מאירה פרימס מונתה למנהלת השיווק הראשית של סיקסגיל

מאירה פרימס מונתה למנהלת השיווק הראשית של סיקסגיל עם ההתרחבות הגלובלית של החברה

 

המינוי מגיע כשחברת ההזנק ממשיכה לצמוח ומודיעה על משרדים חדשים, גדולים יותר

 

 

תל אביב, 27 בינואר 2020, (BUSINESS WIRE):

 

Sixgill, חברת איומי מודיעין סייבר מובילה, מינתה את מאירה פרימס, אסטרטגית ומשווקת ותיקה, כמנהלת השיווק הראשית (CMO). המינוי מגיע עם ההודעה של סיקסגיל שהיא עוברת למשרדים גדולים יותר כדי לתמוך בצמיחה כשהחברה ממשיכה להרוויח מיותר מודעות בשוק לפלטפורמת איומי מודיעין סייבר של החברה וביקוש מוגבר לפלטפורמה.

 

בתפקידה פרימס תהיה אחראית על אסטרטגיית השיווק הכוללת, ניהול המותג, יחסי ציבור ויצירת לידים - הנחיית האסטרטגיה הכוללת של המכירות וההגעה לשוק. פרימס, שמילאה קודם תפקידי ניהול בשיווק ב-Guidewire Software, ZoomInfo ו-Cloudyn, מביאה ניסיון עשיר בניהול אסטרטגיות שיווק בהזנקים טכנולוגיים.

 

"מאירה היא תוספת חשובה לשורות הניהול הבכיר המתרחבות שלנו, עם היסטוריה איתנה של השגת תוצאות בחברות עתירות צמיחה", אמר שרון וגנר, מנכ"ל סיקסגיל. "היא מביאה ניסיון עשיר כאסטרטגית ומנהלת שיווק גלובלית שמתמחה במיתוג, באמצעות ניהול וקמפיינים של הגעה לשוק".

 

כדי לאפשר מקום לצמיחה שלה לאחרונה ולתכנן להתרחבות נוספת בעתיד הקרוב, סיקסגיל עוברת למשרדים גדולים יותר בתל אביב. המקום החדש, שנמצא במגדל עזריאלי, מקרב את החברה למרכז הפעילות של הטכנולוגיה בישראל ומספק מספיק מקום כדי לאפשר את התוכנית של החברה להכפיל את מספר העובדים שלה עד סוף השנה.

 

"עם העלייה העצומה בפשיעת סייבר, ארגונים צריכים בינה פעילה אוטומטית על הפעילות של רשתות פשע ברשת העמוקה והאפלה", המשיך וגנר. "ציוני הדרך האלה מראים שיש ביקוש שלא ייאמן למוצר הליבה שלנו כשאנו מגדילים את העסק שלנו כדי לעמוד באתגרים האלה".

 

אודות סיקסגיל

 

סיקסגיל היא מובילת שוק באיומי מודיעין סייבר ברשת העמוקה והאפלה. סיקסגיל עוזרת לחברות Fortune 500, מוסדות פיננסיים, ממשלות וגורמי אכיפת חוק להגן על הפיננסים, הרשתות והמוניטין שלהם מאיומי סייבר שאורבים ברשת העמוקה, האפלה והגלויה. פלטפורמת איומי הסייבר המתקדמת הופכת לאוטומטיים את כל השלבים של מחזור המודיעין -- איסוף, ניתוח והפצה של נתונים -- ומספקת לארגונים מידע ותובנות לפעולה ללא מקבילים כדי להגן על הנכסים השונים שלהם בסביבה המתפתחת כל הזמן של איומי סייבר.

 

למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.cybersixgill.com ותעקבו אחרינו בטוויטר: @cybersixgill ו-LinkedIn.

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

 

אנשי קשר 

 

Matt McLoughlin
Gregory FCA on behalf of Sixgill
Matt@gregoryfca.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire