אנדרסן גלובל מתרחבת במזרח התיכון

 

אנדרסן גלובל מתרחבת במזרח התיכון

Al Alawi and Co. מתקשרת בהסכם לשיתוף פעולה עם אנדרסן גלובל

סן פרנסיסקו, 28 במאי 2019, (BUSINESS WIRE):

Al Alawi and Co., חברת עורכי דין עם מלוא השירותים מובילה שנמצאת בעומאן, הגיעה להסכם לשיתוף פעולה עם אנדרסן גלובל. ההוספה של Al Alawi and Co. מביאה 37 שנים של ניסיון מקצועי לצוות של אנדרסן גלובל במזרח התיכון.

Al Alawi and Co. היא אחת מהחברות לעריכת דין העצמאיות הכי גדולות וותיקות בעומאן, עם משרדים במסקט וסללה. ד"ר עלי חמיס אל אוואלי הקים את החברה ב-1982, ומאז החברה מספקת שירותי מיסים ושירותים משפטיים לחברות רב לאומיות ולאומיות, עסקים פרטיים, גופים ממשלתיים ויחידים. השירותים האלה כוללים דיני בנקאות, פיננסים, שינוי מבני, שותפויות, מסחר בינ"ל, מניות, מסחר, קניין רוחני ונדלן.

"שיתוף הפעולה עם אנדרסן גלובל יאפשר לנו לא רק להרחיב עוד את השירותים שלנו לרוחב רחב יותר של לקוחות, אנחנו רואים אותו גם כהרחבת המשפחה שלנו", אמר ד"ר עלי חמיס אל אוואלי. "גם הבן והבת שלי הם חברים מאוד מנוסים בחברה שלנו, ואנחנו רואים את הערכים המשותפים שלנו - שירות הכי טוב מסוגו, יעיל וחלק - מהדהדים במשפחת אנדרסן".

מרק וורסאץ, היו"ר של אנדרסן גלובל והמנכ"ל של Andersen Tax LLC, אמר: "מאוד התרשמתי, כשנפגשנו לראשונה, שהחברה שלהם פועלת בפתיחות ושקיפות, יחד עם שירות הכי טוב מסוגו. אלה ערכים שמשותפים לנו. משום כך, הם ישתלבו טוב מאוד עם הצוות המורחב שלנו".

Andersen Global היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC, יש עכשיו יותר מ-4,500 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-144 מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וחֶברות שיתוף הפעולה שלה.

אנשי קשר

Megan Tsuei
Andersen Tax
415-764-2700

צפו בהודעה הזאת במקור בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת:
http://www.businesswire.com/news/home/20190528005006/en

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire