מג'יקג'ק מכריזה שעולם ה-VoIP/ Wi-Fi והאפליקציות עומד להשתנות

שבב ה- magicJack וה-G4 החדשים ישנו את המשחק

מג'יקג'ק ווקלטק בע"מ (Nasdaq:CALL), ("החברה"), מובילה בתקשורת ענן שהמציאה את הקול על גבי פרוטוקול אינטרנט (VOIP) ומכרה יותר משמונה מיליון מכשירי magicJacks®, הודיעה היום על תוצאות חיוביות בניסויים של אב טיפוס של ערכת השבבים של magicJack Wi-Fi החדש שהחברה תכננה לאחרונה. החברה מתכוונת לשלב את שבב ה-Wi-Fi החדש בתוך ה-magicJack עטור הפרסים במחצית השנייה של 2012.

 

דן בוריסלאו, מנכ"ל מגיקג'ק, אמר: "השבוע שמעתי כיצד שירות הטלפון VoIP הביתי/ עסקי שלנו יישמע בעתיד הקרוב. בנוסף לאיכות הקול הטובה ביותר ששמעתי מעולם בשימוש במכשיר VoIP, שלא יהיו ספקות – השימוש בשבב החדש שלנו הופך את Wi-Fi magicJack החדש שלנו או טלפון עסקי דיגיטלי לדרך הקלה ביותר לשימוש בכל מכשיר VoIP אי פעם. החברה תזכה ביתרונות המחיר של הבעלות על חברת שבבים משלה כשתבנה פלטפורמות Wi-Fi באמצעות המערכת האחת על שבב הקניינית שלנו. אי אפשר פשוט לבנות מכשיר בכל מחיר כפי שעסקים כושלים רבים ממשיכים לעשות. בנוסף לשבב החדש שלה, החברה ניסתה את magicJack APP(TM) שלה באייפד החדש באמצעות G4 וגם שם איכות הקול הייתה מדהימה. בבירור G4 היא הטכנולוגיה החשובה ביותר ב-2012 וכנראה גם ב-2013".

 

בוריסלאו העיר את ההערות האלה אחרי שקיבל שיחת טלפון מפתיעה מד"ר י. וו. סינג, נשיא TigerJet, חברת הבת של החברה המייצרת שבבים ומתכננת השבבים העיקרית של תעשיית ה-VoIP, באמצעות אב טיפוס של לוח magicJack שבו משתמשים בשבב החדש. "י. וו. הדהים אותי, משום שלא ציפיתי לשלמות כזאת משיחת ניסוי מוקדמת, וגם לא חשבתי שהוא מוכן בכלל לבצע שיחות. איכות הקול המשיכה להדהים אותנו לחלוטין כמה שבועות אחרי השיחה הראשונה. נראה שבשיחה באמצעות Wi-Fi magicJack, שאפשר לבצע אותה תוך שניות אחרי חיבור המכשיר לחשמל, אין בכלל רעש רקע והקול ברור לחלוטין". בוריסלאו המשיך: "חלק גדול מהסיכון הוסר מהמודל העסקי שלנו, והמודל שלנו ישונה על סמך העיתוי הסופי של השקת Wi-Fi magicJack והתחזית של החברה שתהיה הקבלה הגדולה ביותר בשוק של מוצר magicJack או VoIP מאז ומעולם. עלינו להיות מוכנים לביקוש עצום ועם תמהיל המוצרים הנכון".

 

השבב TJ980 כולל שבע פונקציות נוספות במערכת על שבב (SoC) בהשוואה לארבע עשרה פונקציות בערכת השבבים TJ880 המשמשת כעת ב-magicJack PLUS. יתר על כן, פונקציות מסוימות כגון עוצמת העיבוד, גודל הזיכרון ומהירות הזיכרון כפולות ב- TJ980 בהשוואה ל-TJ880. החברה מצפה שיעברו לפחות מאה ימים עד ש- TJ880יעבור לייצור ויהיה מוכן למכירה. ה-magicJack האלחוטי יהיה באותו גודל כמו magicJack PLUS הקיים.

 

פונקציות חדשות ב-980TJ

 

פונקציות שבב קיים

 • אפיק מקומי מהיר ייעודי עבור Wi-Fi RF
 • ממשק SLIC
 • מימשק עם תצוגת LCD
 • ביטול הדים
 • ממשק חלק לטלפוני DECT
 • זיהוי צליל DTMF, יצירת צליל חיוג
 • מהנדס דחיסת וידיאו
 • פונקצית עצירה אוטומטית של צליל חיוג
 • בקרת שבח אודיו אוטומטית
 • מהנדס עיבוד אותות אודיו,CODEC  אודיו
 • מצב שינה שחוסך בחשמל
 • ממשק USB לדיסק פלאש עבור חלונות ומאק
 • זיכרון DDR מובנה עם שני שעונים
 • בקר פלאש NAND

*  אמולטור לכונן פלאש CD ROM עם פונקצית הפעלה אוטומטית

 • ממשק קול USB לחלונות ומאק
 • יוצר שיחה מזוהה
 • זיהוי מצב השפופרת
 • פונקצית שכבות רשת מלאה
 • מעבד ליבה ARM ייעודי למחסנית ה-VoIP של magicJack
  • זיכרון SDRAM מובנה לקוד ולזיכרון

   

   

   

   

                          

  אחרי הניסוי המוצלח של אב הטיפוס של magicJack Wi-Fi החדש, החברה החליטה לפתח את השבב הבא שלה שישתמש בהרבה פחות חשמל עבור מכשירי אלחוטיים וניידים וישמש כנקודת גישה Wi-Fi 802.11n. הפיתוח והבנייה של השבב הזה יארכו כשנה והוא יאפשר גם וידיאו HD במסך גדול בפלטפורמות Wi-Fi שלנו. יתר על כן, magicJack Wi-Fi החדש יכול גם לשמש כנקודת גישה אלחוטית פשוט באמצעות חיבור המכשיר למודם כבלים/ DSL, ובממירי טלוויזיה בכבלים ולוויין אפשר להשתמש בו לקליטה אלחוטית של VOD בנוסף לשימוש בו גם לקול.

   

  אנדרו מקאיינס, נשיא החברה, הוסיף: לאור הפופולאריות של ה- iPad(R)וטבלטים אחרים, והריבוי של טלפונים חכמים עם יכולת Wi-Fi, אנו מאמינים שלרוב רובם של האנשים עם גישה מהירה לאינטרנט יהיה גם Wi-Fi זמין. יתר על כן, אנו יודעים שאנשים חולקים את אותו שירות מהיר במספר דירות באמצעות Wi-Fi. זה נראה תזמון כמעט מושלם ל-magicJack Wi-Fi.

   

  העובדה שהשבב יצא כמעט מושלם בהחלט תוסיף למשוואה. בזכות השבב הזה וגרסאות חדשות יותר ביחד עם האפליקציות שלנו מגיקג'ק תמשיך להיות המחדשת הרלבנטית ביותר בתחום ה-VoIP".

   

  במבט לעתיד, החברה מאמינה שהשבב הזה לא רק ישנה את תחום ה-VoIP לצרכנים פרטיים, אלא עשוי להיות הגורם שיגרום לעסקים לאמץ VoIP. השבב חזק מספיק כדי להתמודד עם מכשירים רב קוויים ומכשירים אלחוטיים מרובים. בהתייחסו להחלטה לפתח את השבב החדש, בוריסלאו אמר: "אנו מאמינים שזה שבב חשוב מאוד עבור חברות כמו אפל ואחרות. המוצרים של אפל נוגעים אולי בכמעט כל המשתמשים במחשבים/ טלפונים למיניהם, אבל נראה לנו שחזית נוספת יכולה להיות טלפונים דיגיטליים עסקיים. יש להם טבלטים, מחשבים ניידים, מחשבים שולחניים, מכשירי מוסיקה וה-iPhone(R) אבל אין להם טלפון דיגיטלי עסקי. יתר על כן, אנו מאמינים שהטלפונים העסקיים לא ייעלמו כל כך מהר. באמצעות השבב שלנו, יצרני הטלפונים יוכלו ליצור טלפון קל לשימוש שאפשר פשוט לחבר אותו לשקע חשמל וליהנות מעלויות הרבה יותר נמוכות, איכות גבוהה יותר, גודל קטן יותר ויתרונות בזמן ההגעה לשוק".

   

  מג'יקג'ק כבר מייצרת אפליקציית magicJack עבור מוצרי אפל ובקרוב תהיה זמינה גרסת אנדרואיד. כעת גם הטלפון העסקי יוכל להתחבר לאינטרנט עם אפשרות להציג מודעות ומידע רלוונטי אחר. אנו מאמינים גם שמוצרי טלפונים ואפליקציות magicJack בטבלטים יכולים להיות חשובים מאוד לחברות רבות אחרות, כולל לדוגמה אמזון עם המכשירים הניידים שלה. מיליוני המשתמשים בכל המוצרים האלה הם לקוחות פוטנציאליים מושלמים עבור חברות רבות ושונות. לחלופין, אפשר להגדיר בקלות magicJack Wi-Fi לפעול עם כבלים או אפילו DIRECTV או DISH, ולהציע למשתמשים את היכולת לקבל VOD ושירותי טלפון פשוט באמצעות שימוש ב-magicJack Wi-Fi חדש. חברות כמו סיסקו או NETGEAR(R) יכולות להפוך magicJack Wi-Fi לנקודת גישה על ידי חיבורו למודם כבלים או DSL. אנו יכולים בקלות להוסיף שבב DECT כדי לתמוך בטלפונים אלחוטיים באמצעות אותם magicJack Wi-Fi וחיבור. יצרני ציוד יכולים להקטין את העלויות שלהם ביותר מ-70% באמצעות השבבים והלוחות שלנו תוך שהם יכולים להתמודד עם טלפונים רב קוויים וטלפונים אלחוטיים מרובים. קמעונאים כמו בסט ביי, וולמארט ורדיושק יוכלו למכור את הטלפונים הדיגיטלים הכי זולים והכי איכותיים לעסקים עם שירות טלפון חינם בנוסף למכירת מכשירי ה-Wi-Fi שהוזכרו לעיל ומוצרי magicJack אחרים. אלה רק כמה אפשרויות של החידושים האלה.

   

  ההודעה לעיתונות הזאת כוללת מידע צופה פני עתיד שכרוכים בו סיכונים ואי ודאויות משמעותיים. כל מידע פרט למידע על עובדות היסטוריות הכלול בהודעה לעיתונות הזאת, כולל מידע לגבי ההכנסות החזויות שלנו, תזרימי מזומנים, אסטרטגיה, פעולות עתידיות, מצב כספי עתידי, הכנסות עתידיות, עלויות חזויות, סיכויים, תוכניות ויעדים של ההנהלה, הוא מידע צופה פני עתיד. גורמים רבים יכולים לגרום לכך שהתוצאות, הביצועים או ההישגים שלנו בפועל יהיו שונים מהותית מכל תוצאות, ביצועים או הישגים עתידיים שעשויים להיכלל במפורש או במשתמע במידע צופה פני עתיד זה. גורמים אלה עשויים להיות, בין היתר: שינויים בעסקים שלנו כתוצאה מתחרות מוגברת; קשיים תפעוליים או תרבותיים כלשהם הקשורים בשילוב של העסקים של ווקלטק ו-YMAX; תגובות שליליות או שינויים בקשרים עסקיים פוטנציאליים כתוצאה מההודעה על המיזוג או מהשלמתו; עלויות, תשלומים והוצאות בלתי צפויים כתוצאה מהמיזוג; היכולת של החברה המשולבת להשיג את הסינרגטיות הפוטנציאליות שהוערכו או הזמן הארוך יותר שזה ייקח, ועלויות גדולות יותר שיידרשו להשגת סינרגטיות אלה; היכולת שלנו לפתח, להציג ולשווק מוצרים, שירותים ויישומים חדשניים; שיעור תחלופת הלקוחות שלנו ושיעור הקבלה בקרב לקוחותינו; שינויים בתנאים הכלכליים, העסקיים, הפוליטיים והרגולטורים הכלליים; הזמינות והעלות הקשורות בהפעלת הרשת שלנו; חבות פוטנציאלית הנובעת מהתדיינות משפטית נוכחית או עתידית, או משינויים בחוקים, תקנות ומדיניות; מידת ההגנה המשפטית שתינתן למוצרים שלנו; שינוי בהרכב או ארגון מחדש שלנו או של החברות הבנות שלנו וההשלמה המוצלחת של פעילות רכישות, מכירות ומיזמים משותפים; והגורמים השונים האחרים הנדונים בסעיף "גורמי סיכון" של טופסי K-6 ו-20-F שהוגשו לרשות האמריקנית לניירות ערך. לגורמים אלה, בין היתר, יכולה להיות השפעה שלילית מהותית על העסקים שלנו, התוצאות של הפעילות והמצב הכספי. איננו נוטלים על עצמו כל התחייבות לעדכן כל מידע צופה פני עתיד, בין אם כתוצאה ממידע חדש, אירועים עתידיים או מסיבה אחרת, פרט לנדרש בחוק.

   

  magicJack(R) הוא סימן מסחר רשום של מג'יקג'ק ווקלטק בע"מ. כל השמות האחרים של מוצרים או חברות הם רכושם של בעליהם, בהתאמה.

   

  אודות מג'יקג'ק ווקלטק בע"מ

   

  היעד של מג'יקג'ק ווקלטק בע"מ (Nasdaq:CALL), הממציאה של VOIP כולל טלפון התוכנה, ו-magicJack, הוא להפוך לספקית הבינלאומית המובילה של קול גלובלי על גבי פלטפורמות רבות. החברה מכרה יותר משמונה מיליון יחידות של magicJack עטור הפרסים והנוח לשימוש מאז שהמכשיר הושק ב-2008, ולרשותה עומדים 30 פטנטים, חלקם מהזמן שהחברה המציאה את VOIP. החברה מאמינה שהיא ה-CLEC (חברת תקשורת מקומית תחרותית) בעלת טווח ההגעה הגדול ביותר בארצות הברית מבחינת אזורי החיוג הזמינים ואישור במספר מדינות, ולרשת יש היסטוריה של 99.99% זמן פעולה תקין.

   

  הלוגו של VocalTec Communications Ltd. נמצא בכתובת 
  http://www.globenewswire.com/newsroom/prs/?pkgid=8568
   
   
  ליצירת קשר:
  קשרי משקיעים
  אנדרו מקאיינס, נשיא
  561-771-2255
  ir@magicJack.com
   
   
  קשרי מדיה
  קארי הרננדז, INK Public Relations בשם מג'יקג'ק
  512-382-8982
  magicjack@ink-pr.com
   

  ** ההודעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינ"ל GLOBENEWS WIRE