רשת xx מודיעה על התמיכה של המממנים הראשונים במכירה של המטבע xx

 

רשת xx מודיעה על התמיכה של המממנים הראשונים במכירה של המטבע xx

 

 

גראנד קיימן, איי קיימן, 20 בינואר 2020, (BUSINESS WIRE) :

 

רשת xx הודיעה על התמיכה של חלוצי קריפטו, כולל כריס לרסן, במכירה הראשונית בקיימן של המטבע xx החל ב-23 בינואר 2020.

 

המטבע xx הוא מטבע דיגיטלי מאובטח מפני מחשבים קוונטיים שמיועד לתמוך ולתמרץ את הסביבה המבוזרת של רשת xx, הבלוקצ‘יין המהפכני שמגן על הפרטיות ומנוהל על ידי דייוויד צ‘ום, המייסד של הפרויקטים Elixxir ו-Praxxis שמהווים את הבסיס לרשת xx.

 

כריס לרסן, יזם סדרתי, מייסד שותף של Ripple Network ותומך ותיק בפרטיות של הצרכנים, אמר: "דייוויד צ‘ום מגן על הפרטיות בעולם הדיגיטלי כבר קרוב לארבעים שנה. אני שמח להיות מראשוני המממנים ומצפה לראות את הבלוקצ‘יין הזה שפונה לצרכנים פותח את הדלת לשימוש מאובטח על ידי מיליוני אנשים בחיי היומיום שלהם".

 

הבעלות והשליטה על רשת xx תבוזר באופן רחב לאנשים בכל רחבי העולם בלי מימון של הון פרטי. לרסן ושני חלוצי קריפטו אחרים יהיו הבעלים של בערך 2.5% מהמטבעות. תמיכה נוספת ממפעילי צמתים של אלפא וספקי שירותים אחרים תסתכם בסביבות 0.1% מהמטבעות. כגמול על המימון והסיוע המוקדמים שלהם, המטבעות האלה נמכרו למממנים הראשונים בהנחה של 20% ממחיר המכירה לציבור שהוא $0.35.

 

"אנחנו שמחים לראות תמיכה מכל רחבי העולם במכירה לציבור של המטבע xx, כולל משקיעים בכל הרמות", אמר דייוויד צ‘ום. "לכבוד מיוחד הוא לי שחלוצים מנוסים תמכו בפרויקט".

 

ההפצה הראשונית של המטבע תהיה באמצעות חוזה חכם ERC-1404 לאנשים שאינם אמריקנים. באמצעות MainNet של רשת xx, מתוכננת המרה של החוזים החכמים למטבעות xx רשמיים ברשת xx, אולי באמצעות חוזה ביניים חכם.

 

כל הפרטים של המכירה לציבור ברשת xx יימסרו באמצעות האתר xx-coin.io ויהיו מקור המידע היחיד. אין להסתמך על מקורות מידע אחרים. כל הצעה של מטבעות או שווה ערך אינה פתוחה לאנשים אמריקנים.

 

אודות דייוויד צ‘ום:

 

דייוויד צ‘ום ידוע מאוד כממציא של המטבע הדיגיטלי הראשון, e-Cash, בתחילת שנות השמונים, שלאחר מכן יישם בשנות התשעים בחברה שלו DigiCash. לאחרונה הוא קיבל את הקרדיט על הצעת הבלוקצ‘יין המבוזר הראשון בתזת הדוקטורט שלו בברקלי ב-1982.

 

אודות xx network:

 

המטבע xx הוא מטבע דיגיטלי שיתמוך בהעברת מסרים, תשלומים ויישומים מבוזרים ברשת xx. רשת xx תוכננה בתגובה לחשש הגובר של הציבור לגבי פרטיות המשתמשים וגם האיום המתפתח של מחשבים קוונטיים. שכבת ה-Elixxir cMix מספקת פרטיות ואבטחה פורצות דרך על ידי גריסת המטא נתונים של המשתמש.

 

Praxxis מספק מבנה של מטבע עם ערך נקוב שמפרק תשלומים למטבעות פרטניים כדי לספק פרטיות ופרוטוקול מבוסס קונצנזוס ייחודי שמשתמש בקריפטוגרפיה מבוססת גיבוב, שמאובטחת מפני התקפות של יריבים עכשוויים שהם מדינות ומחשבים קוונטיים עתידיים.

 

מטבעות xx לא מוצעים לאף אדם אמריקני כפי שמשתמשים במונח הזה בחוק ניירות הערך של 1933.

 

אנשי קשר

Wachsman
Layla Tabatabaie
elixxir@wachsman.com

 

מקור: xx network

 

 

תמונה

תמונה של רשת xx (תמונה: Business Wire)

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire