנות העור.

"המדענים של Mary Kay הקדישו שנים לחקור את החידושים האחרונים ברכיבים כדי לפתח את קולקציית טיפוח העור הכי חדשה שלנו שמגינה מפני רדיקלים חופשיים ועוזרת לעכב את ההתחלה של הזדקנות מוקדמת של העור בגלל גורמים מעיקים בלתי נמנעים שקשורים לסביבה ולאורח החיים כגון פליטת מכוניות וזיהום אוויר", אמרה ד"ר לוסי גילדיי, מנהלת מדעית ראשית של Mary Kay Inc..

כשתשתתף ב-SID השבוע, סגנית המדען הראשי של Mary Kay טיפני קרל תציג נתונים חדשים שנאספו כשנותחו ההשפעות של סרום המכיל חמש תמציות של פירות בוטניים שידועות כעשירות בוויטמין C על מראה העור. כחלק מהמחקר הזה, החוקרים של Mary Kay טיפלו ברקמת עור מלאכותי עם הסרום הזה והשתמשו בגישה גנומית כדי להבין איך הסרום השפיע על העור. ההערכה הגנומית הזאת גילתה מעורבות של ארבעה סוגים עיקריים של גנים שחשובים לאיתנות של העור. יתר על כן, המחקר הראה שהטיפול בסרום הגביר את הייצור של קולגן ולמינין של חלבוני מטריצת העור שתומכים באיתנות העור. המחקר מאשר את האופן שבו הסרום פועל לסייע בשיפור המראה של הרפיון והמירקם של העור.

צוות המחקר ופיתוח של Mary Kay כולל מדענים מצטיינים עם דוקטורטים ותארים מתקדמים אחרים בתחומים רבים: ביולוגיה של העור, ביולוגיה של התא, כימיה, ביוכימיה ועוד. צוות המדענים הזה עוסק בביצוע מחקרים פורצי דרך מתמשכים ושיתוף ממצאים משפיעים שקשורים לבריאות העור עם כלל קהילות המדע והקוסמטיקה.

"צוות המחקר ופיתוח שלנו מחויב לפיתוח הטכנולוגיות במוצרים שלנו כדי שנוכל לעזור בשיפור בריאות העור ולספק לנשים ברחבי העולם את ביטחון העור שמגיע להן", אמרה ד"ר גילדיי. "ההשתתפות באירועים כמו RADLA ו-SID מאפשרת לנו ללמוד ולשתף מחקרים רלבנטיים כדי שנוכל להמשיך לספק תועלת משמעותית ומוצרים מדהימים לצרכניות".

בכל שנה Mary Kay עורכת מאות אלפי בדיקות מדעיות על מוצרים ורכיבים כדי להבטיח את אמות המידה הגבוהות ביותר של בטיחות, איכות וביצועים. Mary Kay מחזיקה ביותר מ-1,500 פטנטים על מוצרים, טכנולוגיות ועיצוב אריזות בתיק הגלובלי שלה. לאחרונה החברה הודיעה על פתיחת מפעל ייצור ומו"פ חדיש ביותר  של יותר מ-100 מיליון דולר בלואיוויל, טקסס.

אודות Mary Kay

מרי קיי אש, אחת מהמנפצות המקוריות של תקרת הזכוכית, הקימה את חברת הקוסמטיקה שלה לפני יותר מ-55 שנים עם שלוש מטרות: להציע הזדמנויות מתגמלות לנשים, לייצר מוצרים שאי אפשר לעמוד בפניהם ולהפוך את העולם למקום טוב יותר. החלום הזה פרח לחברה של מיליארדי דולרים עם מיליוני מוכרות עצמאיות בקרוב ל-40 מדינות.

Mary Kay מוקדשת לחקר המדע שמאחורי היופי ולייצור קוסמטיקה צבעונית לטיפוח לעור ותוספי תזונה בחזית הקידמה. באמצעות Mary Kay FoundationSM, החברה העניקה יותר מ-78 מיליון דולר למחקרי סרטן ולמקלטי אלימות במשפחה. החזון המקורי של מרי קיי אש ממשיך לזהור -- שפתון אחרי שפתון.

אנשי קשר

Mary Kay Inc. Corporate Communications
marykay.com/newsroom
972.687.5332 or media@mkcorp.com

מקור: Mary Kay Inc.

גלריית מולטימדיה חכמה

לוסי גילדיי, מנהלת מדעית ראשית של Mary Kay Inc, מציגה מצגת ב-RADLA. (צילום: Mary Kay Inc.)

צפו בהודעה הזאת ובמולטימדיה במקור בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת:
http://www.businesswire.com/news/home/20190508005528/en

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire