המותג Sotheby's International Realty מגיע לישראל

פריספאני, ניו ג'רזי, ותל אביב, ישראל –(Marketwire –  נוי תקשורת) 24 באפריל 2012 –

 Sotheby's International Realty Affiliates LLC הודיעה היום על פתיחתIsrael Sotheby's International Realty שתשרת את תל אביב.

 

בעלי החברה, תומר ואיזידורה פרידמן ואורנה גוטסלק, ישרתו תחילה את השוק של תל אביב מהמשרד הקיים שלהם בגבעתיים. בכוונתם לפתוח אתר שני בתל אביב מאוחר יותר השנה שישמש משרד ראשי שלהם. לצוות יש הסכם זכיינות ראשית בלעדית לעשרים וחמש שנים עם המותג Sotheby's International Realty® לגבי ישראל ובכוונתו גם לפתוח משרדים נוספים בשוקי מפתח ברחבי המדינה בשנים הקרובות.

 

"ישראל היא חלק מתוכנית הצמיחה שלנו משום שהיא מהווה יעד חשוב מאוד במזרח התיכון", אמר מייקל ר. גוד, מנהל עסקים ראשי, Sotheby's International Realty Affiliates LLC. "תל אביב היא כור היתוך של תרבויות שממשיכה להתרחב באופן דרמטי. היא הבירה הפיננסית של ישראל ומרכז חשוב של אמנויות הבמה ועסקים עם הכלכלה השנייה בגודלה במזרח התיכון. אני בטוח שההובלה החזקה של החברה תביא שירות איכותי ללקוחות של Sotheby's International Realty בכל העולם".

 

תומר פרידמן מאמין שהחברה החדשה ממלאת את הצורך של ישראל בנוכחות נדל"ן גלובלית חזקה. "מזה זמן רב ישראל היא אחד משוקי הנדל"ן עם הביצועים הטובים ביותר בעולם", אמר. "עם הקירבה שלה לאירופה, היא הפכה ליעד פופולארי מאוד לבעלות על בית שני. המדינה מציעה הרבה פרויקטים של  מגורים מאוד אקסקלוסיביים בעלי שם עולמי שתכננו אדריכלים אגדיים ביניהם ריצ'ארד מאייר, ומותגים כמו Residences at the Ritz-Carlton, שפותח את הנכס הראשון שלו בישראל. יש ביקוש עצום בישראל לפרויקטים של מותרות ויוקרה, ואנו ערוכים לתת מענה לביקוש. אין תקדים כאן לחברה לתיווך נדל"ן מותרות עם רשת בינלאומית חזקה של מאות משרדים ואלפי אנשי מכירות ברחבי העולם. כשמביאים בחשבון גם את הקשר שלנו עם בית המכירות הפומביות המפורסם Sotheby's, Israel Sotheby's International Realty תהיה לבטח כוח שופע בזירת הנדל"ן בישראל".

 

ברשת של Sotheby's International Realty יש כיום קרוב ל-12,000 אנשי מכירות שנמצאים בכ-600 משרדים ב-45 מדינות וטריטוריות ברחבי העולם. הנכסים של Israel Sotheby's International Realty ישווקו באתר הגלובלי sothebysrealty.com. בנוסף לאפשרויות ההפניה והחשיפה הרחבה שיוצר המקור הזה, הסוכנים והלקוחות של החברה ייהנו מקשר עם בית המכירות הפומביות Sotheby's ומתוכניות השיווק של Sotheby's International Realty ברחבי העולם.

אודות Sotheby's International Realty Affiliates LLC

הרשת של Sotheby's International Realty, שהוקמה ב-1976 כדי לספק תיווך עצמאי עם תוכנית חזקה של שיווק והפניות לנכסי יוקרה, נועדה לקשר בין חברות הנדל"ן העצמאיות הטובות ביותר ובין הלקוחות היוקרתיים ביותר בעולם. בפברואר 2004 Realogy Corporation, ספקית בינלאומית של שירותי נדל"ן ורילוקיישן, התקשרה בשיתוף פעולה אסטרטגי ארוך טווח עם Sotheby's, מפעילת בית המכירות הפומביות. ההסכם איפשר רישוי של השם Sotheby's International Realty ופיתוח מערכת זכיינות מלאה על ידי חברת הבת של Realogy, Sotheby's International Realty Affiliates LLC. חברות במערכת מוענקת רק לחברות תיווך ומתווכים שעומדים בקריטריונים מחמירים. Sotheby's International Realty Affiliates LLC תומכת בחבריה באמצעות משאבים רבים של תפעול, שיווק, גיוס, לימוד ופיתוח עסקי. הזכיינים החברים גם נהנים מקשר עם מבית המכירות הפומביות המכובד Sotheby's שנוסד ב-1744. למידע נוסף, בקרו באתר www.sothebysrealty.com.

 

.

ליצירת קשר

 

דייוויד ראסל

מנהל, שיווק ויחסי ציבור בינלאומיים

Sotheby's International Realty Affiliates LLC

Thorpe Hall, Fylingthorpe, YO22 4TT

United Kingdom

+ (44) 208 123 1985

David.Russell@sothebysrealty.com

 

 

 

תומר פרידמן

סגן נשיא

Israel Sotheby's International Realty

רחוב רמב"ם 45

גבעתיים

+972 3731 3381

Tomer.Fridman@Sothebsyrealty.com

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית MARKET WIRE