אקוויום נכנסת לשלב חדש של מימון עם Värde Partners ו-LDC

אקוויום נכנסת לשלב חדש של מימון עם Värde Partners ו-LDC

 

דגלאס, האי מאן,ACCESSWIRE  /

30 במאי 2019,

אקוויום, הספקית הגלובלית של שירותים מקצועיים, הודיעה על השותפות שלה עם חברת ההשקעות האלטרנטיביות הגלובלית המובילה Värde Partners. Värde השקיעה באקוויום כשותפת הון לטווח ארוך כדי לעזור לממן התרחבות עתידית בהתאם לאסטרטגיית הצמיחה של החברה. Värde מצטרפת לשותפת ההון מזה זמן רב של אקוויום LDC, שתומכת בצמיחה של אקוויום מאז שהשקיעה בעסק ב-2013.

 

שילה דין, מנכ"לית גלובלית, אקוויום

ל-Värde יש נכסים מנוהלים של 14 מיליארד דולר והיא משקיעה במערך רחב של אזורים ג"ג ואסטרטגיות, כולל יותר מעשרים שנות ניסיון בהשקעה במגזר השירותים הפיננסיים.

המנכ"לית הגלובלית של אקוויום שילה דין אומרת שההוספה של Värde תעזור לתמוך ביעד העתידי של החברה להתגוון ולהתרחב לשווקים חדשים: "אנחנו נרגשים להתחיל בקשר עם שותפת ההון העצמי החדשה שלנו, Värde. אקוויום גדלה מאוד מאז שהשיגה את שותפת ההון הראשונה שלה ב-2006, השלימה 24 רכישות ויש לה עכשיו נוכחות מבוססת באירופה, המזרח התיכון, אסיה והאמריקות. עם תוכניות להרחיב ולגוון עוד את תחומי השירותים שלנו, אנחנו צריכים תמיכה נוספת כדי להשיג את היעדים שלנו. אני אישית מודה מאוד על התרומה והתובנות האסטרטגיות שאנחנו מקבלים משותפי ההון שלנו, שותפי הבנקאות, היועצים התאגידיים דלויט והיועצים המשפטיים Gowling WLG, כי זה קריטי לחיזוק העסק כשהמטרה הסופית שלנו היא לספק את הרמה הגבוהה ביותר של שירותים מקצועיים ללקוחות חדשים וקיימים בכל העולם. ברצוני להודות במיוחד לשותפי הבנקאות שלנו RBS, Santander, Lloyds, M&G, Hermes ו-Investec על תמיכתם עד היום ואני שמחה לקבל את KKR ו-Alcentra לקבוצה. אני גם שמחה, כמובן, ש-LDC נשארת כשותפת הון - זה אישור חזק לאמונה שלהם בעסק שלנו ואמון בהצלחה העתידית של אקוויום".

 

אלנה לייסקובסקה, שותפה ומנהלת השירותים הפיננסיים באירופה ב-Värde

אלנה לייסקובסקה, שותפה ומנהלת השירותים הפיננסיים באירופה ב-Värde, הוסיפה: "אנחנו נרגשים להיות שותפים של אקוויום ולתמוך בצמיחה של העסק. עם היסטוריה עשירה ותוכניות שאפתניות להתרחב, אנחנו מאמינים שאקוויום ממוצבת להצלחה מתמשכת. העסקה הזאת תומכת במטרה שלנו ליצור ערך על ידי בניית קשרים ארוכי טווח בענף השירותים הפיננסיים. Värde יוצגה על ידי חברת עורכי הדין הבינ"ל Proskauer Rose LLP, ש-Värde שכרה בזרימות עבודה של מיזוגים ורכישות, מימון והבניה".

יאן סויאר, מנהל לונדון ב-LDC, אמר: "זה היה מאוד מתגמל לראות את ההצלחה והצמיחה של אקוויום מאז שהתחלנו את הקשר שלנו עם שילה והצוות ב-2013, ואנחנו מאוד מצפים להמשיך את הקשר שלנו וההצלחה הזאת לצד העמיתים שלנו ב-Värde".

למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר equiomgroup.com/about-equiom/the-equiom-way

הערה לעורך

אודות אקוויום

אקוויום היא ספקית גלובלית של שירותים מקצועיים, שעובדת עם לקוחות פרטיים, תאגידיים ומוסדיים כדי לצלוח את השינויים המפתיעים כדי להשיג את השאיפות שלהם. אקוויום מספקת רוחב ללא מקבילים של שירותים מקצה לקצה לפי הזמנה להגנה ותמיכה בעושר ללקוחות פרטיים, לקוחות תאגידיים וקרנות כדי לאפשר יצירה וביטחון של עושר. היא מספקת את השירותים האלה "בדרך של אקוויום" -- עם להט, אמינות והיענות.

למידע על המעמד הרגולטורי של החברות שלנו, בקרו בבקשה באתר equiomgroup.com/regulatory

אודות Värde Partners

Värde Partners היא חברת השקעות אלטרנטיביות גלובלית של 14 מיליארד דולר שמשתמשת בגישה מבוססת ערך להשקעה במערך רחב של אזורים ג"ג, מגזרים וסוגי נכסים, כולל אשראי תאגידי, שירותים פיננסיים, נדלן, משכנתאות, אנרגיה, נכסים ריאליים ותשתיות. החברה תומכת ומנהלת משפחה של קרנות השקעות פרטיות עם בסיס משקיעים גלובלי שכולל קרנות והקדשים, תוכניות פנסיה, חברות ביטוח, משקיעים מוסדיים אחרים ולקוחות פרטיים. כעת בעשור השלישי שלה, Värde מעסיקה יותר מ-300 איש בכל העולם עם מטות אזוריים במיניאפוליס, לונדון וסינגפור.

למידע נוסף על Värde Partners, בקרו בבקשה באתר www.varde.com

אודות LDC

LDC, זרוע ההשקעות הפרטיות של קבוצת הבנקאות לוידס, תומכת בצוותי הנהלה שאפתניים מחברות בינוניות בריטיות שמחפשים השקעה של עד 100 מיליון ליש"ט כדי לממן רכישות של ההנהלה או עסקאות הון של פיתוח.

החברה משקיעה במגוון רחב של מגזרים ויש לה תיק של 90 עסקים בבריטניה שיוצרים ביחד הכנסות של 5 מיליארד ליש"ט ומעסיקים יותר מ-32,000 איש.

למידע נוסף על LDC, בקרו בבקשה באתר www.ldc.co.uk

אנשי קשר למדיה:

Equiom: carolineashley@equiomgroup.com 
+ 44 1624 699117

Sophie Millward on behalf of LDC: sophie.millward@citypress.co.uk 
+44 (0)161 235 0350 / +44 (0)7890 616 295

Värde Partners: communications@varde.com

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית ACCESSWIRE