סימפליפיי סוגרת מימון סדרה C של 30 מיליון דולר

סימפליפיי סוגרת מימון סדרה C של 30 מיליון דולר

ההשקעה תממן את ההתרחבות הגלובלית והמוצרים החדשים של סימפליפיי, ותחזק את ההובלה שלה בשוק ה-SOAR הגדל במהירות

ניו יורק ותל אביב, 20 במאי 2019 (GLOBE NEWSWIRE):

סימפליפיי, הספקית העצמאית המובילה של תיאום, אוטומציה ותגובה של אבטחה (SOAR), הודיעה היום שהבטיחה מימון סדרה C של 30 מיליון דולר בהובלת Georgian Partners.

סימפליפיי תשתמש בכסף החדש הזה כדי להרחיב משמעותית את אסטרטגיית ההגעה לשוק הגלובלית שלה, וגם לחזק עוד את פלטפורמת תפעול האבטחה המובילה בשוק שלה. המשקיעים הקיימים של סימפליפיי - 83North, G20 Ventures ו-Jump Capital -- השתתפו אף הם בסבב. ההשקעה סדרה C מביאה את המימון הכולל של סימפליפיי עד היום ל-58 מיליון דולר, הוכחה לדומיננטיות הגוברת של החברה בתחום ה-SOAR.

"סימפליפיי מחזקת במהירות את מעמדה כספקית ה-SOAR העצמאית המובילה, עם מוצר מבודל וחזון ברור לאפשר לארגונים לנהל את פעילות האבטחה מקצה לקצה", אמר סטיב לייתל, שותף ב-Georgian Partners. "אנחנו נרגשים להוביל את סבב המימון סדרה C כדי לתמוך בסימפליפיי בהמשיכה את הצמיחה המהירה שלה".

סבב המימון הזה מגיע בסביבה של צמיחה מהירה בקטגוריית ה-SOAR ובעקבות התנופה המובילה בשוק של סימפליפיי, שכוללת:

כשהם ניצבים בפני גידול מתמיד בכמות של התראות האבטחה, כלי אבטחה נפרדים שלא תוכננו לפעול ביחד ומחסור עולמי באנשי אבטחת סייבר, צוותי אבטחה נמצאים כל הזמן תחת לחץ לעשות יותר עם פחות. סימפליפיי משמשת כמכפיל כוח פי 10 עבור צוותי אבטחה: הפלטפורמה של סימפליפיי היא שולחן עבודה אינטואיטיבי שמאפשר להם לנהל את פעילות האבטחה מקצה לקצה, להפוך משימות חוזרות לאוטומטיות ולשלב כלי אבטחה כדי להגיב לאיומי סייבר במהירות ובמדויק, ולהחכים יותר עם כל אינטראקציה של אנליסט.

"פלטפורמת פעילות האבטחה שלנו מקלה על כל נקודות הלחץ שניצבות בפני צוותי פעילות האבטחה", אמר עמוס שטרן, מנכ"ל ומייסד שותף של סימפליפיי. "ההשקעה הגדולה הזאת והמומחיות של Georgian יאפשרו לנו להרחיב את הנוכחות הגלובלית שלנו וליצור עוד חדשנות כדי להפוך את פעילות האבטחה ליותר חכמה, יעילה ועובדת במשותף. ובהמשיכנו במסענו, אנחנו מאוד אסירי תודה על כך שאנחנו עובדים יחד עם האנשים שלהם אנו חייבים את הצלחתנו ופותרים להם אתגרים: הלקוחות והשותפים שלנו".

אודות סימפליפיי

Siemplify, הספקית העצמאית המובילה של תיאום, אוטומציה ותגובה של אבטחה (SOAR), מגדירה את פעילות האבטחה עבור ארגונים ו- MSSPsבכל העולם. הפלטפורמה של סימפליפיי היא שולחן עבודה אינטואיטיבי שמאפשר לצוותי אבטחה לנהל את הפעילות שלהם מקצה לקצה, להגיב לאיומי סייבר במהירות ובמדויק, ולהחכים יותר עם כל אינטראקציה של אנליסט. סימפליפיי, שהוקמה ב-2015 על ידי מומחים מהמודיעין הישראלי עם ניסיון רב בניהול והדרכה של מרכזי פעילות אבטחה בכל העולם, גייסה מימון של 58 מיליון דולר עד היום. המטה שלה נמצא בניו יורק, עם משרדים בתל אביב. בקרו אותנו באתר siemplify.co או תעקבו אחרינו בטוויטר @Siemplify.

אודות Georgian Partners

Georgian Partners היא חברת הון צמיחה מונחית תזת השקעה שמשקיעה בחברות של תוכנה עסקית שמשתמשות בבינה מלאכותית שימושית, אמון ובינה מלאכותית מבוססת שיחה. Georgian Partners, שהוקמה על ידי יזמים ומנהלי טכנולוגיה מצליחים, משתמשת במומחיות הגלובלית שלה בתוכנה כדי להשפיע באופן ישיר על ההצלחה של חברות. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.georgianpartners.com, או תעקבו אחרינו בטוויטר @GeorgianPrtnrs.

מוצרים, שמות שירותים וסמלילי חברות שמוזכרים בזאת עשויים להיות סימני מסחר רשומים של בעליהם, בהתאמה. כל הזכויות שמורות.

אנשי קשר
Michael Becce
MRB Public Relations, Inc. (for Siemplify)
+1 732.758.1100 x104
mbecce@mrb-pr.com

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE