מעניקים תקווה לגברים עם סרטן הערמונית ומשקל יתר

מוקדם יותר השנה, המומחה לניתוחים רובוטיים להסרת הערמונית ד"ר דיוויד סמאדי דיבר על הקשר בין סרטן הערמונית והשמנת יתר, וכיצד הגישה הניתוחית שלו עוזרת לגברים עם משקל יתר להתגבר על גורמי סיכון רבים. מחקר חדש מהאוניברסיטה של אילינוי מספר לנו קצת יותר על האופן שבו משקל משפיע על הסיכון של גבר לפתח סרטן הערמונית על ידי חקירת סוג סרטן הערמונית שבו הוא עשוי להיתקל. נתונים חדשים מצביעים על כך שככל שמדד מסת הגוף (BMI) של הגבר גבוה יותר, גבוה יותר הסיכון להישנות סרטן הערמונית אחרי טיפול.

בביצוע ההערכה של 119 גברים המיועדים לניתוח רדיקלי להסרת הערמונית, החוקרים הביאו בחשבון BMI, רמת PSA, השלב הקליני של הגידול והמצב הבריאותי הכולל. בהתאם לרמת משקל היתר של הגוף, היה סיכוי גבוה בעד שמונה אחוזים שלגברים יהיה סוג סרטן הערמונית שבדרך כלל גורם לסיכון הישנות בינוני עד גבוה.

"אנחנו כבר לא מדברים רק על השמנת יתר", הדגיש ד"ר סמאדי, "אנחנו מדברים על כמעט שלושה רבעים מהגברים בארה"ב שהם בעלי משקל יתר ובסיכון מוגבר לפתח סרטן ערמונית מסוכן". ד"ר סמאדי ממשיך ומסביר את החשיבות של גישה כפולה להתגברות על סרטן הערמונית. "כרופאים, עלינו לעזור לגברים לשפר את אורח החיים שלהם, לשמור על משקל בריא יותר ולהפחית את הסיכון שלהם לסרטן הערמונית", הוא אומר. "כמומחים לסרטן הערמונית, עלינו להתמיד במשטר בדיקות ה-PSA שלנו ולתת את רמת הטיפול הגבוהה ביותר באופן מוחלט לאותם גברים שאובחנו".

בניתוחים הרובוטיים להסרת הערמונית בשיטת SMART (טכניקה רובוטית מתקדמת שהותאמה ע"י ד"ר סמאדי) של ד"ר סמאדי, המשלבים באחד ניתוחים רובוטיים, מסורתיים ולפרוסקופיים, הערמונית והרקמות הסרטניות מוצאות באופן מלא. הוא ביצע קרוב ל-4,000 ניתוחי הסרת ערמונית מוצלחים במגוון רחב של גברים עם רמות משתנות של סרטן הערמונית וגורמי סיכון מוגברים.

"ניתוחי ה-SMART שלי הם טיפול יעיל מאוד בסרטן הערמונית לגברים עם השמנת יתר. אני מסוגל להנחות את המכשירים הרובוטיים הזעיר פולשניים בדיוק רב ולהימנע מהסכנות הרבות שניתוחי פתיחת בטן מציגים בפני גברים עם משקל יתר". המטופלים של ד"ר סמאדי מקבלים טיפול ברמה הגבוהה ביותר במהלך כל אחד משלושת שלבי הטיפול שלו.

ראשית, הבריאות של המטופל ממוטבת באמצעות ייעוץ על ניהול תזונה ומשקל, הכנת בריאות כללית וייעוץ ניתוחי מקיף. שנית, ד"ר סמאדי שומר על הובלה מוחלטת במהלך הניתוח באמצעות שליטה פעילה בטכניקת SMART שלו מההתחלה עד הסוף. לבסוף, המטופלים מודרכים בשגרת מעקב יסודית כדי להבטיח תוצאות חיוביות בנוגע לריפוי סרטן הערמונית, אונות מינית ושליטה על השתן.

במלחמה נגד סרטן הערמונית, ד"ר סמאדי מדגיש כל הזמן את ההצלחה שאפשר להשיג באמצעות מניעה וטיפול גם יחד. "עלינו להדגיש את החשיבות של אורח חיים בריא יותר, משקל מתאים ובדיקות PSA שנתיות" הוא אומר, שלושה גורמים שלדעתו נותנים לגברים שליטה רבה על בריאותם העתידית.

"אבל המציאות היא שאצל גברים רבים הבריאות שלהם אינה בעדיפות עד שהיא בסיכון. עבור הגברים האלה, שאובחן אצלם סרטן הערמונית, המשמעות של הבחירה הנכונה בטיפול יכולה להיות הכל. בלי קשר למשקל, אני יכול להציע לגברים תוצאות ניתוחיות מועילות מאוד ואיכות חיים ארוכת טווח באמצעות ניתוחים רובוטיים להסרת הערמונית", מסכם ד"ר סמאדי.

 

ליצירת קשר

ד"ר דיוויד סמאדי

1-212-241-8779

  טלפון בארץ057-945-9279

 

קישורים קשורים:

 

http://www.roboticoncology-il.com/

http://www.il.smart-surgery.com/

http://www.roboticoncology.com

http://www.smart-surgery.com

 

מקור: http://www.roboticoncology-il.com/