דייוויד הול מ-Mary Kay נמנה עם עשרת המנכ"לים בעלי המוניטין הרב ביותר בעולם, לפי מכון המוניטין

 

דייוויד הול מ-Mary Kay נמנה עם עשרת המנכ"לים בעלי המוניטין הרב ביותר בעולם, לפי מכון המוניטין

המחקר CEO RepTrak® השני אי פעם, שבוצע על ידי מכון המוניטין, אומר שפעולה אחראית, התנהגות אתית ודאגה לסוגיות חברתיות הם הגורמים הכי חשובים במוניטין של מנכ"ל

דאלאס, 22 במאי 2019, (BUSINESS WIRE):

Mary Kay Inc., מותג קוסמטיקה גלובלי, הודיעה היום שהיו"ר והמנכ"ל דייוויד הול הוא בין עשרת המנהלים הכלליים בעלי המוניטין הרב ביותר בעולם לפי CEO RepTrak 2019 של מכון המוניטין. מכון המוניטין, הספק המוביל בעולם של מדידת מוניטין, מדד את המוניטין של יותר מ-140 מנכ"לים בעולם וסקר יותר מ-230,000 ציונים אינדיבידואליים בקרב הציבור המיודע. הסקר נערך בינואר ופברואר השנה.

ההודעה לעיתונות הזאת כוללת מולטימדיה. צפו בהודעה המלאה כאן: https://www.businesswire.com/news/home/20190522005604/en/

 

דייוויד הול, מנכ"ל Mary Kay Inc.. (תמונה: Mary Kay Inc.)

 

"המנהיגות והמומחיות התפעולית של דייוויד מאז שמונה למנכ"ל ב-2006 תרמו משמעותית להצלחה של Mary Kay", אמר ריצ‘רד ר. רוג‘רס, הבן של מרי קיי אש, מייסד שותף ויו"ר פעיל של מועצת המנהלים. "Mary Kay הוא מותג שנולד מתוך כוונה, והמחויבות האיתנה של דייוויד לערכי היסוד שלנו עושה אותו למנהל כללי ומנהיג של אנשים באמת יוצא דופן".

לדברי קייל רייט-פורד, מנכ"ל מכון המוניטין, פעולה אחראית, התנהגות אתית ודאגה לסוגיות חברתיות הם הגורמים הכי חשובים במוניטין של מנכ"ל. למעשה, לפי ממצאים של מכון המוניטין, סביר יותר שמנכ"לים יישפטו לפי אתיקה ולא שולי רווח. באופן זה, יש מיתאם ישיר בין התפיסה של מנכ"לים והחברות שהם מנהלים.

עשרת המנכ"לים הגלובליים המובילים שזכו להכרה במחקר CEO RepTrak לשנת 2019 של מכון המוניטין הם (בסדר אלפביתי):

לאחרונה, פורבס כלל את Mary Kay ברשימות שלו המעסיקים הטובים ביותר באמריקה מבחינת גיוון והמעסיקים בגודל בינוני הטובים ביותר באמריקה.

אודות Mary Kay

מרי קיי אש, אחת מהמנפצות המקוריות של תקרת הזכוכית, הקימה את חברת הקוסמטיקה שלה לפני יותר מ-55 שנים עם שלוש מטרות: להציע הזדמנויות מתגמלות לנשים, לייצר מוצרים שאי אפשר לעמוד בפניהם ולהפוך את העולם למקום טוב יותר. החלום הזה פרח לחברה של מיליארדי דולרים עם מיליוני מוכרות עצמאיות בקרוב ל-40 מדינות. Mary Kay מוקדשת לחקר המדע שמאחורי היופי ולייצור קוסמטיקה צבעונית לטיפוח לעור ותוספי תזונה בחזית הקידמה. באמצעות Mary Kay FoundationSM, החברה העניקה יותר מ-78 מיליון דולר למחקרי סרטן ולמקלטי אלימות במשפחה. החזון המקורי של מרי קיי אש ממשיך לזהור -- שפתון אחרי שפתון.

צפו בגרסת המקור בשפה האנגלית באתר businesswire.com:   https://www.businesswire.com/news/home/20190522005604/en/

אנשי קשר

Mary Kay Inc. Corporate Communications
marykay.com/newsroom
972.687.5332 or media@mkcorp.com

 

 

מולטימדיה

דייוויד הול, מנכ"ל Mary Kay Inc.. (תמונה: Mary Kay Inc.)

 

 

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire