אנדרסן גלובל מרחיבה את המקומות בבריטניה

אנדרסן גלובל מרחיבה את המקומות בבריטניה

 

חברת שיתוף הפעולה של אנדרסן גלובל Claritas Tax פותחת משרד חדש במנצ‘סטר

סן פרנסיסקו, 23 במאי 2019, (BUSINESS WIRE):

Claritas Tax Limited, חברת שיתוף פעולה של אנדרסן גלובל מברמינגהם, בריטניה, פתחה משרד חדש בדינסגייט, מרכז העיר מנצ‘סטר. זה אומר שלאנדרסן גלובל יש עכשיו נוכחות בשישה מקומות בבריטניה באמצעות החֶבְרות החבֵרות וחֶברות שיתוף הפעולה שלה.

"עכשיו יותר מאי פעם, חשוב שלעסקים תהיה גישה קלה לייעוץ איכותי בסביבה הפוליטית והעסקית הדינמית של בריטניה. ההוספה של עוד מקום באזור מוסיפה ליכולות הקיימות שלנו ותאפשר לנו להמשיך לספק שירות הטוב מסוגו", אמר מרק וורסאץ, היו"ר של אנדרסן גלובל והמנכ"ל של Andersen Tax LLC.

ל-Claritas Tax Limited שהוקמה ב-2012 יש רשימת לקוחות מעסקים יזמיים בבעלות פרטית, הון סיכון ובבעלות השקעות פרטיות, חברות שרשומות בבורסה ובעלי העניין שלהם. Claritas מספקת מגוון רחב של שירותי ייעוץ מס, כולל כל ההיבטים של מיזוגים ורכישות ומיסי עסקאות, מו"פ ותביעות קניין רוחני, בעלי מניות וארגון מחדש של חברות, פיצולים, תוכניות מניות והערכות שווי של מניות, וציות מס של חברות ויחידים. החברה הודיעה לאחרונה על שיתוף הפעולה שלה עם אנדרסן גלובל בדצמבר של השנה שעברה ומנהל אותה השותף המנהל של המשרד והמייסד איאן רייט.

המשרד במנצ‘סטר ימשיך את המיקוד של החברה בשירותי ייעוץ וציות ומצטרף אליו השותף מאט הודגסון. לפני שהצטרף ל-Claritas, מאט היה שותף זוטר ב-EY.

איאן אמר: "מאט הוא יועץ מס מיומן במידה שלא תאומן, שמספק מיקוד מסחרי ומומחיות טכנית מצוינים ללקוחות שלו. מנצ‘סטר ואזור צפון מערב הרחב הם כלכלה דינמית מאוד ואני נרגש מאוד שהמשרד השני שלנו יהיה שם".

Andersen Global היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC, יש עכשיו יותר מ-4,500 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-142 מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וחֶברות שיתוף הפעולה שלה.

אנשי קשר

Megan Tsuei
Andersen Tax
415-764-2700

מקור: Andersen Tax

צפו בהודעה הזאת במקור בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת:
http://www.businesswire.com/news/home/20190523005011/en

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire