אנדרסן גלובל חותמת על הסכם ראשון בבחריין

 

אנדרסן גלובל חותמת על הסכם ראשון בבחריין

סן פרנסיסקו, 21 במאי 2019, (BUSINESS WIRE):

אנדרסן גלובל הודיעה היום על ההסכם לשיתוף פעולה הראשון שלה בבחריין עם חברת הייעוץ העצמאית Awael Al Bahrain Management Consultancy (Awael). אנדרסן גלובל מחויבת לבנות פרקטיקה חזקה ויעילה במזרח התיכון ושיתוף הפעולה עם Awael הוא הצעד הבא בתהליך הזה.

עבאס ראדי הקים את Awael ב-2014 כאלטרנטיבה לארבע חברות הייעוץ הגדולות. צוות אנשי המקצוע הגדל של Awael משרת מגוון רחב של לקוחות עסקיים כולל עסקים בניהול הבעלים. בגלל האיכות של הצוות המקצועי של Awael, עסקים גדולים מתחילים לפנות ל-Awael לקבלת שירותים. תחומי העיסוק של החברה כוללים חשבונאות, מיסים, תמיכה בליטיגציה, מימשל תאגידי, דירקטורים בלתי תלויים של חברות ציבוריות ובבעלות משפחתית, ניהול סיכונים בארגונים, ייעוץ לגבי סיכונים, עניינים פיננסיים של חברות, בדיקות היתכנות, תמיכה בעסקים משפחתיים, ייעוץ ניהולי והערכות של מימשל תאגידי.

"מתן שירותים ברמה הגבוהה ביותר של איכות ויושרה זאת עדיפות עליונה אצלנו שיש לה תרומה חשובה להצלחה שלנו", אמר עבאס, מנהל כללי של המשרד ב-Awael. "שיתוף הפעולה עם אנדרסן גלובל מחזק את היכולת שלנו לספק את הפתרונות הכי יעילים, חלקים ומוצלחים ללקוחותינו ולהציע להם תמיכה נוספת באמצעות גישה לארגון גלובלי של אנשי מקצוע מאוד מיומנים".

"הסביבה בבחריין משתנה, במיוחד אחרי ההנהגה של מע"מ מוקדם יותר השנה. היינו מאוד סלקטיביים לגבי מי נצרף בשוק הזה, ואנחנו מאמינים שמצאנו התאמה מצוינת עם Awael. בשתי החברות מאמינים שניתן ללקוחות שלנו את השירות הטוב מסוגו שהם מצפים, אבל נקיים אפילו יותר", אמר מרק וורסאץ, היו"ר של אנדרסן גלובל והמנכ"ל של Andersen Tax LLC.

Andersen Global היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC, יש עכשיו יותר מ-4,500 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-141 מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וחֶברות שיתוף הפעולה שלה.

אנשי קשר

Megan Tsuei
Andersen Tax
415-764-2700

צפו בהודעה הזאת במקור בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת:
http://www.businesswire.com/news/home/20190521005045/en

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire